Omlazení pro vaši pleť? Dopřejte jí mořský kolagen

„Vypadáš mladší než jsi“. Přiznejme si, že tento kompliment slyšíme nejraději. Bezchybnou pleť příroda nadělila jen některým z nás a také se jí těší především dámy mladších ročníků. Nicméně mladistvý vzhled je možné si udržet co nejdéle. Dopomoci si k němu lze pravidelným užíváním beauty drinků s mořským kolagenem.

Elixír mládí z mořských hlubin

Kolagen tvoří v lidském těle asi třetinu bílkovin. Je nezbytný pro pevnost, elasticitu a hydrataci pokožky. Pokud nám v těle chybí, projeví se to v podobě křehké a suché kůže, která je citlivá vůči negativním vlivům z okolí. Taková pleť má tendenci ochabovat a tvoří se na ní vrásky.

img

Jak vybrat kolagen na pleť

Kolagenových přípravků je na českém trhu nepřeberné množství, ale ne všechny jsou určeny primárně na pleť. Abyste díky nim dosáhli požadovaných výsledků, záleží na jejich složení a původu. V následujících řádcích vám představíme revoluční produkt, který díky unikátnímu složení dokáže omladit pleť už za pouhých 8 týdnů. 

Kolagen drink Collavio - novinka na českém trhu

Beauty drink Collavio je na českém trhu poměrně nováčkem. Obsahuje vysokou dávku hydrolyzovaného kolagenu, kyselinu hyaluronovou, vitamín C a zinek. Všechny tyto složky přispívají k dokonalé rejuvenaci pleti. Mořský kolagen je pro lidské tělo nejvhodnější, protože se dobře vstřebává a díky nízké molekulární hmotnosti umožňuje rychlý transport kolagenu do oblastí, které jej vyžadují nejvíce, a to do pokožky, vlasů a nehtů. 

img

Podpořte svou přirozenou krásu 

Ačkoliv se většina žen stará o svou pokožku především pomocí kvalitní kosmetiky, vnitřní péče je neméně důležitá. Výsledky pravidelného užívání pocítíte už za 8 týdnů, kdy bude vaše pleť pružnější a zářivější. Tento oblíbený doplněk stravy můžete konzumovat jako nápoj, lze jej však přimíchat také do smoothie nebo jogurtu. Přípravek neobsahuje cukr, lepek ani laktózu a můžete si jej pořídit ve dvou lahodných příchutích citronu a jahody.

Kolagen drink zakoupíte na eshopu Lovio.cz
Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
DOPORUČUJEME
Prosecco a hubnutí. Jde to dohromady?

Prosecco a hubnutí. Jde to dohromady?

Životní styl

Milujete prosecco, ale chcete zhubnout? Jaký vliv má pití alkoholu na hubnutí? Víme, jestli si můžete dát skleničku prosecca denně bez negativních následků na váhu a zdraví.

NOVÉ
Tunisko si vás získá plážemi i historickými památkami

Tunisko si vás získá plážemi i historickými památkami

Životní styl komerční článek

Užijte si písečné pláže, atmosféru saharského písku a kouzlo historických památek. Tohle všechno a mnohé další nabízí Tunisko, které je v posledních letech hodně vyhledávanou turistickou destinací. Nevěříte? Přesvědčíme vás.NOVÉ
Jak si vybrat správný předporodní kurz

Jak si vybrat správný předporodní kurz

Životní styl komerční článek

Čekáte své první miminko? Nadšení a radostné očekávání střídají pocity strachu z neznámého a obavy z nejrůznějších komplikací? Napadá vás spousta otázek, na které neznáte odpověď, a bojíte se zeptat? Projíždíte všechny možné blogy a fóra o těhotenství a jediné, co si z nich odnášíte, je zmatená směsice nejrůznějších informací? To vše si můžete ušetřit, pokud si vyberete správný předporodní kurz, kde vám budou dělat průvodce zkušené lektorky, zdravotní sestry a porodní asistentky pro které je kontakt s těhotnými ženami a novopečenými maminkami denní chleba a spolu s bohatými zkušenostmi z porodních sálů vám odborně a erudovaně pomohou projít tímto krásným, i když náročným obdobím života.