Tipy na vánoční dárky od FAVI

Vánoce se nekompromisně blíží a vy stále tápete čím obdarujete své nejbližší? V posledních letech získávají na oblibě vlastnoručně vyrobené dárky. Jestli však nemáte dostatek času, pak vám přinášíme pár tipů, kterými se můžete inspirovat.

Vánoce se nekompromisně blíží a vy stále tápete čím obdarujete své nejbližší? V posledních letech získávají na oblibě vlastnoručně vyrobené dárky. Jestli však nemáte dostatek času, pak vám přinášíme pár tipů, kterými se můžete inspirovat.

Do kuchyně 

Dárky do kuchyně se vždy hodí. Mnoho času zde tráví především ženy a ty, které rády vaří ocení třeba trendy zástěru, která vypadá jako luxusní letní šaty. Vhod přijdou také různé drobnosti, například designový stojan na kuchařku nebo na vařečky. 

img

Do pracovny či kanceláře

Praktickým nástrojem pro každého pracanta je organizér. Je důležité, aby měl po ruce sepsané všechny svoje myšlenky, nápady či schůzky. Prostě mu jeden pořiďte. Stylový organizér každý moderní člověk velice rád ocení. 

A protože správně tušíte, že každý workoholik si neodpustí pracovat i v nočních hodinách a vy přece lpíte na jeho zdraví, v tomto případě očí, proč mu nepořídit i krásnou stylovou lampičku?

img

Pro děti 

Děti Vánoce milují. Všechna ta světýlka, stromeček, ale hlavně dárečky, které se pod ním ukrývají. Jsou to malí nedočkavci, kteří se těší až zazvoní zvoneček a Ježíšek jim nadělí to, co si přály. Pořiďte jim stylové boxy k ukládání hraček nebo lampičky, při kterých si společně můžete číst pohádky na dobrou noc: https://favi.cz/produkty/kategorie/detske-stolni-lampy.

img

Do domácnosti 

Dárky do domácnosti jsou nesmírně praktickou záležitostí. Některé předměty splňují funkci nejen praktickou, ale i dekorativní. 

Navoďte si příjemnou atmosféru pomocí aromadifuséru, použijte svoji oblíbenou vůni a relaxujte pod teplou dekou s celou rodinou u vánočních pohádek. 

img

Na největším vyhledávači FAVI.cz najdete nespočet krásných a designových kousků pro ty nejbližší.  Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.


Mohlo by vás také zajímat


NEJČTENĚJŠÍ TIPY A TRIKY
4 podzimní beauty trendy

4 podzimní beauty trendy

Kosmetika

Kosmetické trendy se mění rychlostí blesku, prozradíme vám, které jsou teď na podzim velkým hitem a stojí za to, je vyzkoušet.

NOVÉ
Test: Trpíte syndromem počítačového vidění?

Test: Trpíte syndromem počítačového vidění?

Životní styl

Počítače, tablety i mobilní telefony. Pro mnohé z nás jsou pracovním nástrojem a zároveň i zdrojem zábavy. Není pravda, že by koukání do obrazovek kazilo oči, jak se nám snažili namluvit naši rodiče, když jsme se dívali na televizi moc zblízka. To ale neznamená, že neexistují rizika spojená s užíváním přístrojů vybavených svítícími obrazovkami. Čekárny očních lékařů plní pacienti stěžující si na symptomy, které odborníci pojmenovali jako syndrom počítačového vidění. Trpíte jimi taky? Schválně si odpovězte na následující otázky.NOVÉ
Aby vaše děťátko dobře spalo

Aby vaše děťátko dobře spalo

Životní styl

Máte doma čerstvě narozené miminko? Pak jistě víte, jak důležité je, aby se klidně a kvalitně vyspalo. Souvisí to také s dostatečnou relaxací a kvalitou spánku ostatních členů rodiny. Mnoho rodičů se ptá, jak to udělat, aby miminko dobře spalo. Proto ve spolupráci s neonatoložkou a moderátorkou Soňou Šulákovou přinášíme zajímavé postřehy, rady a možnosti, které se rodičům v dnešní době nabízejí.