Nafukovací vířivka: domácí soukromé wellness

Milujete relaxaci v tisících bublinek? Víme, jak si ji můžete užívat třeba každý den.

Nafukovací vířivka: domácí soukromé wellness 

Návštěva vířivého bazénu se většinou pojí s velkými wellness centry, nebo luxusními hotely. Málokdo má totiž možnost, nechat si do domácnosti instalovat vestavěnou vířivku. Pojďte teď na tyto zaběhnuté pořádky zapomenout a představit si nafukovací mobilní vířivku. Vířivku, která je cenově dostupná a zároveň velmi skladná. 

img

Kdo by se v pohodlí domova, nebo na zahradě nechtěl naložit do teplé vodní lázně plné bublinek a relaxovat? Užívat si chvíle odpočinku naplno chce jednoduše každý. A pokud je vaším snem soukromé wellness, nafukovací vířivka je tou pravou volbou. Jednoduše a bez stavebních úprav vířivku postavíte na sebemenší zahradu, terasu, nebo do suterénu a do několika minut si můžete užívat jejích blahodárných účinků. 

Relaxace jako lék na tělo i duši 

img

Bublinkovou terapii oceníte nejen při odpočinku, ale také při různých zdravotních neduzích. Snižuje vysoký krevní tlak, uvolňuje namožené svaly, rozšiřuje cévy, tlumí bolest a zmírňuje otoky. Také odbourává problémy se špatným spánkem, artritidou i cukrovkou. Pomůže i v boji proti celulitidě. Eliminuje nadmíru stresu a napětí. Jednoduše působí blahodárně na celé tělo i mysl. 

V létě dělá radost na zahradě, v zimě doma 

Vzhledem k tomu, že je vířivka nafukovací, je i velmi skladná. Ve chvílích, kdy se nepoužívá, se jednoduše vyfoukne, složí a uklidí třeba do garáže. V okamžiku tak uvolní prostor pro jiné aktivity.

img

Mobilní nafukovací vířivku můžete také kdykoliv a kamkoliv přemístit. V létě ji lze používat třeba na chalupě, či vzít na prodloužený víkend ke známým. Za chladnějšího počasí si vířivku užijete nejlépe doma, nebo třeba v zimní zahradě. 

Kde vybírat 

Kvalitní nafukovací vířivky, profesionální přístup k prodeji a příznivé ceny poskytuje Marimex, obchod s dlouholetou tradicí na českém trhu. Společnost charakterizuje neustálý vývoj pro maximální komfort zákazníků. Pravidelně zdokonalované technologie přináší i pro letošní sezónu něco navíc. Aktuální nabídku si můžete prohlédnout na www.marimex.cz. 

img


Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
TIPY A TRIKY
Tipy na vánoční dárky pro muže

Tipy na vánoční dárky pro muže

Životní styl komerční článek

Taky máte každý rok pocit, že Vánoce se blíží nezastavitelným tempem? Nákupní centra jsou již o víkendech zaplněná lidmi a přichází čas, kdy si opět budeme lámat hlavu nad tím, jaké dárky pro své nejbližší vybrat.

DOPORUČUJEME
To Tap: Alternativní parfumerie, která okouzlila Brňany

To Tap: Alternativní parfumerie, která okouzlila Brňany

Kosmetika komerční článek

Na začátku stála myšlenka dopřát zákazníkům i ty nejluxusnější parfémy za přijatelné ceny. Mladý pár z Brna se proto rozhodl otevřít parfumerii, kde budou zákazníci vybírat čichem a nikoliv podle značky a vzhledu flakónku. A zabralo to.TIPY A TRIKY
Holky sobě aneb proč je nejlepší jet do lázní s kamarádkou?

Holky sobě aneb proč je nejlepší jet do lázní s kamarádkou?

Životní styl komerční článek

Důvodů, proč se vydat na čistě dámský víkend, je hned několik. Pobavit se ve společnosti stejně nezadané kamarádky, relaxovat pár dní s maminkou či sestrou nebo oslavit rozlučku se svobodou. V lázních na vás bude čekat nespočet příjemných wellness procedur a navíc si užijete společnost spřízněných holčičích duší!