Tipy na ubytování o velikonočním víkendu!

Všichni víme, že Velikonoce znamenají jaro a jaro znamená sluníčko, rozkvetlé stromy a delší dny. Letos vycházejí svátky jara na 2. - 5. dubna, což je zanedlouho. Pojďte se podívat na to, kde bude príma letošní Velikonoce prožít!

img

Taky už se velikonočních svátků nemůžete dočkat? Stejně tak, jako se těší děti na koledu, těší se dospěláci na prodloužený velikonoční víkend a na výhodné nabídky pobytových balíčků. Kromě tradičních lázeňských lokalit nabízejí relaxační wellness pobyty i hotely na horách či ve větších městech i menších obcích. Podívejte se s námi, kde to letos bude stát za to! 

Lázně Libverda 

Malé lázeňské městečko Libverda leží v malebné kotlině na úpatí Jizerských hor. Místní si hýčkají zdejší léčivý pramen již od 14. století a že jde o místo vskutku zázračné, kde ztracené zdraví našlo již mnoho nemocných, dokládá nedaleký poutní klášter v Hejnicích. I vy sem během Velikonoc můžete přicestovat za klidem a ničím nerušeným odpočinkem. Kromě příjemných procedur a lázeňského hýčkání tu na všechny hosty o velikonocích bude čekat velikonoční překvapení. Jste zvědaví, co si na vás v Lázních Libverda připravili? Neváhejte a rezervujte pobyt, dokud je ještě dostatek volných míst! 

Janské Lázně 

Krkonošské město Janské Lázně je nejenom místem pro odpočinek a relaxaci, ale také jedním z důležitých sportovních středisek našich nejvyšších hor. Jen pár kilometrů odsud se nachází Pec pod Sněžkou, která je jedním z nejfrekventovanějších letovisek u nás. Velikonoční pobyt v Lázních lze snadno spojit se sjezdovým i běžeckým lyžováním. Letošní rok je příslibem ideálních podmínek. Pobyt na horském vzduchu prospěje nejen vašemu tělo, ale také vaší mysli. Z velikonočního pobytu v Janských Lázních se domů vrátíte jako zcela nový člověk! 

Rožnov pod Radhoštěm 

Oblast kolem Rožnova pod Radhoštěm je oblíbenou destinací pro dovolenou v jakémkoliv ročním období. Na přelomu března a dubna zde sice nebude nejtepleji, ale zato tu bude božský klid. Při velikonočním pobytu v Beskydech si rozhodně nezapomeňte vyhradit čas na to poznat víc než jen wellness provoz hotelu. K návštěvě lákají nejen malebné boudy na Pustevnách a tajemný vrchol Radhoště, ale také třeba Valašské muzeum v přírodě, kde se jistě i o Velikonocích dozvíte mnoho o životě a zvycích našich předků. 

S výběrem pobytu na Velikonoce nejen v těchto, ale i v dalších městech ČR vám pomohou nejlépe na rezervačním portálu Spa.cz, kde najdete pestrou nabídku relaxačních pobytů v Čechách a na Slovensku nebo v Maďarsku.Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
TIPY A TRIKY
Holky sobě aneb proč je nejlepší jet do lázní s kamarádkou?

Holky sobě aneb proč je nejlepší jet do lázní s kamarádkou?

Životní styl komerční článek

Důvodů, proč se vydat na čistě dámský víkend, je hned několik. Pobavit se ve společnosti stejně nezadané kamarádky, relaxovat pár dní s maminkou či sestrou nebo oslavit rozlučku se svobodou. V lázních na vás bude čekat nespočet příjemných wellness procedur a navíc si užijete společnost spřízněných holčičích duší!

NOVÉ
Chodci versus běžci. Kdo z nich rychleji zhubne?

Chodci versus běžci. Kdo z nich rychleji zhubne?

Životní styl

Plavková sezóna se pomalu, ale jistě blíží, což mnohé motivuje k tomu, aby se dostali do formy. Jak to udělat? Kromě správně nastaveného jídelníčku, to chce zařadit pohyb. S příchodem hezkého počasí se nabízí běh či chůze. Co z toho je při hubnutí účinnější a zdravější?ABSOLUTNÍ HIT TIPY A TRIKY DOPORUČUJEME
Šmejdi chtějí vydělávat na koronaviru

Šmejdi chtějí vydělávat na koronaviru

Životní styl

Nahlaste prosím všechny podezřelé inzeráty, tedy ty, které nabízejí respirátory a roušky, případně dezinfekční gely.