Jak na domácí barvení vlasů?

Bojíte se domácího barvení vlasů, protože si myslíte, že to nezvládnete? Dáte na rady kadeřníků, kteří tvrdí, že barvy z drogerie vlasy ničí? Nemůžete všemu věřit, i doma si můžete vytvořit krásnou barvu, aniž byste vlasy poškodili. Poradíme vám, jak.

img

Shutterstock

Domácí barvení ? přeliv na vlasy

Důležitá otázka: opravdu barvy z drogerie ničí vlasy? Samozřejmě kadeřníci toto raději říkají, protože kvůli své práci potřebují, aby jim chodili zákazníci na barvu do salonu. Berte tedy tyto rady s rezervou. Všeobecně je lepší se podívat na dražší barvy, mnohem větší výběr této kosmetiky je na různých e-shopech s dražší kosmetikou. Jakákoli barva vlasy zatěžuje víc než třeba přeliv. A je jedno, jestli jde o barvu od kadeřníka nebo z drogerie, samozřejmě tzv. no name značky nemusí vždy znamenat kvalitu. Pokud si tedy nechcete příliš zatížit vlasy, vyberte si přeliv, který vydrží například 24 umytí. Výhodu mají ti, kteří chtějí zdůraznit odstín svých vlasů nebo mu dát tmavší tón, u zesvětlení toto neplatí. U přelivů pak existují i různé odstíny, které můžete mít experimentálně jen na chvíli, populární jsou barvy pastelových barev růžové, oranžové, fialové, pak tu máme i větší odvázanost v podobě modré, zelené. Existují však i různé tónovací barvy nebo alespoň barvy bez amoniaku, jež vlasy šetří.

img

Notino

Vymývací barva na vlasy

Dnešní vlasová kosmetika poskytuje opravdu široké rozpětí přípravků, s nimiž docílíte skvělých výsledků. Oblíbené jsou tónovací masky na vlasy, které kštici vyživí. Anebo abyste nemuseli vlásky zatížit spoustou peroxidu, abyste dosáhli platiny, kupte si klasický blond odstín a poté si na vlasy dejte toner s modrými pigmenty. Dodají barvě chladný odstín, který se blíží platině. Vymývací barva na vlasy může být i sprej. Když si svoji kosmetickou výbavu doplníte o masky, krémy a olejíčky, jimiž budete vlasy vyživovat, nemusíte se bát, že svoji hřívu ohrozíte. Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
NOVÉ
Jednoduché tipy pro zdravý jídelníček

Jednoduché tipy pro zdravý jídelníček

Životní styl

Stravování je velice individuální záležitostí, přesto existuje několik základních pravidel, díky kterým můžete dojít k daleko větší fyzické, ale i psychické spokojenosti. Pojďme se na ně podívat.

DOPORUČUJEME
3 tipy k lepšímu spánku

3 tipy k lepšímu spánku

Životní styl komerční článek

Průměrný člověk stráví spánkem až jednu třetinu života. A aby to byl čas strávený kvalitně, je potřeba tomu v některých případech trošku pomoci. Řadíte-li se mezi spáče, kterým zdlouhavé usínání nebo noční buzení nic neříká, máte vyhráno, ovšem pokud patříte do té druhé skupiny, inspirujte se v našem článku, jak docílit lepšího spánku a konečně si pořádně odpočinout.TIPY A TRIKY
Jak na sluncem unavenou pokožku

Jak na sluncem unavenou pokožku

Kosmetika

Teplé počasí, slunění se na pláži a koupání v moři... Léto dělá s lidskou psychikou divy, jenže naše tělo volá naopak o pomoc. Nepodceňujte v létě kosmetickou péči – na pláži ani doma.