Natucain: 100% přírodní, revoluční zbraň proti vypadávání vlasů

Síla přírody skombinována s moudrostí vědy: Natucain představuje novou, jedinečnou kombinaci účinných látek vyrobených ze 100% přírodních ingrediencí a technologie kmenových buněk – bez sulfátů, hormonů, silikonů, parabenů a pokusů na zvířatech.

40 % žen a až 80 % mužů starších 30 let trápí vypadávání vlasů. Jak k vypadávání vlasů vlastně dochází? 

Cyklus růstu vlasů se skládá ze 3 fází: anagenní, katagenní a telogenní. Během anagenní fáze rostou vlasy 3 až 5 let. V katagenní fázi se vlasový folikul zmenšuje a je oddělen od přívodu krve do pokožky hlavy. Výsledkem je přerušení dodávky živin do vlasů. Telogenní fáze je poslední fází růstu. V této fázi dochází k vypadávání vlasů. Vlasový folikul se může zregenerovat a cyklus růstů vlasů tak následně může začít od začátku. Pokud však pokožka hlavy nemá dostatek kvalitních živin, vlasy se pomalu ztenčují a dochází k jejich vypadávají.

Nezoufejte! 

Doktorka Stefanie Seyda objevila řešení tohoto problému. Po skončení svých studií na Oxfordské univerzitě se specializovala na výzkum nových účinných látek a přípravků a podílela se také na vývoji globálně úspěšných inovací.

zoom

Její nejnovější inovací je technologie MKMS24 obsažená v přípravku Natucain. Jedná se o přelomovou aktivní složku, která je 100% tvořená přírodními ingrediencemi, jakými jsou například čočka, tymián a bambus. Technologie MKMS24 stimuluje vlasy přímo u kořínků a prodlužuje anagenní (růstovou) fázi růstů vlasů, čímž redukuje vypadávání vlasů a podporuje jejich lepší růst. Výsledkem je výrazně slabší vypadávání vlasů a růst nových vlasů! 

Vlasové tonikum ve spreji Natucain se aplikuje během prvního měsíce 2x denně na místa postižená ztrátou vlasů. Přípravek má pouze lokální účinek v místě aplikace. Balení vydrží přibližně 3 měsíce. 

Dostupné na www.natucain.cz
Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
NOVÉ
Objevte výhody klubu Yves Rocher, vyhrajte balíček a pomáhejte přírodě

Objevte výhody klubu Yves Rocher, vyhrajte balíček a pomáhejte přírodě

Kosmetika komerční článek

Zrychlené tempo života, stres, znečištěné ovzduší… To vše má vliv na naši psychiku a zdraví. A tak často hledáme povzbuzení v přírodě. Procházka mezi stromy a zelení umí pohladit na duši. V posledních letech ale naše lesy strádají vlivem mnoha faktorů. O to důležitější je nyní vracet přírodě, to, co nám dává, jak se snaží už více než 60 let francouzská značka rostlinné kosmetiky Yves Rocher.

TIPY A TRIKY
Jak na sluncem unavenou pokožku

Jak na sluncem unavenou pokožku

Kosmetika

Teplé počasí, slunění se na pláži a koupání v moři... Léto dělá s lidskou psychikou divy, jenže naše tělo volá naopak o pomoc. Nepodceňujte v létě kosmetickou péči – na pláži ani doma.NOVÉ
Ochrání nás vitamín D před koronavirem?

Ochrání nás vitamín D před koronavirem?

Životní styl

Lékaři, výživoví poradci a celá řada dalších odborníků tvrdí, že vitamín D dokáže snížit infekčnost a hodně se o něm mluví také v souvislosti s koronavirem. Jaký vliv mají zásoby vitamínu D v těle na průběh infekčních onemocnění, jakým je i COVID-19?