Jak na domácí barvení vlasů?

Bojíte se domácího barvení vlasů, protože si myslíte, že to nezvládnete? Dáte na rady kadeřníků, kteří tvrdí, že barvy z drogerie vlasy ničí? Nemůžete všemu věřit, i doma si můžete vytvořit krásnou barvu, aniž byste vlasy poškodili. Poradíme vám, jak.

img

Shutterstock

Domácí barvení ? přeliv na vlasy

Důležitá otázka: opravdu barvy z drogerie ničí vlasy? Samozřejmě kadeřníci toto raději říkají, protože kvůli své práci potřebují, aby jim chodili zákazníci na barvu do salonu. Berte tedy tyto rady s rezervou. Všeobecně je lepší se podívat na dražší barvy, mnohem větší výběr této kosmetiky je na různých e-shopech s dražší kosmetikou. Jakákoli barva vlasy zatěžuje víc než třeba přeliv. A je jedno, jestli jde o barvu od kadeřníka nebo z drogerie, samozřejmě tzv. no name značky nemusí vždy znamenat kvalitu. Pokud si tedy nechcete příliš zatížit vlasy, vyberte si přeliv, který vydrží například 24 umytí. Výhodu mají ti, kteří chtějí zdůraznit odstín svých vlasů nebo mu dát tmavší tón, u zesvětlení toto neplatí. U přelivů pak existují i různé odstíny, které můžete mít experimentálně jen na chvíli, populární jsou barvy pastelových barev růžové, oranžové, fialové, pak tu máme i větší odvázanost v podobě modré, zelené. Existují však i různé tónovací barvy nebo alespoň barvy bez amoniaku, jež vlasy šetří.

img

Notino

Vymývací barva na vlasy

Dnešní vlasová kosmetika poskytuje opravdu široké rozpětí přípravků, s nimiž docílíte skvělých výsledků. Oblíbené jsou tónovací masky na vlasy, které kštici vyživí. Anebo abyste nemuseli vlásky zatížit spoustou peroxidu, abyste dosáhli platiny, kupte si klasický blond odstín a poté si na vlasy dejte toner s modrými pigmenty. Dodají barvě chladný odstín, který se blíží platině. Vymývací barva na vlasy může být i sprej. Když si svoji kosmetickou výbavu doplníte o masky, krémy a olejíčky, jimiž budete vlasy vyživovat, nemusíte se bát, že svoji hřívu ohrozíte. Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
DOPORUČUJEME
To Tap: Alternativní parfumerie, která okouzlila Brňany

To Tap: Alternativní parfumerie, která okouzlila Brňany

Kosmetika komerční článek

Na začátku stála myšlenka dopřát zákazníkům i ty nejluxusnější parfémy za přijatelné ceny. Mladý pár z Brna se proto rozhodl otevřít parfumerii, kde budou zákazníci vybírat čichem a nikoliv podle značky a vzhledu flakónku. A zabralo to.

DOPORUČUJEME
K moři 2020 s úsměvem na tváři navzdory koronaviru

K moři 2020 s úsměvem na tváři navzdory koronaviru

Životní styl

Mnozí si nejspíš doteď pamatují neuvážené výroky o tom, že kvůli koronaviru se letos k moři nepodíváme. Později média přišla s tím, že budeme moct jedině do Chorvatska, nebo třeba že na plážích v Řecku nás čekají plexiskla. Z Itálie média udělala masový hrob. Na dovolenou by tam jel jedině šílenec! Jaká je skutečnost?NOVÉ
Vneste atmosféru Vánoc i do vaší ložnice

Vneste atmosféru Vánoc i do vaší ložnice

Životní styl komerční článek

Vánoce jsou svátky klidu, pohody a setkávání s přáteli. Někdo se na ně těší, jiný by se bez nich obešel. Ten shon kolem nich, který každoročně zažíváme, to není nic příjemného. Užijte si ten čas, provoňte domov cukrovím a svařákem, na stůl dejte vánoční ubrus, do ložnice si pořiďte vánoční povlečení.