Módní trendy jaro/léto 2017

Zajímá vás, jaké úžasné módní novinky ovládnou obchody v nadcházející letní sezóně? Pak si nenechte ujít shrnutí hlavních módních trendů, které jsme pro vás připravili.

Sladké, romantické léto

img

Romantické květinové potisky všech barev a velikostí k létu neodmyslitelně patří, a tak se i letos můžete těšit na záplavu nádherných květin na letních šatech, sukních či módních doplňcích. Svůdná krajka, moře něžných volánů a jemných kanýrů a splývavé, lehce průsvitné materiály lehounké jako dech jsou ideální volbou pro uvolněnou letní atmosféru sluncem prozářených dní a nádherných nocí provoněných vůní moře a čerstvých jahod.

Sportovkyně

img

Atletické prvky se postupně vyšplhaly až na samý vrchol pomyslného módního Olympu, a tak se bez obav můžete po městě procházet ve svém oblíbeném sportovním outfitu. Sportovní kousky oblečení jsou stále propracovanější, zaměřené na zvýraznění ženských křivek a zdůraznění ženskosti obecně. Nemusíte být od hlavy až k patě oblečená ve sportovním, můžete zkusit kombinovat ryze sportovní prvky s běžnou i elegantní módou.

Odhalení kůže

img

Přední módní návrháři jsou rok od roku ve svých napjatě očekávaných kolekcích odvážnější, alespoň co se odhalování holé kůže týče. Podprsenka místo trička nebo super krátký top, který ukáže dokonale vypracované břišní svaly jsou hitem, který jistě ocení ženy a dívky s dokonalou postavou, nebo ty, kterým v módním experimentování nechybí odvaha. Lehce poodhalit pokožku můžete i volbou průsvitných materiálů.

Proužkovaná

img

Vodorovné, svislé nebo asymetrické, silné, tenké, barevné i černobílé – ať už si vyberete námořnickou klasiku nebo vsadíte na neotřele proužkované kousky, rozhodně neuděláte chybu. Pruhy patří mezi klasické jarní potisk, bez kterých se obejde málokterá módní kolekce a tuto sezónu se v proužkování návrháři opravdu vyřádili. Hitem jsou především modely, které kombinují různé šířky pruhů a nejlépe několik barev dohromady.

Na vlně osmdesátek

img

Okouzlení retro érou pokračuje i letos, kdy se pohled návrhářů zaměřil do minulosti na mnohými zatracovaná 80. léta. Těšit se tak můžete na mohutné rukávy, dramatické volány, kalhoty typu „mrkváče“ posazené vysoko do pasu, krabicovité střihy topů a šatů a spousta lesku a zvířecích potisků. Pokud vás návrat do osmdesátek trochu děsí, můžete vyzkoušet jen některé detaily, jako jsou výrazné náušnice a doplňky nebo metalické líčení.Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
NOVÉ
Objevte výhody klubu Yves Rocher, vyhrajte balíček a pomáhejte přírodě

Objevte výhody klubu Yves Rocher, vyhrajte balíček a pomáhejte přírodě

Kosmetika komerční článek

Zrychlené tempo života, stres, znečištěné ovzduší… To vše má vliv na naši psychiku a zdraví. A tak často hledáme povzbuzení v přírodě. Procházka mezi stromy a zelení umí pohladit na duši. V posledních letech ale naše lesy strádají vlivem mnoha faktorů. O to důležitější je nyní vracet přírodě, to, co nám dává, jak se snaží už více než 60 let francouzská značka rostlinné kosmetiky Yves Rocher.

DOPORUČUJEME
Uzené maso a zdraví: Mýty versus realita

Uzené maso a zdraví: Mýty versus realita

Životní styl komerční článek

Pomalé uzení studeným nebo teplým kouřem představuje jednu z nejstarších forem konzervace masa. Přesto kolem něj panuje řada mýtů. Zjistěte, kde je pravda.TIPY A TRIKY
Jak na sluncem unavenou pokožku

Jak na sluncem unavenou pokožku

Kosmetika

Teplé počasí, slunění se na pláži a koupání v moři... Léto dělá s lidskou psychikou divy, jenže naše tělo volá naopak o pomoc. Nepodceňujte v létě kosmetickou péči – na pláži ani doma.