Liposukce není pro lenochy

Mnoho lidí se domnívá, že pomocí liposukce docílí snadno a rychle štíhlé postavy. Liposukce sice odstraní vcelku velké množství tuku, neslouží ale k cílenému hubnutí ani jako léčba obezity.

K čemu slouží liposukce?

Liposukce skutečně slouží k odstranění tuku, ale měli bychom na ní pohlížet jako na nástroj pro tvarování kontur těla, nikoliv jako na prostředek k hubnutí. I když se na první pohled zdá, že díky liposukci můžete získat krásnou postavu bez jakékoliv námahy, opak je pravdou. Aby zůstal efekt liposukce znatelný, musíte dodržovat zdravý životní styl, který se neobejde bez správného stravování a pravidelného pohybu. Mimo to je důležité omezit nebo zcela vynechat kouření a pití alkoholu. Pokud nechcete svůj životní styl v ničem měnit, na liposukci zapomeňte.

Kdo je vhodným kandidátem?

zoom

Liposukce není prostředek k hubnutí

Liposukci mohou podstoupit ženy i muži, ale jak již bylo zmíněno výše v článku, mělo by se jednat o zdravé a sportující jedince, kterým se drží tuk pouze na určitých částech těla a nedaří se jim ho odstranit dietou ani cvičením. U těchto lidí je navíc možné provést laserovou liposukci, která je k lidskému tělu mnohem šetrnější než klasická liposukce. Navíc pomocí laseru se tělo dá formovat o mnoho precizněji. Laser si poradí dokonce i s povislou kůží, která trápí pacienty v pokročilém věku či pacienty s náhlým úbytkem váhy (drastická dieta, nemoc).

Kombinace různých technik

K odstranění přebytečného tuku neslouží pouze klasická liposukce (viz výše – laserová liposukce), a dokonce i klasická se dělí podle použití roztoku k napuštění tukové tkáně na suchou a vlhkou. Mimo to může být liposukce doplněna další metodou, která slouží k efektivnějšímu rozrušení odstranění tuku a často ovlivňuje i stažení kůže (vibrační,ultrazvuková ,laserová, radiofrekvenční, water-jet liposukce). Jednotlivé způsoby liposukce může lékař různě kombinovat a zároveň tím může být ovlivněný konečný výsledek zákroku.Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
DOPORUČUJEME
3 tipy k lepšímu spánku

3 tipy k lepšímu spánku

Životní styl komerční článek

Průměrný člověk stráví spánkem až jednu třetinu života. A aby to byl čas strávený kvalitně, je potřeba tomu v některých případech trošku pomoci. Řadíte-li se mezi spáče, kterým zdlouhavé usínání nebo noční buzení nic neříká, máte vyhráno, ovšem pokud patříte do té druhé skupiny, inspirujte se v našem článku, jak docílit lepšího spánku a konečně si pořádně odpočinout.

TIPY A TRIKY
Tipy na vánoční dárky pro muže

Tipy na vánoční dárky pro muže

Životní styl komerční článek

Taky máte každý rok pocit, že Vánoce se blíží nezastavitelným tempem? Nákupní centra jsou již o víkendech zaplněná lidmi a přichází čas, kdy si opět budeme lámat hlavu nad tím, jaké dárky pro své nejbližší vybrat.NOVÉ
Čas slev přichází. Kde najít nejlepší slevové kupony?

Čas slev přichází. Kde najít nejlepší slevové kupony?

Životní styl

Ještě kupujete za plné ceny? Proč, když zejména nyní je spousta akcí, s nimiž ušetříte desítky procent? Dnes máte slevy doslova naservírované pod nos i na internetu, můžete si přehledně vybírat, co potřebujete. Už neutrácejte víc peněz, než musíte.