Víme, co chybí vašemu interiéru: Látkové rolety

Okna bez jakéhokoliv zastínění vypadají sice minimalisticky a čistě, nicméně nejsou úplně nejpraktičtější. Čím tedy zatemnit či zastínit okna, když éra záclon už pominula? Vsaďte na látkové rolety – elegantní zastínění, které zútulní váš domov.

zoom

Plisse rolety zútulní domov

Jestliže si zakládáte na estetičnosti a nechcete svůj vyladěný interiér narušit roletami, pak vás zcela jistě nadchnou plisse rolety. Na rozdíl od obyčejných rolet si u nich můžete současně stáhnout a vytáhnout horní i dolní část žaluzií a vytvořit si tak libovolný stínící pruh. Plisse se na první pohled tváří jako papírové rolety, ve skutečnosti jsou však vyrobené z velmi pevné látky. Tu si můžete vybrat v nejrůznějších dekorech a barvách. Vhodně zvolená látka dodá interiéru šmrnc, ale dokáže také zabránit úniku tepla a uspořit energie

 Tip: Barevnou jednotvárnost bílého interiéru rozbijete béžovým nebo hnědým dekorem. Plisse žaluzie se sytě barevnou látkou se zase stanou extravagantním doplňkem pokoje.

Rolety den a noc jsou trendy

Mezi další oblíbené a netradiční stínění patří rolety den a noc. Jejich netradičnost spočívá v průhledných a neprůhledných pruzích, které vzájemným překrýváním propustí do místnosti různou míru světla. Spolehlivě tak nahradí žaluzie i záclony. Na těchto roletách se nedrží prach, díky čemuž jsou prakticky bezúdržbové.

Tip: Rolety den a noc, které najdete i pod názvem „Zebra“ se vyrábí z voděodolné textilie, takže se výborně hodí třeba i do koupelny.

Japonské stěny – dokonalé zastínění velkých oken

V případě velkoplošných oken se zastínění může zdát jako oříšek. Ne, pokud znáte japonské rolety. Japonské rolety neboli tzv. japonské stěny zastíní efektivně a zároveň elegantně i velké plochy. Zaujmou vás svým originálním designem a barevnými variacemi dekorů.

Můžete svá okna obléknout do jakýchkoliv rolet, ovšem zdaleka nedosáhnete tak kouzelné atmosféry jako když okna ozdobíte vánočními dekoracemi. Pokud okna letos chcete zkrášlit i něčím jiným než jen svícnem a světýlky, inspirujete se v letáku PepcoKomentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
TIPY A TRIKY
Jak na sluncem unavenou pokožku

Jak na sluncem unavenou pokožku

Kosmetika

Teplé počasí, slunění se na pláži a koupání v moři... Léto dělá s lidskou psychikou divy, jenže naše tělo volá naopak o pomoc. Nepodceňujte v létě kosmetickou péči – na pláži ani doma.

TIPY A TRIKY
Holky sobě aneb proč je nejlepší jet do lázní s kamarádkou?

Holky sobě aneb proč je nejlepší jet do lázní s kamarádkou?

Životní styl

Důvodů, proč se vydat na čistě dámský víkend, je hned několik. Pobavit se ve společnosti stejně nezadané kamarádky, relaxovat pár dní s maminkou či sestrou nebo oslavit rozlučku se svobodou. V lázních na vás bude čekat nespočet příjemných wellness procedur a navíc si užijete společnost spřízněných holčičích duší!NEJČTENĚJŠÍ TIPY A TRIKY
4 podzimní beauty trendy

4 podzimní beauty trendy

Kosmetika

Kosmetické trendy se mění rychlostí blesku, prozradíme vám, které jsou teď na podzim velkým hitem a stojí za to, je vyzkoušet.