Víme, co chybí vašemu interiéru: Látkové rolety

Okna bez jakéhokoliv zastínění vypadají sice minimalisticky a čistě, nicméně nejsou úplně nejpraktičtější. Čím tedy zatemnit či zastínit okna, když éra záclon už pominula? Vsaďte na látkové rolety – elegantní zastínění, které zútulní váš domov.

zoom

Plisse rolety zútulní domov

Jestliže si zakládáte na estetičnosti a nechcete svůj vyladěný interiér narušit roletami, pak vás zcela jistě nadchnou plisse rolety. Na rozdíl od obyčejných rolet si u nich můžete současně stáhnout a vytáhnout horní i dolní část žaluzií a vytvořit si tak libovolný stínící pruh. Plisse se na první pohled tváří jako papírové rolety, ve skutečnosti jsou však vyrobené z velmi pevné látky. Tu si můžete vybrat v nejrůznějších dekorech a barvách. Vhodně zvolená látka dodá interiéru šmrnc, ale dokáže také zabránit úniku tepla a uspořit energie

 Tip: Barevnou jednotvárnost bílého interiéru rozbijete béžovým nebo hnědým dekorem. Plisse žaluzie se sytě barevnou látkou se zase stanou extravagantním doplňkem pokoje.

Rolety den a noc jsou trendy

Mezi další oblíbené a netradiční stínění patří rolety den a noc. Jejich netradičnost spočívá v průhledných a neprůhledných pruzích, které vzájemným překrýváním propustí do místnosti různou míru světla. Spolehlivě tak nahradí žaluzie i záclony. Na těchto roletách se nedrží prach, díky čemuž jsou prakticky bezúdržbové.

Tip: Rolety den a noc, které najdete i pod názvem „Zebra“ se vyrábí z voděodolné textilie, takže se výborně hodí třeba i do koupelny.

Japonské stěny – dokonalé zastínění velkých oken

V případě velkoplošných oken se zastínění může zdát jako oříšek. Ne, pokud znáte japonské rolety. Japonské rolety neboli tzv. japonské stěny zastíní efektivně a zároveň elegantně i velké plochy. Zaujmou vás svým originálním designem a barevnými variacemi dekorů.

Můžete svá okna obléknout do jakýchkoliv rolet, ovšem zdaleka nedosáhnete tak kouzelné atmosféry jako když okna ozdobíte vánočními dekoracemi. Pokud okna letos chcete zkrášlit i něčím jiným než jen svícnem a světýlky, inspirujete se v letáku PepcoKomentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
TIPY A TRIKY
Tipy na vánoční dárky pro muže

Tipy na vánoční dárky pro muže

Životní styl komerční článek

Taky máte každý rok pocit, že Vánoce se blíží nezastavitelným tempem? Nákupní centra jsou již o víkendech zaplněná lidmi a přichází čas, kdy si opět budeme lámat hlavu nad tím, jaké dárky pro své nejbližší vybrat.

TIPY A TRIKY
Holky sobě aneb proč je nejlepší jet do lázní s kamarádkou?

Holky sobě aneb proč je nejlepší jet do lázní s kamarádkou?

Životní styl komerční článek

Důvodů, proč se vydat na čistě dámský víkend, je hned několik. Pobavit se ve společnosti stejně nezadané kamarádky, relaxovat pár dní s maminkou či sestrou nebo oslavit rozlučku se svobodou. V lázních na vás bude čekat nespočet příjemných wellness procedur a navíc si užijete společnost spřízněných holčičích duší!NOVÉ
Správně nastavený trénink posiluje imunitu

Správně nastavený trénink posiluje imunitu

Životní styl

Trápí vás často nachlazení a nemoci? Ke zlepšení imunity dochází při změně životosprávy a zásadně ovlivnit svůj imunitní systém můžete sportem. Je ovšem důležité, abyste zvolili vhodnou sportovní aktivitu a trénink měli správně nastavený.