Tanaka - japonská masáž na zpevnění kontur obličeje

Kosmetický průmysl překvapuje novým produktem snad každý měsíc. Krém, peeling, sérum anebo gel - máme pocit, že nás už nemůže nic překvapit. Ale zdání klame...

Na evropském trhu mají již několik let existence za sebou, ale tento rok se konečně dostávají i k nám. Kosmetické a masážní svíčky. 

img

Možná už znáte klasické masážní svíčky, které se po zapálení promění v masážní emulzi. Jsou vhodné na klasickou relaxační masáž. Italská značka VIVALU ale posunula tento produkt na vyšší úroveň a vyvinula masážní svíčku se speciální recepturou, která je vhodná jak na masáž těla, tak i na ošetření pleti. A ne jednu, ale hned několik druhů. Každá z nich má jiné použití a jiné účinky. 

Například kosmetickou masážní svíčku s himalájskou solí můžete použít na masáž s jemným peelingem, popřípadě kosmetickou svíčku s arganovým olejem na zpevňující masáž. Anebo kosmetickou svíčku s úžasnou vůní malin a revitalizačním účinkem doporučuje výrobce na liftingovou masáž.

zoom

Produkt je na trhu úplnou novinkou, a tu se patří pořádně otestovat. Poprosili jsme tedy o spolupráci odborníka na slovo vzatého, a to dlouholetou lektorku obličejové gymnastiky, Ivetku Štecovou. Součástí její instruktáže jsou i přesné postupy různých druhů účinných obličejových masáží, kterou si každá z nás může pravidelně dopřávat doma vlastními silami. 

Kromě toho, že paní Ivetka se věnuje oboru face yoga již dlouhá léta, je taky majitelkou e-shopu Antiage.sk, ve kterém nabízí značkové kosmetické přípravky zpomalující procesy stárnutí pokožky. Právě kombinace dlouholetých zkušeností z přirozeného způsobu zpevňování pleti, a znalostí z trhu kvalitních kosmetických přípravků byla pro nás prioritní při výběru partnera na testování.


A jak to vše dopadlo? Můžete se podívat na video, ve kterém paní Ivetka kosmetické svíčky používá. Mimochodem, tato dáma je chodící reklamou na péči o pleť. No řekněte, tipovali byste jí její věk? My ani omylem! 

A teď pár slov k používání kosmetických masážních svíček. Kromě pravidelné masáže obličeje, kde můžete používat více druhů svíček dle účelu masáže, má kosmetická svíčka řadu dalších využití:

  • Péče o namáhané časti pokožky - lokty, kolena, paty. Vysoce hydratující emulze masážní svíčky pomáhají při regeneraci pokožky
  • Každodenní péče o tělo - je možné využívat masážní emulzi místo hydratačního tělového mléka - stačí minimální množství 
  • Zklidnění podrážděné pokožky, například po depilaci 
  • Péče o ruce 
  • Masáž těla

Jakmile kosmetické svíčky vyzkoušíte, jistě najdete i další způsoby použití. Samozřejmě vždy dle návodů jednotlivých svíček - věnujte pozornost podrobným popisům produktů.

Svíčky jsou dermatologicky testované, ale nikoliv na zvířatech. Jsou z čistě přírodních surovin a na jejich výrobu se používá pouze energie z obnovitelných zdrojů. 

Kosmetické masážní svíčky můžete zakoupit na e-shopu www.la-griseo.cz, který nabízí jak možnost nákupu pro běžného spotřebitele, tak i velkoobchodní spolupráci.
Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
TIPY A TRIKY
Tipy na vánoční dárky pro muže

Tipy na vánoční dárky pro muže

Životní styl komerční článek

Taky máte každý rok pocit, že Vánoce se blíží nezastavitelným tempem? Nákupní centra jsou již o víkendech zaplněná lidmi a přichází čas, kdy si opět budeme lámat hlavu nad tím, jaké dárky pro své nejbližší vybrat.

ABSOLUTNÍ HIT TIPY A TRIKY DOPORUČUJEME
Šmejdi chtějí vydělávat na koronaviru

Šmejdi chtějí vydělávat na koronaviru

Životní styl

Nahlaste prosím všechny podezřelé inzeráty, tedy ty, které nabízejí respirátory a roušky, případně dezinfekční gely.DOPORUČUJEME
Uzené maso a zdraví: Mýty versus realita

Uzené maso a zdraví: Mýty versus realita

Životní styl komerční článek

Pomalé uzení studeným nebo teplým kouřem představuje jednu z nejstarších forem konzervace masa. Přesto kolem něj panuje řada mýtů. Zjistěte, kde je pravda.