Elán do vašeho života? Zbavte své tělo toxinů!

Podzim je už s definitivní platností opět tady. A stejně tak, jako se krátí délka slunečního svitu, se snižuje také vaše energie, chuť a elán do života. Co s tím? Na nic nečekejte a detoxikujte svůj organizmus!

zoom

Toxické látky denně zaplavují naše tělo a způsobují únavu, ztrátu energie a často také oslabení přirozené imunity. Nezoufejte a vyzkoušejte očistný proces, který znovu nastartuje váš unavený organizmus. Velká podzimní očista těla doslova klepe na dveře.

Dopřejte si podzimní detoxikační kúru

Při detoxikaci organizmu probíhá očištění těla od škodlivých toxinů, solí a nežádoucích látek, které se z těla nedostanou přirozeným způsobem. Na internetu můžete nalézt řadu návodů, které mohou detoxikaci organizmu spíše zpomalit nebo zcela znemožnit. Jestliže se ptáte, jak na správný podzimní detox, čtěte dále!

Doplňte svůj jídelníček o pár osvědčených detoxikačních pomocníků

Nemusíte ihned činit razantní změny ve svém životním režimu. Stačí svůj denní příjem obohatit o účinné látky, které bojují proti nekonečné únavě a toxinům.

Zázvor

img

Tento zázračný kořen nejenže příjemně voní a chutná, ale rovněž působí antibakteriálně a protizánětlivě. Usnadňuje trávení a pomáhá proti nevolnosti. Nenápadný zázvor je nezbytnou součástí indické a čínské kuchyně.

Zelený čaj

img

Zelený čaj zlepšuje trávicí systém a posiluje antioxidační obranu organizmu. Pro své blahodárné účinky je zelený čaj již po tisíce let využíván v Asii jako lék tradiční čínské medicíny.

Kurkumin

img

Kurkuma, čili indický šafrán, je zlatožluté koření získané ze sušeného mletého oddenku kurkumovníku dlouhého. Obsahuje přirozeně se vyskytující antioxidanty, pomáhá snižovat oxidační stres organizmu a bojuje proti zánětům. Nově se uvádí, že kurkuma významně podporuje mozkové kognitivní funkce, hlavně u starších lidí.

Chlorella

img

Tato sladkovodní řasa obsahuje energii všech přírodních živlů a kompletní spektrum výživných látek. Je zdrojem všech esenciálních živin, vitamínů, minerálů a stopových prvků. Pomáhá odstartovat proces čerpání vitality a následně kvalitní regeneraci buněk v organizmu. Chlorella na sebe umí vázat těžké kovy, které odvádí z těla ven.

Osvědčený pomocník z lékáren pro podzimní detoxikaci!

Jedinečný doplněk na trhu Tree3Chlorella. Pro ještě výraznější podzimní očistu organismu vyzkoušejte unikátní doplněk stravy Tree3Chlorella, který dlouhodobě pomáhá vyčistit a zregenerovat organizmus. Tree3 complex obsahuje již zmíněnou chlorellu, zelený čaj a kurkumin s antioxidačním účinkem. Díky biomase chlorelly přípravek rovněž napomáhá odstranit z těla škodlivé látky a těžké kovy.

Stačí pouze 2 tablety denně.

Doplněk stravy je k dostání v lékárnách, zdravých výživách, bylinářstvích nebo na www.tree3chlorella.cz.Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
DOPORUČUJEME
Mindfulness a další zbraně proti pandemii, neštěstí a stresu

Mindfulness a další zbraně proti pandemii, neštěstí a stresu

Životní styl

Máme kapacitu a výbavu zvládat stres, který nám běžný život přináší, přesto můžeme mít občas pocit, že se nám hroutí svět. Navíc za současné situace je stres ještě umocněn a zoufalství začínají propadat i ti, kteří byli vždycky nad věcí. Jak stresu čelit a nezbláznit se z toho, co se kolem nás se děje?

DOPORUČUJEME
To Tap: Alternativní parfumerie, která okouzlila Brňany

To Tap: Alternativní parfumerie, která okouzlila Brňany

Kosmetika komerční článek

Na začátku stála myšlenka dopřát zákazníkům i ty nejluxusnější parfémy za přijatelné ceny. Mladý pár z Brna se proto rozhodl otevřít parfumerii, kde budou zákazníci vybírat čichem a nikoliv podle značky a vzhledu flakónku. A zabralo to.TIPY A TRIKY
Holky sobě aneb proč je nejlepší jet do lázní s kamarádkou?

Holky sobě aneb proč je nejlepší jet do lázní s kamarádkou?

Životní styl komerční článek

Důvodů, proč se vydat na čistě dámský víkend, je hned několik. Pobavit se ve společnosti stejně nezadané kamarádky, relaxovat pár dní s maminkou či sestrou nebo oslavit rozlučku se svobodou. V lázních na vás bude čekat nespočet příjemných wellness procedur a navíc si užijete společnost spřízněných holčičích duší!