Okurka – super kosmetická zelenina!

Okurka – super kosmetická zelenina!Jarní únava se podepisuje i na naší pleti. Máme na výběr dvě možnosti - běhat po domě s kolečky okurek na očích a s obličejem obloženým zelenými proužky okurkových slupek nebo sáhnout po kvalitní kosmetice s okurkovým extraktem.

zoom Zvětšit

manufaktura.cz

Nová limitovaná edice pod hlavičkou stálice kosmetického světa Manufaktura našla inspiraci v receptu našich prababiček na svěží a hydratovanou pleť. Vítr, slunce, klimatizace, smog, to vše se na pokožce obličeje a celého těla podepisuje. Pleť může na jaře být bez života a bez jiskry. Ranní teploty se ještě houpou okolo mrazíků, odpoledne vystavujeme obličeje prvním silným slunečním paprskům. Okurka je malým výživným zázrakem pro pleť unavenou příchodem jara, znečištěným prostředím a vysušenou městským vzduchem. 

zoom Zvětšit

manufaktura.cz

Tyto elegantní štíhlé zelené plody jsou cenným zdrojem vitamínů, antioxidantů a minerálů. Obsahují až devadesát procent vody a jsou bohaté na vitamin C, E a vitamíny skupiny B. Pokud k tomu připočteme minerální látky jako zinek, železo, hořčík, vápník a draslík, je jasné, proč se Manufaktura rozhodla na jarní probuzení pleti právě pro okurku. Okurkový výtažek dodává a udržuje v pleti potřebnou hydrataci, osvěžuje ji, zklidňuje, zjemňuje, čistí a projasňuje. Napomáhá stažení pórů, vypnutí kůže a zmírnění otoků. Díky obsahu křemíku a síry povzbuzuje zdravý růst a pružnost vlasů.

zoom Zvětšit

manufaktura.cz

Podlehněte kouzlu chladivé okurky a dopřejte své pokožce dokonalou hydratační a revitalizující péči, doprovázenou podmanivou svěží vodní vůní. Vyzkoušejte hydratační pleťový krém & masku 2 v 1, čisticí micelární vodu, osvěžující sprchový gel a šampon 2 v 1 či zjemňující krém na ruce. Zpestřením celé řady je koktejlový sirup pro přípravu letních nápojů. 

Více informací o limitované edici OKURKA zde.

 


Fotogalerie

 

Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
NOVÉ
INSPIRACE PRO PODZIMNÍ OUTFITY

INSPIRACE PRO PODZIMNÍ OUTFITY

Oblečení

Co je příjemného na tom, že teploty budou už jenom klesat? Snad jen všechno to oblečení, díky kterému se můžeme v klidu vydat na podzimní procházku i dál než do nejbližší kavárny. Speciální projekt Fashionbooku a F&F představuje, jak se obléct podle posledních trendů nositelným, ale přesto originálním způsobem.

NOVÉ
Vánoce, Vánoce přicházejí

Vánoce, Vánoce přicházejí

Kosmetika

Vánoce, Vánoce přicházejí a s nimi čas na shánění dárků, stromečků a pečení vánočního cukroví. Také se tak těšíte! Miluju Vánoce, ale už méně ten předvánoční shon, kdy každý nechává kupování dárků na poslední chvíli.ABSOLUTNÍ HIT
Malé královny krásy aneb parodie na dospělé ženy

Malé královny krásy aneb parodie na dospělé ženy

Životní styl

Výrazný make-up, falešné vlasy, uměle opálená pokožka, luxusní šaty – vizáž jako panenka, ve skutečnosti se však jedná o živé bytosti. Kdo z vás někdy viděl známou reality show Malé královny krásy, bude okamžitě vědět, o co se jedná. Ostatní čtěte, ovšem na vlastní riziko.