Elán do vašeho života? Zbavte své tělo toxinů!

Podzim je už s definitivní platností opět tady. A stejně tak, jako se krátí délka slunečního svitu, se snižuje také vaše energie, chuť a elán do života. Co s tím? Na nic nečekejte a detoxikujte svůj organizmus!

zoom

Toxické látky denně zaplavují naše tělo a způsobují únavu, ztrátu energie a často také oslabení přirozené imunity. Nezoufejte a vyzkoušejte očistný proces, který znovu nastartuje váš unavený organizmus. Velká podzimní očista těla doslova klepe na dveře.

Dopřejte si podzimní detoxikační kúru

Při detoxikaci organizmu probíhá očištění těla od škodlivých toxinů, solí a nežádoucích látek, které se z těla nedostanou přirozeným způsobem. Na internetu můžete nalézt řadu návodů, které mohou detoxikaci organizmu spíše zpomalit nebo zcela znemožnit. Jestliže se ptáte, jak na správný podzimní detox, čtěte dále!

Doplňte svůj jídelníček o pár osvědčených detoxikačních pomocníků

Nemusíte ihned činit razantní změny ve svém životním režimu. Stačí svůj denní příjem obohatit o účinné látky, které bojují proti nekonečné únavě a toxinům.

Zázvor

img

Tento zázračný kořen nejenže příjemně voní a chutná, ale rovněž působí antibakteriálně a protizánětlivě. Usnadňuje trávení a pomáhá proti nevolnosti. Nenápadný zázvor je nezbytnou součástí indické a čínské kuchyně.

Zelený čaj

img

Zelený čaj zlepšuje trávicí systém a posiluje antioxidační obranu organizmu. Pro své blahodárné účinky je zelený čaj již po tisíce let využíván v Asii jako lék tradiční čínské medicíny.

Kurkumin

img

Kurkuma, čili indický šafrán, je zlatožluté koření získané ze sušeného mletého oddenku kurkumovníku dlouhého. Obsahuje přirozeně se vyskytující antioxidanty, pomáhá snižovat oxidační stres organizmu a bojuje proti zánětům. Nově se uvádí, že kurkuma významně podporuje mozkové kognitivní funkce, hlavně u starších lidí.

Chlorella

img

Tato sladkovodní řasa obsahuje energii všech přírodních živlů a kompletní spektrum výživných látek. Je zdrojem všech esenciálních živin, vitamínů, minerálů a stopových prvků. Pomáhá odstartovat proces čerpání vitality a následně kvalitní regeneraci buněk v organizmu. Chlorella na sebe umí vázat těžké kovy, které odvádí z těla ven.

Osvědčený pomocník z lékáren pro podzimní detoxikaci!

Jedinečný doplněk na trhu Tree3Chlorella. Pro ještě výraznější podzimní očistu organismu vyzkoušejte unikátní doplněk stravy Tree3Chlorella, který dlouhodobě pomáhá vyčistit a zregenerovat organizmus. Tree3 complex obsahuje již zmíněnou chlorellu, zelený čaj a kurkumin s antioxidačním účinkem. Díky biomase chlorelly přípravek rovněž napomáhá odstranit z těla škodlivé látky a těžké kovy.

Stačí pouze 2 tablety denně.

Doplněk stravy je k dostání v lékárnách, zdravých výživách, bylinářstvích nebo na www.tree3chlorella.cz.Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
NOVÉ
Dovolená mezi horami a Jadranem. Letošní prázdniny na Makarské!

Dovolená mezi horami a Jadranem. Letošní prázdniny na Makarské!

Plastická chirurgie komerční článek

Dlouhé a sluncem zalité pláže ve stínu borovic, překrásné bílé oblázky a Biokovo, nejvyšší pohoří na pobřeží chorvatského Jadranu. To jsou hlavní poznávací znaky Makarské riviéry, oblíbené dovolenkové destinace. Kde se na Makarské ubytovat?

TIPY A TRIKY
Tipy na vánoční dárky pro muže

Tipy na vánoční dárky pro muže

Životní styl komerční článek

Taky máte každý rok pocit, že Vánoce se blíží nezastavitelným tempem? Nákupní centra jsou již o víkendech zaplněná lidmi a přichází čas, kdy si opět budeme lámat hlavu nad tím, jaké dárky pro své nejbližší vybrat.TIPY A TRIKY
Jak na sluncem unavenou pokožku

Jak na sluncem unavenou pokožku

Kosmetika

Teplé počasí, slunění se na pláži a koupání v moři... Léto dělá s lidskou psychikou divy, jenže naše tělo volá naopak o pomoc. Nepodceňujte v létě kosmetickou péči – na pláži ani doma.