Co byste měli udělat pro svou pleť nejen po Vánocích

Začátek roku je obdobím plánů a předsevzetí. Na našich to do listech se často objevují položky jako hubnutí nebo také více času pro sebe. Máme pro vás návod, jak by takový „čas pro sebe“ mohl vypadat, a především manuál na to, abyste letos měli opravdu krásnou a zdravou pleť. Stačí se držet následujících 4 bodů a začít s nimi co nejdříve, protože zima je pro péči o pleť ideální.

1. Hloubková hydratace

Zvyknete-li si pravidelně jednou za půl roku pleť hloubkově hydratovat kyselinou hyaluronovou u estetického dermatologa, je to jako by vám doma z vodovodu tekl elixír mládí. Pleť je po ní krásně přirozeně vypnutá působí mladistvě a zdravě. Hydratace  je ošetření vhodné pro všechny typy pleti, tedy nejen pro suchou pokožku, a působí jako účinná prevence proti stárnutí. „Hloubková hydratace je injekční ošetření, kterým do hlubších vrstev kůže vpravujeme aktivní látky. Ty zlepšují hydrataci, tonus a kvalitu kůže,“ říká MUDr. Hana Smutková, primářka oddělení dermatologie a laserové medicíny v Asklepionu – Institutu klinické a estetické medicíny.

Podívejte se, jak probíhá hloubková hydratace v kombinaci s dalšími přístroji: 


2. Výživa z vlastních zdrojů

Pokud dáváte přednost přirozeným omlazujícím metodám, je pro vás ideální ošetření vlastní krevní plazmou. Omlazující účinky vlastní krevní plazmy si oblíbily miliony žen (ale i mužů) po celém světě. Jak funguje plazmaterapie? V Asklepionu vám nejprve odeberou malé množství krve, kterou následně odstředí a získají z ní plazmu. Tu dermatolog ihned aplikuje drobnou jehličkou zpět do pokožky. Výsledkem je šťavnatá, zdravě vypadající a vypnutá pleť. Poklud plazmaterapii ještě doplníte vyhlazením vrásek kyselinou hyaluronovou, získáte při jediné návštěvě v Asklepionu za pár minut maximální efekt.

Podívejte se, jak probíhá plazmaterapie v Asklepionu:


3. Sjednocení barvy pleti

Zimní období je skvělé také na odstranění následků letního působení slunečního záření. Hyperpigmentace neboli poruchy pigmentu neznamenají, na rozdíl od znamének, žádné zdravotní riziko, ale spíš estetický problém. Jejich vznik je ovlivněn naším fototypem a tím, jak moc či málo se chráníme před slunečními paprsky. K odstranění hnědých skvrn na pokožce se hodí laserová ošetření, IPL nebo radiofrekvence, které pigment naruší a vaše tělo jej posléze vyloučí. Zlepšení vzhledu pomůže i chemický peeling. Urychlí novotvorbu buněk a odstraní nežádoucí pigmentace.

Podívejte se, jak probíhá odstranění pigmentových skvrn v Asklepionu:


4. Omlazení lasery

Lasery, lasery a zase lasery… jednotná odpověď dermatologů na různé druhy nedokonalostí pleti. Existuje řada moderních přístrojů, které umí odstranit rozšířené žilky, póry nebo skvrny, vyhladit jizvičky po akné a zjemnit vrásky. Liší se od sebe především intenzitou a vlnovou délkou světelného paprsku. Pleť může být po prohřátí laserem začervenalá. Při intenzivním ozařování se mohou objevit i drobné stroupky. Jejich odhojením se krásně vyhlazuje povrch kůže. Je třeba počítat s tím, že ideálního výsledku dosáhneme většinou až po sérii několika ošetření. Nemusíme se však omezovat pouze na oblast obličeje, laserová ošetření jsou vhodná i pro zbytek těla. Domluvte si zkrátka konzultaci u dermatologů v Asklepionu  a zjistěte, jak dostat svou pokožku do formy.

Podívejte se, jak probíhá omlazení laserem Fotona 4D v Asklepionu: 
Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
NOVÉ
Hraniční porucha aneb když vás partner miluje a zároveň nenávidí

Hraniční porucha aneb když vás partner miluje a zároveň nenávidí

Životní styl

Pro člověka s hraniční poruchou osobnosti je život jako jízda na nekonečné horské dráze. Je divoká, plná adrenalinu a zároveň taky beznadějná, frustrující a bez jasného cíle. Podobné pocity ovšem zažívají i ti, kteří s hraničářem na této horské dráze jedou – ti, kteří s ním žijí.

TIPY A TRIKY
Tipy na vánoční dárky pro muže

Tipy na vánoční dárky pro muže

Životní styl komerční článek

Taky máte každý rok pocit, že Vánoce se blíží nezastavitelným tempem? Nákupní centra jsou již o víkendech zaplněná lidmi a přichází čas, kdy si opět budeme lámat hlavu nad tím, jaké dárky pro své nejbližší vybrat.NOVÉ
5 věcí, které lidi nejčastěji odradí po první návštěvě fitness centra

5 věcí, které lidi nejčastěji odradí po první návštěvě fitness centra

Životní styl

Výběr posilovny je klíčovým aspektem každého sportovního plánování. Pokud se ve fitness centru nebudete cítit dobře, bude vás to demotivovat od samotného cvičení. Co návštěvníkům fitka vadí ze všeho nejvíc? Zašli jsme se jich zeptat.