Nejlepší beauty tipy na léto

Sluneční žár, pláže, moře – letní období si žádá určité změny v kosmetických návycích. Poradíme vám, jak i v létě vypadat úžasně.

Používejte správně ochranný krém na opalování

Číslo SPF určuje dobu, po jakou můžete strávit čas na slunci. Takže čím delší pobyt plánujete, tím vyšší by mělo být SPF vašeho ochranného přípravku. Čili ani SPF 60 vás neochrání po celý den a krém je potřeba nanášet opakovaně, zvláště pokud přijdete do kontaktu s vodou. Ujistěte se, že krém na opalování blokuje jak UVA tak UVB paprsky a naneste dostatečné množství krému i na opomíjené oblasti, jako jsou podkolenní jamky či za uši.

Vsaďte na kvalitní kosmetické přípravky

V létě dejte přednost nekomedonním produktům, které neucpávají póry, předejdete tak podráždění pleti a pupínkům. Horké a vlhké klima vede k nadměrnému pocení a pot v kombinaci s krémovou kosmetikou není zrovna to pravé pro vaše póry. V létě se raději zaměřte na přípravky bez obsahu oleje nebo nekomedonní výrobky. Letní krém by také měl dostatečně hydratovat, pokožka vysušená od slunce, mořské soli a chloru vám za to poděkuje.

Pořiďte si krémové oční stíny a voděodolnou řasenku

Krémové oční stíny vám, na rozdíl od těch pudrových, déle vydrží a neslijou se v nevzhlednou směs potu, kožního mazu a očních stínů.  Voděodolná řasenka je na léto k nezaplacení, ale přesto byste neměla v letních měsících aplikovat řasenku na spodní část řas, protože pot a maz mohou zafungovat jako účinné odličovadlo i pro voděodolnou řasenku. Výsledkem jsou pak nevzhledné černé fleky pod očima.

Peelingujte ve správnou dobu

Obrušování pokožky je v létě obvzláště důležité. Pravidelný peeling pomáhá k déletrvajícímu opálení a jemná peelingová masáž obličeje zabraňuje zanášení pórů a vytváří lepší podklad pro makeup. Nicméně mějte na paměti, že peeling odhalí novou citlivou pokožku, která je náchylnější ke spálení. Proto byste zvláště v létě měla provádět peeling večer před spaním nebo několik hodin před plánovaným pobytem na slunci.Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
DOPORUČUJEME
Tipy a triky: nová sekce Omlazení startuje

Tipy a triky: nová sekce Omlazení startuje

Životní styl

První ze série článků o novinkách na Omlazení v roce 2016. (Další dva se budou věnovat Přátelům a E-shopu.)

NEJČTENĚJŠÍ
Kam v září na dovolenou

Kam v září na dovolenou

Životní styl

Léto se pomalu chýlí ke svému konci a i když nás podle meteorologů ještě pár tropických dní čeká, teplé večery na zahrádce a koupání si už moc neužijeme. Pokud si chcete léto prodloužit, sbalte kufr a jeďte v září na dovolenou. Nabízí se exotika i evropské destinace.TIPY A TRIKY
Tipy na vánoční dárky pro muže

Tipy na vánoční dárky pro muže

Životní styl komerční článek

Taky máte každý rok pocit, že Vánoce se blíží nezastavitelným tempem? Nákupní centra jsou již o víkendech zaplněná lidmi a přichází čas, kdy si opět budeme lámat hlavu nad tím, jaké dárky pro své nejbližší vybrat.