Nejlepší plavky pro léto 2017

Pokud vaše letní plány zahrnují rozpálenou pláž či bar u bazénu, určitě budete potřebovat úžasné plavky. Poradíme vám, jaké jsou letos nejvíce v kurzu.

Vysoce vykrojené jednodílné

img

Jedno je jisté, plavky vcelku letos po dlouhé době zaujímají stejně výsadní postavení jako dvojdílné bikiny. Tak jim dejte šanci a přesvědčte se, že dovedou být k ženské postavě přinejmenším stejně lichotivé jako jejich dvojdílní soupeři. Momentálně jsou velmi trendy vysoce vykrojené plavky, které odhalují stehno až téměř do pasu. Podobný styl letěl v 90. letech, vzpomeňte si třeba na Pamelu v Pobřežní hlídce.

Sexy průstřihy

img

Rafinovaně prostříhané jednodílné plavky se už několikátou sezónu drží na vrcholu zájmu, i přesto, že opálení z podobných typů plavek není zrovna to pravé ořechové. Nicméně správně zvolené průstřihy dovedou krásně zvýraznit ženskou siluetu a přitáhnout pozornost osazenstva pláže či bazénu. Letos vyzkoušejte i jinou barvu než klasickou černou, hitem jsou zářivé letní barvy.

Na vlně retro stylu

img

Klasické bikiny s vysokým pasem budou i toto léto zaujímat významné postavení na poli plavkové módy. Výhodou plavek v retro stylu je především to, že dovedou zakrýt jakékoliv problematické partie a navíc krásně prodlouží nohy. Dvojdílné plavky s vysokým pasem také vykouzlí perfektní postavu v tolik požadovaném ženském tvaru přesýpacích hodin.

Ozdobné volány

img

I když se volány mohou jevit jako celkem nepraktický detail, plavky ozdobené romantickými kanýry jsou velmi roztomilé a působí hravě a svůdně. Strategicky umístěný volán v oblasti prsou dodá na objemu, povlávající kousek látky na kalhotkách zase vyčaruje vytoužené ženské zaoblení na bocích. Kanýrované plavky prostě dovedou s postavou zázraky.Komentáře

AngelikaTruskova
NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
NOVÉ
Napjatý rodinný rozpočet: Tipy, jak vyjít s penězi, i když jste výdaje omezili na minimum

Napjatý rodinný rozpočet: Tipy, jak vyjít s penězi, i když jste výdaje omezili na minimum

Životní styl komerční článek

Rozhodli jste se, že letos zatočíte s napjatým rodinným rozpočtem? Jako novoroční předsevzetí je to jistě chvályhodné, avšak není nač čekat, pokud jste se ještě nepustili do počítání příjmů a výdajů, je nejvyšší čas. A jak vyzrát nad nedostatkem financí?

NOVÉ
Půjčka pro mladé a rodiny. Jak financovat bydlení, když nemáte dost našetřeno?

Půjčka pro mladé a rodiny. Jak financovat bydlení, když nemáte dost našetřeno?

Životní styl komerční článek

Pro financování bydlení je zpravidla využívána klasická hypotéka. Tuto představu má samozřejmě zažitou drtivá většina lidí. Na druhou stranu, v současné době jsou podmínky pro získání hypotéky poměrně přísné. Zejména bývá překážkou nutnost podílet se na financování nemovitosti částečně také z vlastních prostředků. Co ale dělat, pokud na to zkrátka nemáte peníze? Pojďme se na některé možnosti podívat v tomto článku.TIPY A TRIKY
Tipy na vánoční dárky pro muže

Tipy na vánoční dárky pro muže

Životní styl komerční článek

Taky máte každý rok pocit, že Vánoce se blíží nezastavitelným tempem? Nákupní centra jsou již o víkendech zaplněná lidmi a přichází čas, kdy si opět budeme lámat hlavu nad tím, jaké dárky pro své nejbližší vybrat.