Dokonale hladká pokožka navždy díky trvalé laserové epilaci

S názorem, že holení nežádoucích chloupků je život obtěžující činnost, se určitě ztotožní spousta žen, ale i mužů. Současná moderní doba si vyžaduje dokonale oholené tělo, a to jak na částech, které běžně vystavujeme okolí, tak i v intimních partiích.

Někdo nedá dopustit na běžnou žiletku, někdo na vosk či epilátor, ale jejich účinky však nejsou trvalé a chloupky dříve či později znovu narostou. Navíc někdy způsobují jejich zánětlivé zarůstání.

Tupím žiletkám i bolestivým epilátorům už odzvonilo! Současným trendem je trvalá laserová epilace! Velice pohodlná a dlouhodobá záležitost, která vyřeší naši nechuť ke každodennímu holením.

Nejúčinnější epilační laser na trhu

zoom Zvětšit

MUDr. Markéta Majerová

Tělo bez nežádoucího ochlupení je v dnešní době naprostým standardem. Laser LightSheer® DESIRE™ (Lumenis, USA) je nejnovější generací v oblasti laserového odstranění chloupků, který účinně a natrvalo odstraní chloupky i z těch nejnedostupnějších míst. „Jedná se o vysokovýkonnostní lékařský diodový laser vlnové délky 805nm. Odstranění chloupků tímto laserem je až o 75% rychlejší a méně bolestivější než s jinými epilačními lasery na trhu,“ popisuje MUDr. Markéta Majerová, dermatoložka z MEDICOM Clinic, kteří jako jediní v ČR tímto laserem disponují. Tento unikátní laser má navíc FDA certifikaci a zaručuje tak trvalý výsledek odstranění ochlupení.

Unikátnost tohoto ošetření spočívá zejména v rychlosti ošetření, minimální bolestivosti, maximálním komfortu a výborných výsledcích. A jak funguje? „Laserové světlo sjede po pigmentu chloupku až k jeho cibulce, kterou tepelně zničí. Podmínkou je, aby byl chloupek v aktivní růstové fázi,“ doplňuje MUDr. Majerová. K tomu, aby se dlouhodobě zastavil růst všech chloupků, se musí celá procedura několikrát opakovat. Výsledky jsou však viditelné již po prvním ošetření. LightSheer® DESIRE™ je vhodný k odstranění chloupků na všech částech těla, od malých lokalit (horní ret), až po ty velké (záda).

5 důvodů proč LightSheer DESIRE

  • zoom
    Nejnovější lékařská laserová epilace
  • Nejrychlejší a téměř bezbolestné ošetření
  • Perfektní a trvalý výsledek
  • Maximální komfort ošetření
  • Klinicky ověřené a efektivní odstranění nežádoucího ochlupení u všech fototypů

Darujte k Vánocům splněný sen

Udělejte radost svým blízkým a pomozte jim splnit si jejich sen. Darujte změnu, kterou si dlouho přejí. Vyberte si poukaz a my ho připravíme s vaším věnováním a v dárkovém balení.

Navíc ke každému poukazu přidáme dárky v hodnotě až 11 490 Kč ZDARMA. O zbytek se postará tým nejuznávanějších plastických chirurgů a dermatologů v ČR z www.medicomclinic.cz.

Vyhrajte dokonale hebké tělo bez chloupků!

Nyní máte možnost vyhrát jeden z pěti poukazů v hodnotě 3000 Kč na toto ošetření! Soutěž najdete zde.


Fotogalerie

 

Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
NOVÉ
Náušnice nejen jako vánoční dárek. Poradíme vám, které vybrat

Náušnice nejen jako vánoční dárek. Poradíme vám, které vybrat

Plastická chirurgie komerční článek

Přestože v dávných dobách byly šperky do uší znakem bohatství a vysokého postavení, dnes jsou vhodným doplňkem pro jakoukoliv příležitost. Nezáleží ani na tom, zda je nositel náušnic muž, žena, malé děvčátko či starší dáma. Jaké jsou dnešní trendy? Přečtěte si, jakým typem uděláte radost.

NOVÉ
Pánské zimní bundy - těmto věcem věnujte pozornost při jejich koupi

Pánské zimní bundy - těmto věcem věnujte pozornost při jejich koupi

Životní styl komerční článek

Také jste letos při zkoušení své staré zimní bundy přišli na to, že po létě plném grilování bude potřeba si koupit nějakou větší? Nebo jste zjistili, že jakkoliv skvělá je, na další zimní sezónu je jednoduše už moc opotřebovaná? Ať už máte pro koupi nové pánské zimní bundy jakýkoliv důvod, přečtěte si, jakým věcem při jejím výběru věnovat pozornost.ABSOLUTNÍ HIT TIPY A TRIKY DOPORUČUJEME
Šmejdi chtějí vydělávat na koronaviru

Šmejdi chtějí vydělávat na koronaviru

Životní styl

Nahlaste prosím všechny podezřelé inzeráty, tedy ty, které nabízejí respirátory a roušky, případně dezinfekční gely.