Vaginální rejuvenace aneb intimní omlazení: Proč se o ní nemluví?

I když jsme v mnoha směrech značně pokrokoví, tak některé věci pro nás zůstávají stále tabu. Třeba omlazení ženských intimních partií. Přitom ve světě je vaginální rejuvenace naprosto běžnou záležitostí a kromě estetiky, řeší řadu problémů včetně těch partnerských v ložnici.

Omlazení vagíny laserem přináší estetické i zdravotní benefity

Dříve než se dostaneme k tomu, jak zákrok probíhá a jak náročná je rekonvalescence, stojí za to zmínit hlavní benefity tohoto zákroku. Z lékařského hlediska patří mezi hlavní benefity vyřešení potíží ve vaginálním prostředí, jako jsou vaginální suchost, opakované záněty pochvy a močového měchýře, pocity svědění a pálení, či řešení takzvané stresové inkontinence (nekontrolovatelný únik moči při smíchu, zakašlání, kýchnutí či sportu). Nemalou výhodu představuje samozřejmě estetické hledisko zákroku a v neposlední řadě dochází ke zlepšení sexuálního života. Po zákroku se ženám zvyšuje sexuální libido. Díky zkvalitnění a zintenzívnění intimních prožitků se zároveň umocňuje hodnota sexuálního partnerského života a často se ženám zvedá i sebevědomí. Na naší klinice Premier Clinic používáme jeden z nejlepších laserů pro vaginální rejuvenaci - laser FRAXIS GYNOLASER, s tímto laserem máme velmi dobré výsledky.

img

Nemusíte se bát bolesti. Zákrok trvá 15 minut

Pokud máte strach z bolesti, nemusíte. Vaginální rejuvenace aneb intimní omlazení se provádí bez celkové anestezie, není nutné ani místní umrtvení injekcí anestetika. Pouze má-li pacientka opravdu strach, můžeme použít znecitlivující krém. Ve skutečnosti je to ale spíše placebo efekt. Bezbolestnost zákroku potvrzuje i pacientka Petra: „Přiznám se, že i přes veškerá ujištění jsem se trochu bála, přeci jen jde o zákrok v té nejintimnější oblasti, ale při samotném zákroku jsem cítila pouze tlak. Přirovnala bych to k vyšetření ultrazvukem na gynekologii. Překvapila mě i rychlost. Zákrok jsem měla za sebou během 5 minut.“ Jestliže o zákroku uvažujete, možná vás překvapí nejen průběh zákroku, ale také rekonvalescence. Po ošetření nejsou nutná téměř žádná omezení.

img

K zahojení stačí 4 dny bez sexu 

První čtyři až pět dní po zákroku můžete lehce špinit, proto se v rámci prevence zanesení infekce nedoporučuje intimní styk, koupání v bazénu, vaně, návštěva solárií či sauny. V případě vaginální rejuvenace cítí klient efekt během 1 až 2 ošetření, efekt je dlouhodobý – vydrží přibližně dva roky. V případě, že jste zákrokem řešila nějaké zdravotní potíže (např. léčba inkontinence), tak úlevu očekávejte v průběhu cca 3 ošetření. Každé ošetření musí být s rozestupem čtyř až šesti týdnů po ošetření. Pro maximální účinek je pak možné ošetření opakovat až 4x. Pro urychlení fáze hojení vaginálního prostředí po zákroku můžete vyzkoušet vaginální čípky s kyselinou hyaluronovou, na které máme od pacientek dobré reference.

Pár rad na závěr

Pokud váháte, jestli je vaginální rejuvenace pro vás vhodná, pak se jednoduše zeptejte se na klinice Premier Clinic, kde zákrok provádějí. Zákrok je obecně vhodný pro všechny ženy po porodech, zejména ty, které nejsou spokojené s objemem svojí pochvy v souvislosti se sexuálním životem. Doporučili bychom ho také ženám, které trpí lehčí až střední formou stresové inkontinence, vaginální rejuvenace řeší ale i další vaginální potíže. Mimo jiné řeší estetickou stránku a pomáhá z psychologického hlediska. Z praktických věcí je ještě vhodné zmínit, že zákrok se neprovádí ve dnech menstruace a těhotným ženám. 

Více informací naleznete přímo na webových stránkách kliniky Premier Clinic, nebo na informační telefonické lince kliniky:
+420 273 136 126. Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
NOVÉ
Chytrá domácnost, co to vlastně je? 
Dnes už to chodí trochu jinak.

Chytrá domácnost, co to vlastně je? Dnes už to chodí trochu jinak.

Plastická chirurgie komerční článek

Pojem chytrá domácnost už jste nejspíš zaslechli.  Ale co to vlastně znamená? Jak vám může chytrá domácnost usnadnit život a jak si ji vlastně pořídit? Možná vás překvapí, že už to dávno není tak složité, jak si třeba myslíte. 

DOPORUČUJEME
To Tap: Alternativní parfumerie, která okouzlila Brňany

To Tap: Alternativní parfumerie, která okouzlila Brňany

Kosmetika komerční článek

Na začátku stála myšlenka dopřát zákazníkům i ty nejluxusnější parfémy za přijatelné ceny. Mladý pár z Brna se proto rozhodl otevřít parfumerii, kde budou zákazníci vybírat čichem a nikoliv podle značky a vzhledu flakónku. A zabralo to.TIPY A TRIKY
Jak na sluncem unavenou pokožku

Jak na sluncem unavenou pokožku

Kosmetika

Teplé počasí, slunění se na pláži a koupání v moři... Léto dělá s lidskou psychikou divy, jenže naše tělo volá naopak o pomoc. Nepodceňujte v létě kosmetickou péči – na pláži ani doma.