Omlazení pro vaši pleť? Dopřejte jí mořský kolagen

„Vypadáš mladší než jsi“. Přiznejme si, že tento kompliment slyšíme nejraději. Bezchybnou pleť příroda nadělila jen některým z nás a také se jí těší především dámy mladších ročníků. Nicméně mladistvý vzhled je možné si udržet co nejdéle. Dopomoci si k němu lze pravidelným užíváním beauty drinků s mořským kolagenem.

Elixír mládí z mořských hlubin

Kolagen tvoří v lidském těle asi třetinu bílkovin. Je nezbytný pro pevnost, elasticitu a hydrataci pokožky. Pokud nám v těle chybí, projeví se to v podobě křehké a suché kůže, která je citlivá vůči negativním vlivům z okolí. Taková pleť má tendenci ochabovat a tvoří se na ní vrásky.

img

Jak vybrat kolagen na pleť

Kolagenových přípravků je na českém trhu nepřeberné množství, ale ne všechny jsou určeny primárně na pleť. Abyste díky nim dosáhli požadovaných výsledků, záleží na jejich složení a původu. V následujících řádcích vám představíme revoluční produkt, který díky unikátnímu složení dokáže omladit pleť už za pouhých 8 týdnů. 

Kolagen drink Collavio - novinka na českém trhu

Beauty drink Collavio je na českém trhu poměrně nováčkem. Obsahuje vysokou dávku hydrolyzovaného kolagenu, kyselinu hyaluronovou, vitamín C a zinek. Všechny tyto složky přispívají k dokonalé rejuvenaci pleti. Mořský kolagen je pro lidské tělo nejvhodnější, protože se dobře vstřebává a díky nízké molekulární hmotnosti umožňuje rychlý transport kolagenu do oblastí, které jej vyžadují nejvíce, a to do pokožky, vlasů a nehtů. 

img

Podpořte svou přirozenou krásu 

Ačkoliv se většina žen stará o svou pokožku především pomocí kvalitní kosmetiky, vnitřní péče je neméně důležitá. Výsledky pravidelného užívání pocítíte už za 8 týdnů, kdy bude vaše pleť pružnější a zářivější. Tento oblíbený doplněk stravy můžete konzumovat jako nápoj, lze jej však přimíchat také do smoothie nebo jogurtu. Přípravek neobsahuje cukr, lepek ani laktózu a můžete si jej pořídit ve dvou lahodných příchutích citronu a jahody.

Kolagen drink zakoupíte na eshopu Lovio.cz
Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
TIPY A TRIKY
Holky sobě aneb proč je nejlepší jet do lázní s kamarádkou?

Holky sobě aneb proč je nejlepší jet do lázní s kamarádkou?

Životní styl komerční článek

Důvodů, proč se vydat na čistě dámský víkend, je hned několik. Pobavit se ve společnosti stejně nezadané kamarádky, relaxovat pár dní s maminkou či sestrou nebo oslavit rozlučku se svobodou. V lázních na vás bude čekat nespočet příjemných wellness procedur a navíc si užijete společnost spřízněných holčičích duší!

TIPY A TRIKY
Jak na sluncem unavenou pokožku

Jak na sluncem unavenou pokožku

Kosmetika

Teplé počasí, slunění se na pláži a koupání v moři... Léto dělá s lidskou psychikou divy, jenže naše tělo volá naopak o pomoc. Nepodceňujte v létě kosmetickou péči – na pláži ani doma.DOPORUČUJEME
Jízda na kole nebo běh: Co je lepší na hubnutí?

Jízda na kole nebo běh: Co je lepší na hubnutí?

Životní styl

Cyklistická sezóna je v plném proudu. Pokud jste se však rozhodli osedlat své kolo, abyste ještě vylepšili svou formu do plavek, možná vás bude zajímat, jestli je jízda na kole na hubnutí to pravé. Nebo bude nutné k rychlejšímu shození nadbytečných kil obout spíše tenisky a začít pravidelně běhat?