Padání vlasů? Víme, jak jej zastavit!

Problémy spojené s vypadáváním vlasů trápí stále větší procento žen. Většinou se jedná pouze o přechodný stav, který je zapříčiněn různými faktory, jež se ale dají při troše dobré vůle odstranit. Co je tedy dobré vědět a znát, jestli vám je tato komplikace důvěrně známá?

img

Stres a nervozita

Nejčastější příčinou ztráty vlasového porostu je stres. Zajímavostí ovšem je, že padání vlasů způsobené tímto činitelem se projeví zhruba po čtvrt roce od překonaného stresu. Všeobecně se doporučuje zklidnit hektický stav a snažit se co nejvíce přivést svůj organizmus do klidu a pohody.

Hormony umí potrápit

Přechod je pro všechny ženy zlomovým obdobím. K běžným obtížím spojeným s tímto obdobím se může připojit také padání vlasů způsobené nízkou hladinou estrogenu. Často v tomto případě pomáhá změna životního stylu a úprava jídelníčku, který je vhodný zaměřit na zdravou výživu a kvalitní potraviny.

Dodejte tělu železo!

Jestliže vaše tělo nedisponuje dostatečným množstvím železa, může dojít k postupné ztrátě vašich kadeří, které neskončí jen ve vašem kartáči na vlasy, ale všude, kam se podíváte.

Štítná žláza

Ať už se jedná o její sníženou nebo zvýšenou funkci, vždy se projevuje stejně, doslova markantním padáním vlasů. Při zvýšené funkci jsou vlasy nejen jemné, ale také lámavé a křehké. Tento problém je ovšem vhodné konzultovat spíše se svým lékařem, který doporučí následný postup.

Jak doplnit vlasům živiny, které potřebují?

Ne všechny potřebné vitaminy, které vlasy potřebují pro svou krásu, zdraví a růst, lze doplnit vhodným stravováním. Odborníci doporučují užívat pomocníky, kteří jsou speciálně přizpůsobeni pro potřeby vašich vlasů. Sázkou na jistotu je doplněk stravy RenevalNeo obsahující vyvážené množství aminokyselin, minerálů, vitamínů a nenasycených kyselin. V přípravku se dále nachází extrakty z pivovarských kvasnic, zlatého prosa a obilných klíčků. RenevalNeo využívá unikátní STOP-LOSS-HAIR complex™, což je speciálně technologicky vyvinutá směs: esenciální aminokyseliny, biotin, L-tyrosin, kyselina panthotenová, kyselina listová a zinek. Díky biotinu a zinku omezuje vypadávání vlasů a podporuje normální růst vlasů.

Neváhejte a vyzkoušejte přípravek RenevalNeo

Při nákupu na www.renevalneo.cz zadejte kód FE78 azískejte 30% slevu na nákup přípravku RenevalNeo. Nabídka platí do 7. 11. 2016. Více informací o RenevalNeo na bezplatné telefonní lince 800 555 431.Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
NOVÉ
Nadváha jako nový trend? Ne, v žádném případě

Nadváha jako nový trend? Ne, v žádném případě

Životní styl

Proč bychom neměli podléhat módním vlnám, které tvrdí, že mít nadváhu je v pořádku? Je obezita epidemií? Víte, jak funguje organismus mladého obézního člověka? Obezita například urychluje stárnutí, snižuje očekávanou délku života a zvyšuje riziko předčasné smrti.

DOPORUČUJEME
To Tap: Alternativní parfumerie, která okouzlila Brňany

To Tap: Alternativní parfumerie, která okouzlila Brňany

Kosmetika komerční článek

Na začátku stála myšlenka dopřát zákazníkům i ty nejluxusnější parfémy za přijatelné ceny. Mladý pár z Brna se proto rozhodl otevřít parfumerii, kde budou zákazníci vybírat čichem a nikoliv podle značky a vzhledu flakónku. A zabralo to.TIPY A TRIKY
Tipy na vánoční dárky pro muže

Tipy na vánoční dárky pro muže

Životní styl komerční článek

Taky máte každý rok pocit, že Vánoce se blíží nezastavitelným tempem? Nákupní centra jsou již o víkendech zaplněná lidmi a přichází čas, kdy si opět budeme lámat hlavu nad tím, jaké dárky pro své nejbližší vybrat.