Revoluce v péči o pleť. Objevte kosmetickou řadu Oriflame NovAge+, která funguje v dokonalé synchronizaci s vaší pletí

Každá z nás touží po krásné a zdravé pleti. Avšak různé faktory, jako je stres, znečištění, špatné stravovací návyky a stárnutí, mohou způsobit různé kožní problémy. Společnost Oriflame přináší novou kosmetickou řadu s názvem NovAge+.

img

Tato řada je založena na inovativní bio aktivační technologii, která perfektně spolupracuje s přirozenými biologickými funkcemi pokožky, aby pomohla obnovit a posílit pleť. NovAge+ nabízí širokou škálu produktů, které jsou zaměřeny na různé problémy pleti, ať už se jedná o stárnutí, pigmentové skvrny, suchost nebo ztrátu elasticity. Produkty se navíc dají libovolně kombinovat mezi sebou a vy si tak vyberete pro vaši skincare rutinu to nejlepší přesně na míru potřeb vaší pleti.

img

NovAge+ využívá kosmeceutických účinků. Co to znamená? Termín kosmeceutika zahrnuje kosmetické přípravky s farmaceutickými vlastnostmi. Jejich účinky jsou mnohem větší, neboť pronikají i do hlubších vrstev pokožky a na problémy působí zevnitř. Bio aktivační technologie v produktech této řady pracují v dokonalé synchronizaci s přirozenými biologickými funkcemi pleti. Kombinování produktů dle potřeby stavu pleti navzájem posiluje své účinky. Vyvinuty byly tak, aby si jich mohla užívat i citlivá pleť.

Péče o pleť vás bude bavit

img

I když péče o pleť znamená pro každého něco jiného, rozhodně bychom ji neměli podceňovat. S pomocí této novinky vás péče o pleť bude opravdu bavit. A jak si mezi čtrnácti novými produkty vybrat? "Produkty péče o pleť vybíráme podle našeho typu pleti tak, aby řešily náš stav pleti. Lze je libovolně kombinovat a v případě změny potřeby vyměnit například texturu krému či sérum zaměřené na jiné potřeby," říká dermatoložka MUDr. Jana Housková. Zkrátka, ať vaše pleť potřebuje ve středu obličeje zmatnit a v oblasti očí třeba projasnit, není problém si vybrat produkty, které se postarají o vámi požadovaný efekt. Krémy si můžete navolit i s ochranným SPF faktorem nebo bez. 

Pravidelné pleťové rituály přináší výrazný efekt

S výběrem toho pravého rituálu pro vaši pleť pak pomůže zcela nový nástroj pro digitální diagnostiku pleti, který je k dispozici na webových stránkách Oriflame. 

 Online diagnostika pleti:

img

Ideální je si svůj rituál nakombinovat individuálně přesně dle potřeb vaší pleti. Lze si ale i vybrat z již předpřipravených 4 rituálů. Wrinkle Smooth pro viditelné vyhlazení pleti, Lift+Firm pro vypnutí pleti a obnovu kontur obličeje, Bright Intense pro redukci hyperpigmentace a známek stárnutí a Blemish+Age Defy zaměřený na aknózní pleť. Každý z rituálů zahrnuje přípravek na čištění pleti, sérum, oční krém, denní a noční krém. "Každá rutina se skládá z pěti kroků a představuje mnohem intenzivnější a účinnější řešení než samotné použití krému. Tímto postupem dosáhnete výrazně viditelnějšího efektu na vaší pleti," uvádí Lucia "Lussi" Šenková, Product Specialist a Senior Trainer Oriflame. Při péči o pleť s NovAge+ postupujte krok za krokem, neboť aktivní látky obsažené v jednotlivých produktech zpravidla posilují vzájemně své účinky. Samozřejmostí by mělo být provádění takového pečujícího rituálu na každodenní bázi, vždy ráno a večer, protože pouze tak dosáhnete těch nejlepších výsledků. Novinky z NovAge+ si pochvaluje také Veronika Kašáková, ambasadorka Oriflame, modelka a zakladatelka Nadačního fondu Veroniky Kašákové. "Produkty z nové řady NovAge+ testuji téměř dva měsíce. Za tu dobu jsem naprosto přesvědčena, že tato řada je jedničkou na trhu. Oceňuji možnost výběru jakýchkoliv produktů dle typu a potřeb pleti, ale i možnost kombinací textur a přípravků s obsahem SPF nebo bez. Zamilovala jsem si rozjasňující oční krém, který je pro mě po probdělých nocích naprostým zázrakem. Baví mě, jak jde Oriflame dopředu ve vývoji produktů a že jsem toho součástí. Oriflame je pro mě jistotou a pomocníkem v tom cítit se líp."

img

Čas nezastavíme, ale rozhodně můžeme ovlivnit, jakým způsobem budeme stárnout. Není třeba žádných drastických zásahů, stačí poslouchat své tělo. Dejte mu, co potřebuje a můžete jej vyburcovat k regeneraci. Podobně je tomu i s péčí o pleť, podpořte její přirozené procesy a věk bude opravdu jen číslo. 

Nakupujte na e-shopu www.oriflame.cz  Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.


Mohlo by vás také zajímat


TIPY A TRIKY
Jak na sluncem unavenou pokožku

Jak na sluncem unavenou pokožku

Kosmetika

Teplé počasí, slunění se na pláži a koupání v moři... Léto dělá s lidskou psychikou divy, jenže naše tělo volá naopak o pomoc. Nepodceňujte v létě kosmetickou péči – na pláži ani doma.

DOPORUČUJEME
Prosecco a hubnutí. Jde to dohromady?

Prosecco a hubnutí. Jde to dohromady?

Životní styl

Milujete prosecco, ale chcete zhubnout? Jaký vliv má pití alkoholu na hubnutí? Víme, jestli si můžete dát skleničku prosecca denně bez negativních následků na váhu a zdraví.DOPORUČUJEME
Mindfulness a další zbraně proti pandemii, neštěstí a stresu

Mindfulness a další zbraně proti pandemii, neštěstí a stresu

Životní styl

Máme kapacitu a výbavu zvládat stres, který nám běžný život přináší, přesto můžeme mít občas pocit, že se nám hroutí svět. Navíc za současné situace je stres ještě umocněn a zoufalství začínají propadat i ti, kteří byli vždycky nad věcí. Jak stresu čelit a nezbláznit se z toho, co se kolem nás se děje?