Pod stromečkem překvapení, v novém roce uspokojení

Příští rok budeme zase o rok starší, to ale neznamená, že náš věk budeme mít napsaný na čele. To ne! Datum narození patří do občanky a tu nikomu zbytečně neukazujeme. Naštěstí jsou před námi Vánoce a my víme, kde Ježíšek naděluje. A až nám nadělí, tak se světu ukážeme. Anti – aging zákroky (nejen pro ženy!) a laserová epilace, to vše je nyní pro vás v Perfect Clinic exkluzivně cenově zvýhodněné. Přijďte si také pro voucher.

zoom Zvětšit

archiv Perfect Clinic, anti-aging proměny

zoom Zvětšit

archiv Perfect Clinic, anti-aging proměny

zoom

archiv Perfect Clinic, anti-aging proměny

Ježíšku, přeji si … mít VYHLAZENÉ VRÁSKY. 

Začneme u obličeje. S věkem nám nepřibývají jenom roky, přibývají nám například i mimické vrásky. A ty si necháme vyhladit. Botulotoxin už dávno není neznámé slovo, tak se ho nebojíme. Umí zajistit, že určitý nerv přestane ovlivňovat konkrétní sval, který vám vrásku vytváří. Podívejte se, jak to u nás chodí - 
Video proměny:

https://www.perfectclinic.cz/videa/kombinace-anti-aging-zakroku/ a přijďte si pro vánoční 20% slevu. 

Ježíšku, přeji si … mít HUSTÉ VLASY. 

Obličej je už v pohodě. Budeme tedy pokračovat s vlasy, protože i ty udávají náš věk. Díky vlasové mezoterapii stimulujeme růst vlasů a zamezíme jejich vypadávání. Mezoterapie je další cizí slovo, ale ani zde se nemusíte znepokojovat, že netušíte, o co jde. Jde o koncept mikrojehličkování, který je založen na přirozené samoobnovovací schopnosti pokožky. Navíc ošetřením docílíte obnovení poškozených vlasů. Pro nejlepší efekt potřebujete absolvovat 6 sezení. A co na to Ježíšek? Zaplacením pěti sezení získáte šesté zdarma a s touto vánoční cenou tak ušetříte 3 000 Kč. 

Ježíšku, a do třetice, si přeji … ODSTRANIT CHLOUPKY Z VIDITLENÝCH I NEVIDITLENCÝH MÍST. 

Nemusíte mít strach z bolesti. Epilace laserem GentleLASE nijak výrazně nebolí, dynamické chlazení kůže současně působí anesteticky. A zbaví vás chloupků, trvale, kdekoliv na těle. Trvalého efektu dosáhnete opakováním ošetření 3x – 6x v rozmezí cca 7 týdnů. A cena za jedno ošetření je nyní o 30 % nižší. Pokud se tedy začnete připravovat na léto, tak při nejčastějších ošetřovaných oblastech jako jsou podpaždí nebo bikiny line můžete ušetřit na jednom sezení až 660 Kč. 

A že jste krásní už dost? Nevadí, určitě chcete péči dopřát i někomu hodně blízkému. Co třeba maminka, ta by měla radost určitě nebo váš přítel? Švagrová by jistě takový dárek také ocenila. A co vaši kamarádi, neříkali, že by si něco takového přáli? Je úplně jedno komu tuto péči dopřejete, spokojení budou všichni. V každém případě nečekejte, vánoce se blíží a VOUCHERY pro vás nebo vaše blízké a známé v PERFECT CLINIC ČEKAJÍ. Stačí vyslovit přání a Perfect Clinic ho začne plnit. 

Ježíšku, děkuji … 

I za voucher na jakoukoliv částku a péči Perfect Clinic pod stromečkem. Já už si pak vyberu! Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
DOPORUČUJEME
Mindfulness a další zbraně proti pandemii, neštěstí a stresu

Mindfulness a další zbraně proti pandemii, neštěstí a stresu

Životní styl

Máme kapacitu a výbavu zvládat stres, který nám běžný život přináší, přesto můžeme mít občas pocit, že se nám hroutí svět. Navíc za současné situace je stres ještě umocněn a zoufalství začínají propadat i ti, kteří byli vždycky nad věcí. Jak stresu čelit a nezbláznit se z toho, co se kolem nás se děje?

DOPORUČUJEME
To Tap: Alternativní parfumerie, která okouzlila Brňany

To Tap: Alternativní parfumerie, která okouzlila Brňany

Kosmetika komerční článek

Na začátku stála myšlenka dopřát zákazníkům i ty nejluxusnější parfémy za přijatelné ceny. Mladý pár z Brna se proto rozhodl otevřít parfumerii, kde budou zákazníci vybírat čichem a nikoliv podle značky a vzhledu flakónku. A zabralo to.TIPY A TRIKY
Jak na sluncem unavenou pokožku

Jak na sluncem unavenou pokožku

Kosmetika

Teplé počasí, slunění se na pláži a koupání v moři... Léto dělá s lidskou psychikou divy, jenže naše tělo volá naopak o pomoc. Nepodceňujte v létě kosmetickou péči – na pláži ani doma.