Najděte svůj dokonalý účes!

Účes je důležitou součástí image každého člověka. Jeho výběr ovšem není jednoduchou záležitostí, protože barva a střih vlasů může váš vzhled hodně vylepšit, ale také vám nemusí příliš sednout. Naštěstí pro vás máme rady, jak na to!

img

Objevte svůj dokonalý look s virtuálním vizážistou HappyHair

Již dávno je pryč doba, kdy jste museli být odkázáni pouze na zastaralé katalogy nafocených modelek a modelů. Moderní doba nabízí možnost výběru účesů online! Jedinečný projekt virtuálního kadeřníka světového formátu najdete na Happyhair.cz.

Vyzkoušejte si různé účesy

Cesta k novému vzhledu je opravdu jednoduchá. Stačí vložit portrétní fotografii a vaše proměna může začít. Aktuálně si můžete vybírat z více jak čtyř tisíc čtyři sta účesů, které připravili profesionálové z celého světa. Výběr odstínů vlasů a jednotlivé kategorie střihů jsou samozřejmostí. Bonbónkem pro váš look je možnost vyzkoušet si make up a líčení obličeje, rtů a očí. Díky tomu si můžete otestovat, jaká vizáž je pro vás ta pravá!

Staňte se celebritou

Další velmi zajímavou alternativou výběru je fotogalerie slavných osobností. Účesy celebrit často udávají módní trendy a vy se tak můžete stát jejich součástí. Stačí se inspirovat v rozsáhlé databázi těchto účesů. Zde si tedy můžete vybrat styl, který se vám líbí a stát se světovou celebritou. Navíc byste neměli zapomenout spolu s dalšími návštěvníky Happyhair.cz hodnotit a komentovat fotografie. Díky tomu se totiž tento interaktivní portál stává místem širokých možností.

Navštivte přední světové kadeřníky

Internet je kouzelným místem, které nabízí možnost cestovat a přitom zůstat v pohodlí domova. Proto ani vy nemusíte řešit, jak se dostanete do předních světových salónů a co vás to bude stát. Přesto si můžete vybrat a vyzkoušet některý z jejich účesů! Střihy světových salónů jsou totiž k dispozici v pravidelně aktualizované fotogalerii. Stačí si z nich jen vybrat ten pravý a budete in.

Rozhodnutí, zda půjdete s dobou a využijete nejnovější možnosti virtuálního světa je samozřejmě jen na vás. Nezávisle na tom ovšem platí, že takovou možnost vybrat si kompletní vizáž obličeje a účesu nikde jinde nenajdete! Navíc pravidelná aktualizace účesů a fotografií je zárukou, že nezaspíte dobu.


Fotogalerie

 

Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
DOPORUČUJEME
To Tap: Alternativní parfumerie, která okouzlila Brňany

To Tap: Alternativní parfumerie, která okouzlila Brňany

Kosmetika komerční článek

Na začátku stála myšlenka dopřát zákazníkům i ty nejluxusnější parfémy za přijatelné ceny. Mladý pár z Brna se proto rozhodl otevřít parfumerii, kde budou zákazníci vybírat čichem a nikoliv podle značky a vzhledu flakónku. A zabralo to.

NOVÉ
Chystáte se na jaře zhubnout? Čekají vás překážky!

Chystáte se na jaře zhubnout? Čekají vás překážky!

Životní styl

S příchodem jara se řada lidí začne soustředit na hubnutí, aby měla hezkou postavu do plavek. Jenže ne vždy to jde tak, jak si člověk představuje. Jaké jsou hlavní příčiny toho, proč přebytečná kila odmítají jít dolů?TIPY A TRIKY
Holky sobě aneb proč je nejlepší jet do lázní s kamarádkou?

Holky sobě aneb proč je nejlepší jet do lázní s kamarádkou?

Životní styl komerční článek

Důvodů, proč se vydat na čistě dámský víkend, je hned několik. Pobavit se ve společnosti stejně nezadané kamarádky, relaxovat pár dní s maminkou či sestrou nebo oslavit rozlučku se svobodou. V lázních na vás bude čekat nespočet příjemných wellness procedur a navíc si užijete společnost spřízněných holčičích duší!