Nejlepší plavky pro léto 2017

Pokud vaše letní plány zahrnují rozpálenou pláž či bar u bazénu, určitě budete potřebovat úžasné plavky. Poradíme vám, jaké jsou letos nejvíce v kurzu.

Vysoce vykrojené jednodílné

img

Jedno je jisté, plavky vcelku letos po dlouhé době zaujímají stejně výsadní postavení jako dvojdílné bikiny. Tak jim dejte šanci a přesvědčte se, že dovedou být k ženské postavě přinejmenším stejně lichotivé jako jejich dvojdílní soupeři. Momentálně jsou velmi trendy vysoce vykrojené plavky, které odhalují stehno až téměř do pasu. Podobný styl letěl v 90. letech, vzpomeňte si třeba na Pamelu v Pobřežní hlídce.

Sexy průstřihy

img

Rafinovaně prostříhané jednodílné plavky se už několikátou sezónu drží na vrcholu zájmu, i přesto, že opálení z podobných typů plavek není zrovna to pravé ořechové. Nicméně správně zvolené průstřihy dovedou krásně zvýraznit ženskou siluetu a přitáhnout pozornost osazenstva pláže či bazénu. Letos vyzkoušejte i jinou barvu než klasickou černou, hitem jsou zářivé letní barvy.

Na vlně retro stylu

img

Klasické bikiny s vysokým pasem budou i toto léto zaujímat významné postavení na poli plavkové módy. Výhodou plavek v retro stylu je především to, že dovedou zakrýt jakékoliv problematické partie a navíc krásně prodlouží nohy. Dvojdílné plavky s vysokým pasem také vykouzlí perfektní postavu v tolik požadovaném ženském tvaru přesýpacích hodin.

Ozdobné volány

img

I když se volány mohou jevit jako celkem nepraktický detail, plavky ozdobené romantickými kanýry jsou velmi roztomilé a působí hravě a svůdně. Strategicky umístěný volán v oblasti prsou dodá na objemu, povlávající kousek látky na kalhotkách zase vyčaruje vytoužené ženské zaoblení na bocích. Kanýrované plavky prostě dovedou s postavou zázraky.Komentáře

AngelikaTruskova
NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
NOVÉ
Vyhrajte boj s časem aneb jak minimalizovat vrásky

Vyhrajte boj s časem aneb jak minimalizovat vrásky

Kosmetika komerční článek

Trápí vás první příznaky stárnutí, ale nechcete se podrobovat estetickým zásahům? V takovém případě můžete pleť rozjasnit, minimalizovat vrásky a zároveň zpevnit obličejové kontury pomocí přirozené stravy a kvalitních potravinových doplňků.

NOVÉ
Univerzální kousky, které nesmí chybět ve vašem šatníku

Univerzální kousky, které nesmí chybět ve vašem šatníku

Životní styl komerční článek

Každé ráno si kladete otázku, co si vzít na sebe a s čím to sladit? Bezradně stojíte před šatníkem a máte pocit, že zeje prázdnotou? Možná vám tam chybí klíčové kousky, které se snadno kombinují a vypadají skvěle za každých okolností.DOPORUČUJEME
To Tap: Alternativní parfumerie, která okouzlila Brňany

To Tap: Alternativní parfumerie, která okouzlila Brňany

Kosmetika komerční článek

Na začátku stála myšlenka dopřát zákazníkům i ty nejluxusnější parfémy za přijatelné ceny. Mladý pár z Brna se proto rozhodl otevřít parfumerii, kde budou zákazníci vybírat čichem a nikoliv podle značky a vzhledu flakónku. A zabralo to.