Natucain: 100% přírodní, revoluční zbraň proti vypadávání vlasů

Síla přírody skombinována s moudrostí vědy: Natucain představuje novou, jedinečnou kombinaci účinných látek vyrobených ze 100% přírodních ingrediencí a technologie kmenových buněk – bez sulfátů, hormonů, silikonů, parabenů a pokusů na zvířatech.

40 % žen a až 80 % mužů starších 30 let trápí vypadávání vlasů. Jak k vypadávání vlasů vlastně dochází? 

Cyklus růstu vlasů se skládá ze 3 fází: anagenní, katagenní a telogenní. Během anagenní fáze rostou vlasy 3 až 5 let. V katagenní fázi se vlasový folikul zmenšuje a je oddělen od přívodu krve do pokožky hlavy. Výsledkem je přerušení dodávky živin do vlasů. Telogenní fáze je poslední fází růstu. V této fázi dochází k vypadávání vlasů. Vlasový folikul se může zregenerovat a cyklus růstů vlasů tak následně může začít od začátku. Pokud však pokožka hlavy nemá dostatek kvalitních živin, vlasy se pomalu ztenčují a dochází k jejich vypadávají.

Nezoufejte! 

Doktorka Stefanie Seyda objevila řešení tohoto problému. Po skončení svých studií na Oxfordské univerzitě se specializovala na výzkum nových účinných látek a přípravků a podílela se také na vývoji globálně úspěšných inovací.

zoom

Její nejnovější inovací je technologie MKMS24 obsažená v přípravku Natucain. Jedná se o přelomovou aktivní složku, která je 100% tvořená přírodními ingrediencemi, jakými jsou například čočka, tymián a bambus. Technologie MKMS24 stimuluje vlasy přímo u kořínků a prodlužuje anagenní (růstovou) fázi růstů vlasů, čímž redukuje vypadávání vlasů a podporuje jejich lepší růst. Výsledkem je výrazně slabší vypadávání vlasů a růst nových vlasů! 

Vlasové tonikum ve spreji Natucain se aplikuje během prvního měsíce 2x denně na místa postižená ztrátou vlasů. Přípravek má pouze lokální účinek v místě aplikace. Balení vydrží přibližně 3 měsíce. 

Dostupné na www.natucain.cz
Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
DOPORUČUJEME
Mindfulness a další zbraně proti pandemii, neštěstí a stresu

Mindfulness a další zbraně proti pandemii, neštěstí a stresu

Životní styl

Máme kapacitu a výbavu zvládat stres, který nám běžný život přináší, přesto můžeme mít občas pocit, že se nám hroutí svět. Navíc za současné situace je stres ještě umocněn a zoufalství začínají propadat i ti, kteří byli vždycky nad věcí. Jak stresu čelit a nezbláznit se z toho, co se kolem nás se děje?

NOVÉ
Svaly bez posilovny? Jdete to!

Svaly bez posilovny? Jdete to!

Životní styl

Líbí se vám vypracované tělo, ale chození do posilovny vás nebaví? Celkové zdraví a fyzickou zdatnost nemusíte budovat jenom v posilovně. Připravili jsme pro vás několik tipů, jak si udržet svaly a sílu i bez pravidelné návštěvy fitness centra.DOPORUČUJEME
Uzené maso a zdraví: Mýty versus realita

Uzené maso a zdraví: Mýty versus realita

Životní styl komerční článek

Pomalé uzení studeným nebo teplým kouřem představuje jednu z nejstarších forem konzervace masa. Přesto kolem něj panuje řada mýtů. Zjistěte, kde je pravda.