Plavky a trendy v roce 2021

Dá se říci, že co se týče plavek, potom se trendy každoročně spíše jen rozšiřují. U svých dosavadních modelů však zkontrolujte, zda stále ladí vaší postavě, zda nejsou vytahané nebo vybledlé a zda jejich materiál není po letech používání a praní průhledný.

Jestliže dojdete k názoru, že by bylo třeba sehnat si plavky nové, můžete se inspirovat třeba i v tomto článku, kde se dozvíte, jaké trendy budou frčet v letošním roce a v jakých plavkách budete na koupališti či na pláži zaručeně in.

Jakou barvu zvolit?

Začněme barvami. Překvapivě jich je pro tuto sezónu relativně dost. Zatímco v předchozích letech experti z Pantone Color Institute volili pro každou sezónu spíše jeden základní odstín, tentokrát je trendových barev skutečně dost.

Mezi top barvy pro nadcházející letní sezónu odborníci zařadili tyto odstíny:

  • zářivá žlutá,
  • oranžová,
  • rezavá hnědá, 
  • korálová,
  • malinová,
  • ametystová,
  • francouzská modrá,
  • nebeská modrá,
  • popelavá zelená,
  • mátová.

Kombinovat se můžou s neutrálními barvami jako černá, šedá, máslová nebo písková. Jestliže si zvolíte plavky v některé z těchto barev, nejenže budou skvěle vypadat na dovolené u moře, ale zároveň v nich vyniknete i u českých jezer nebo ve wellness centrech.

img

Plavky do aquaparku a plavky k moři

Nejlépe uděláte, když si před sezónou obstaráte více druhů plavek. Jiné přece potřebujete, když si chcete dobře zaplavat nebo se vybláznit v aquaparku a jiné při chytání bronzu někde na pláži. Při opalování se ženy řídí většinou pravidlem: čím méně látky nebo bílých míst na těle, tím lépe. Žádná žena se přece nechce z dovolené u moře vrátit bez pěkného opálení.

Naopak v případě, že si chcete dobře zaplavat nebo se zabavit na atrakcích v aquaparku, měla byste zvolit pevné plavky, ne šněrovací, které vydrží jízdu toboganem nebo trysky v bazénu, aniž by se přitom sesmýkly nebo zničily.

Střih podle typu postavy

Střih plavek byste měla volit i podle typu vaší postavy. Pokud máte postavu přesýpacích hodin, můžete si dovolit téměř cokoliv. Naopak dámy s větším bříškem a postavou typu jablko by měly vsadit na celé – jednodílné plavky, tankiny nebo kalhotky s vysokým pasem. Zvolit můžete i decentní řasení v oblasti pasu.

Ženy s postavou typu hruška budou nejspíš potřebovat vyvážit rozdíl mezi boky a dekoltem. Vsaďte na větší výstřih a úplně se vyhněte vrstveným kalhotkám nebo vrstveným plavkám. U žen sportovní postavy je vhodné vybrat si plavky s velkými vzory nebo volány ve vrchní části.

img

A co tedy v e-shopu modniveci.cz považují za konkrétní letošní trendy? Nesmrtelnou klasikou jsou jednoduché trojúhelníčky, ale o přízeň se budou ucházet i plavky asymetrických střihů, s vysokým pásem, brazilky či vysoko vykrojené kalhotky jako z 90. let.

V kurzu budou i plavky s opaskem nebo šňůrkami okolo pasu. Důraz se klade i na materiály, které jsou příjemné na dotyk. Tuto sezónu budou ze vzorů dominovat batika, retro, pastelové variace nebo zvířecí vzory, konkrétně zebra a jaguár.

Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
NOVÉ
Chodci versus běžci. Kdo z nich rychleji zhubne?

Chodci versus běžci. Kdo z nich rychleji zhubne?

Životní styl

Plavková sezóna se pomalu, ale jistě blíží, což mnohé motivuje k tomu, aby se dostali do formy. Jak to udělat? Kromě správně nastaveného jídelníčku, to chce zařadit pohyb. S příchodem hezkého počasí se nabízí běh či chůze. Co z toho je při hubnutí účinnější a zdravější?

DOPORUČUJEME
To Tap: Alternativní parfumerie, která okouzlila Brňany

To Tap: Alternativní parfumerie, která okouzlila Brňany

Kosmetika komerční článek

Na začátku stála myšlenka dopřát zákazníkům i ty nejluxusnější parfémy za přijatelné ceny. Mladý pár z Brna se proto rozhodl otevřít parfumerii, kde budou zákazníci vybírat čichem a nikoliv podle značky a vzhledu flakónku. A zabralo to.TIPY A TRIKY
Holky sobě aneb proč je nejlepší jet do lázní s kamarádkou?

Holky sobě aneb proč je nejlepší jet do lázní s kamarádkou?

Životní styl komerční článek

Důvodů, proč se vydat na čistě dámský víkend, je hned několik. Pobavit se ve společnosti stejně nezadané kamarádky, relaxovat pár dní s maminkou či sestrou nebo oslavit rozlučku se svobodou. V lázních na vás bude čekat nespočet příjemných wellness procedur a navíc si užijete společnost spřízněných holčičích duší!