Čtyři top trendy z “devadesátek”

Ať už si v grunge stylu 90. let libujete, nebo vám přijde nevkusný, jedno je jisté – letos se mu prostě nevyhnete!

Rebelská móda z devadesátých let vzbuzuje u některých nadšení, u jiných značnou nelibost. Móda se však neustále opakuje a návrat 90. let byl znatelný už na přehlídkách pořádaných několik sezón zpětně. Některé trendy si však prošly inovací a skvěle se hodí i do současné doby. Tak proč je nevyzkoušet!

Superkrátké topy neboli Crop tops

img

Krátká trička a topy, které vypadají jako ze šatníku mladšího sourozence, byly neodmyslitelnou součástí 90. let. V posledních pár letech se pomalu a vcelku nenápadně vkrádaly zpět na přehlídková mola, aby letos s plnou parádou oslavily svůj velký comeback. "Crop tops" noste s kalhotami a sukněmi s vysokým pasem - bokovky a krátké topy působí lacině a jsou vhodné spíše pro velmi mladé dívky.

Džíny vysoko do pasu 

img

Beverly Hills 90210 (a tím myslíme tu starou verzi) je zpět! Tehdejší módní ikony ze slavného seriálu - Kelly, Brenda a Donna - se neobešly bez ošoupaných džínových kalhot s vysokým pasem. Tyto klasické džíny z 90. let se nosí především s krátkými, bříško odhalujícími topy nebo volnějšími krátkými svetříky. Tradiční ošoupané džíny mrkváčového střihu nejsou pro každého, ale skinny džíny s vysokým pasem jsou dobrou alternativou tohoto staronového trendu.

Plísňový trend 

img

Jeden z nejnenáviděnějších trendů 90. let, plísňování, se tu a tam snaží prorazit zpět mezi hlavní trendy již několik sezón. Punková a grunge móda byla velkým hitem už loni, ale teprve letos to rozehrává naplno. Vyzkoušejte třeba plísňové džíny s barevnými topy z lehounkých materiálů nebo supermoderní plísňovanou džínovou sukni s crop topem či flanelovou košilí.

Kostkovaná flanelová košile

img

Někdo by mohl argumentovat, že „flanelky“ vlastně nikdy tak docela z módy nevyšly, ale tyto grunge košile jsou opravdu po dlouhé době běžně k vidění ve většině módních řetězců. Lehce rebelský vzhled flanelové košile doplňte džínami s vysokým pasem a pro dokonalé vytvoření atmosféry charizmatických devadesátek si pusťte na videu píseň Crazy od Aerosmith .Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
NOVÉ
Tipy na ubytování o velikonočním víkendu!

Tipy na ubytování o velikonočním víkendu!

Životní styl komerční článek

Všichni víme, že Velikonoce znamenají jaro a jaro znamená sluníčko, rozkvetlé stromy a delší dny. Letos vycházejí svátky jara na 2. - 5. dubna, což je zanedlouho. Pojďte se podívat na to, kde bude príma letošní Velikonoce prožít!

TIPY A TRIKY
Tipy na vánoční dárky pro muže

Tipy na vánoční dárky pro muže

Životní styl komerční článek

Taky máte každý rok pocit, že Vánoce se blíží nezastavitelným tempem? Nákupní centra jsou již o víkendech zaplněná lidmi a přichází čas, kdy si opět budeme lámat hlavu nad tím, jaké dárky pro své nejbližší vybrat.DOPORUČUJEME
Uzené maso a zdraví: Mýty versus realita

Uzené maso a zdraví: Mýty versus realita

Životní styl komerční článek

Pomalé uzení studeným nebo teplým kouřem představuje jednu z nejstarších forem konzervace masa. Přesto kolem něj panuje řada mýtů. Zjistěte, kde je pravda.