Nejlepší kalhoty na léto 2017

Léto v kalhotách? Proč ne? Zdaleka ne každá žena se cítí dobře v sukních a šatech. Poradíme vám, jaké kalhoty jsou letos trendy a pohodlné i v sluncem rozpálených dnech.

Zeširoka

img

Slimky stále zůstávají v kurzu, ale kalhoty se širokými nohavicemi jim velmi důrazně šlapou na paty. Na léto jsou navíc o hodně pohodlnější, také z toho důvodu, že jsou převážně šity z lehkých, vzdušných materiálů. Široké kalhoty mají obvykle vyvýšený pas a nejlépe k nim pasují přiléhavé vršky, nebo velice módní body. Co se týče barev, můžete se klidně odvázat a zvolit váš oblíbený odstín.

Klasické

img

Pokud pracujete v kanceláři, určite oceníte letošní velkorysou nabídku klasicky střižených kalhot s puky. Můžete zvolit rovné nohavice nebo lehce mrkváčový střih, který je letos hitem. Tento typ kalhot skvěle doplní zajímavá halenka nebo i běžná bílá košile a lodičky na středně vysokém podpatku. Ani u těchto kalhot se nemusíte bát sáhnout po jiných barvách než je jen obvyklá černá, hnědá či šedá.

Džínové

img

Ani v rozpálených dnech se nemusíte zdráhat obléknout své oblíbené džínové kalhoty. Samozřejmě neprodyšně uzavřené slim džíny vám mohou v horku docela znepříjemnit den, ale pokud zvolíte moderní rozervané kalhoty s různými průstřihy a díramy nemusíte se nepříjemného zapocení obávat. Rozervané džíny střihu boyfriend (rovné a široké) nebo skinny navíc patří k hlavním letním trhákům.

Barevné

img

Nosíte stále jen modré nebo černé džíny či klasické černé kalhoty? Co takhle dodat letnímu šatníku pořádnou šťávu a trochu se s příchodem léta odvázat? Většina žen se nebojí nosit barevně zajímavé topy a halenky, ale kalhoty ve výrazném odstínu zase tak často v ulicích k vidění nejsou. A je to škoda, kalhoty v sytém nebo pastelovém tónu působí velmi žensky a navíc jsou tuto sezónu hodně v kurzu.Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
NOVÉ
Padání vlasů u mužů: Kdy je přirozené a jaké jsou jeho příčiny?

Padání vlasů u mužů: Kdy je přirozené a jaké jsou jeho příčiny?

Životní styl komerční článek

Vlasy jsou pro každého z nás velmi důležité a rozhodně je velmi nepříjemné, když člověk zjistí, že mu nadměrně padají a na některých místech viditelně chybí. U mužů se tato situace bohužel stává poměrně běžně, přičemž hodně přicházejí o vlasy, v místech, kde vznikají takzvané kouty. Zapomenout nelze ani na vznik jakéhosi lysého kolečka vzadu na temeni hlavy. Pokud i vám padají vlasy, určitě se vyplatí vědět, jestli je situace ještě v normálu, jaké jsou příčiny tohoto vypadávání a jak situaci řešit.

NOVÉ
Připíchněte si krásnější obličej

Připíchněte si krásnější obličej

Plastická chirurgie komerční článek

Slyšeli jste už někdy výraz Beautification? Nejvýstižněji by se do češtiny dal přeložit jako zkrášlování. Je to výraz, pod který plastičtí chirurgové schovávají různé drobné úpravy obličeje, které mají za úkol ho – jak již název napovídá – zkrášlit. A to co nejméně invazivními metodami.ABSOLUTNÍ HIT TIPY A TRIKY DOPORUČUJEME
Šmejdi chtějí vydělávat na koronaviru

Šmejdi chtějí vydělávat na koronaviru

Životní styl

Nahlaste prosím všechny podezřelé inzeráty, tedy ty, které nabízejí respirátory a roušky, případně dezinfekční gely.