Pomůžeme malému Tomáškovi? Stačí mít chuť, nic víc to nestojí

Největší vyhledávač slev Skrz.cz ve spolupráci s občanským sdružením Život dětem zahajuje charitativní akci, jejíž cílem je pomoci nemocnému Tomášovi a jeho mamince. Nemusíte nic kupovat ani platit, stačí zobrazit stránku Skrz.cz, kde je video s Tomáškem.

img

Pomůžeme malému Tomáškovi? Stačí mít chuť, nic víc to nestojí

Čtyřletý Tomášek se narodil s těžkou atrézií jícnu. Ihned po narození absolvoval velkou operaci a další životně důležité zákroky následovaly. Potravu přijímá pouze přes speciální sondu zavedenou přímo do bříška a dýchá přes speciální kanylu. Díky obdivuhodné péči své maminky je to veselý kluk, který si svým úsměvem dokáže získat každého. Péče o Tomáška je ale nesmírně náročná, fyzicky i psychicky.

Tomášek potřebuje pomoc nejen ve dne, ale také několikrát za noc. Jeho maminka tak celé noci v podstatě probdí. Rodině by velmi pomohla asistentka se zdravotním vzděláním. Tu si však rodina nemůže dovolit. Tomáškova maminka je samoživitelka a vše, co pobírá od státu, vystačí jen na speciální výživu pro Tomáška, nezbytné zdravotní pomůcky a nájem. Pokud by se podařilo nastřádat cílovou částku, maminka by si mohla najít alespoň brigádu, vydělat finanční prostředky a asistentku hradit do budoucna sama.

Zobrazte stránku s videem, je to to nejmenší, co můžete udělat ZDE

Za každou návštěvu připíše vyhledávač 0,25 Kč na Tomáškovu asistentku. Sdílejte stránku a zapojte co nejvíce lidí, protože čím více zobrazení, tím více korun. A čím více korun, tím větší šance, že se život Tomáška i jeho maminky do budoucna změní.

Společným úsilím se před necelým rokem podařilo stejným způsobem vybrat 223 000Kč na výcvik asistenčního psa jménem Cheesy, který se stal nepostradatelným pomocníkem a kamarádem slečně Kristýně.

Dokážeme svou pouhou účastí pomoci i teď? Dokážeme….
Komentáře

Nepřihlášený uživatel nemůže komentovat

Zde se můžete Zaregistrovat, případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
NOVÉ
Tipy pro změnu kočičího steliva

Tipy pro změnu kočičího steliva

Životní styl

Všichni majitelé koček vědí, že nalezení správného steliva pro kočky je nezbytné jak pro pohodlí jejich čtyřnohých kamarádů, tak pro jejich vlastní klid. Někdy však okolnosti vyžadují změnu kočičího steliva, což je ovšem třeba pečlivě zvážit a podniknout několik strategických kroků. Proto jsme si pro vás připravili užitečné tipy, které vám pomohou bez problémů zvládnout přechod na novou variantu steliva pro kočky.

TIPY A TRIKY
Chci zhubnout. Mám cvičit ráno nebo večer?

Chci zhubnout. Mám cvičit ráno nebo večer?

Životní styl

Je efektivnější cvičit z hlediska hubnutí ráno nebo to je lepší nechat až na večer? Dá se vůbec určit, jaká je ideální denní doba cvičení pro hubnutí?TIPY A TRIKY
Jak na sluncem unavenou pokožku

Jak na sluncem unavenou pokožku

Kosmetika

Teplé počasí, slunění se na pláži a koupání v moři... Léto dělá s lidskou psychikou divy, jenže naše tělo volá naopak o pomoc. Nepodceňujte v létě kosmetickou péči – na pláži ani doma.