Nejlepší kalhoty na léto 2017

Léto v kalhotách? Proč ne? Zdaleka ne každá žena se cítí dobře v sukních a šatech. Poradíme vám, jaké kalhoty jsou letos trendy a pohodlné i v sluncem rozpálených dnech.

Zeširoka

img

Slimky stále zůstávají v kurzu, ale kalhoty se širokými nohavicemi jim velmi důrazně šlapou na paty. Na léto jsou navíc o hodně pohodlnější, také z toho důvodu, že jsou převážně šity z lehkých, vzdušných materiálů. Široké kalhoty mají obvykle vyvýšený pas a nejlépe k nim pasují přiléhavé vršky, nebo velice módní body. Co se týče barev, můžete se klidně odvázat a zvolit váš oblíbený odstín.

Klasické

img

Pokud pracujete v kanceláři, určite oceníte letošní velkorysou nabídku klasicky střižených kalhot s puky. Můžete zvolit rovné nohavice nebo lehce mrkváčový střih, který je letos hitem. Tento typ kalhot skvěle doplní zajímavá halenka nebo i běžná bílá košile a lodičky na středně vysokém podpatku. Ani u těchto kalhot se nemusíte bát sáhnout po jiných barvách než je jen obvyklá černá, hnědá či šedá.

Džínové

img

Ani v rozpálených dnech se nemusíte zdráhat obléknout své oblíbené džínové kalhoty. Samozřejmě neprodyšně uzavřené slim džíny vám mohou v horku docela znepříjemnit den, ale pokud zvolíte moderní rozervané kalhoty s různými průstřihy a díramy nemusíte se nepříjemného zapocení obávat. Rozervané džíny střihu boyfriend (rovné a široké) nebo skinny navíc patří k hlavním letním trhákům.

Barevné

img

Nosíte stále jen modré nebo černé džíny či klasické černé kalhoty? Co takhle dodat letnímu šatníku pořádnou šťávu a trochu se s příchodem léta odvázat? Většina žen se nebojí nosit barevně zajímavé topy a halenky, ale kalhoty ve výrazném odstínu zase tak často v ulicích k vidění nejsou. A je to škoda, kalhoty v sytém nebo pastelovém tónu působí velmi žensky a navíc jsou tuto sezónu hodně v kurzu.Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
NOVÉ
Chodíte ke kartářce? Karty za vás nerozhodnou

Chodíte ke kartářce? Karty za vás nerozhodnou

Životní styl

Vytvořili jsme si svět, ve kterém máme svobodný výběr budoucnosti a mnoho možností. Jenže současně s tím vším zažíváme větší nerozhodnost, strach z neúspěchu a špatné volby. Jaký to má dopad na naše životy?

NOVÉ
Víme, proč máte pořád hlad a nehubnete

Víme, proč máte pořád hlad a nehubnete

Životní styl

Pronásleduje vás častý pocit hladu, mnohdy doprovázený kručením v břiše, i když jste před necelou hodinou snědli plný talíř jídla? Existuje několik příčin, které způsobují, že se většinu dne cítíme hladoví a nemůžeme se zbavit myšlenek na jídlo.NOVÉ
Dubaj je zárukou teplého počasí po celý rok. Kdy se vydat na dovolenou do Emirátů?

Dubaj je zárukou teplého počasí po celý rok. Kdy se vydat na dovolenou do Emirátů?

Životní styl komerční článek

V Dubaji panuje krásné počasí celoročně. Najdou se ale měsíce, kdy je vhodné přibalit do kufru teplejší svetr, a stejně tak i měsíce, kdy se dočkáte neskutečné výhně, že je zapotřebí zapomenout na poznávání místních zajímavostí. Kdy je nejlepší čas na dovolenou v Dubaji?