Pomůžeme malému Tomáškovi? Stačí mít chuť, nic víc to nestojí

Největší vyhledávač slev Skrz.cz ve spolupráci s občanským sdružením Život dětem zahajuje charitativní akci, jejíž cílem je pomoci nemocnému Tomášovi a jeho mamince. Nemusíte nic kupovat ani platit, stačí zobrazit stránku Skrz.cz, kde je video s Tomáškem.

img

Pomůžeme malému Tomáškovi? Stačí mít chuť, nic víc to nestojí

Čtyřletý Tomášek se narodil s těžkou atrézií jícnu. Ihned po narození absolvoval velkou operaci a další životně důležité zákroky následovaly. Potravu přijímá pouze přes speciální sondu zavedenou přímo do bříška a dýchá přes speciální kanylu. Díky obdivuhodné péči své maminky je to veselý kluk, který si svým úsměvem dokáže získat každého. Péče o Tomáška je ale nesmírně náročná, fyzicky i psychicky.

Tomášek potřebuje pomoc nejen ve dne, ale také několikrát za noc. Jeho maminka tak celé noci v podstatě probdí. Rodině by velmi pomohla asistentka se zdravotním vzděláním. Tu si však rodina nemůže dovolit. Tomáškova maminka je samoživitelka a vše, co pobírá od státu, vystačí jen na speciální výživu pro Tomáška, nezbytné zdravotní pomůcky a nájem. Pokud by se podařilo nastřádat cílovou částku, maminka by si mohla najít alespoň brigádu, vydělat finanční prostředky a asistentku hradit do budoucna sama.

Zobrazte stránku s videem, je to to nejmenší, co můžete udělat ZDE

Za každou návštěvu připíše vyhledávač 0,25 Kč na Tomáškovu asistentku. Sdílejte stránku a zapojte co nejvíce lidí, protože čím více zobrazení, tím více korun. A čím více korun, tím větší šance, že se život Tomáška i jeho maminky do budoucna změní.

Společným úsilím se před necelým rokem podařilo stejným způsobem vybrat 223 000Kč na výcvik asistenčního psa jménem Cheesy, který se stal nepostradatelným pomocníkem a kamarádem slečně Kristýně.

Dokážeme svou pouhou účastí pomoci i teď? Dokážeme….
Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
TIPY A TRIKY
Jak na sluncem unavenou pokožku

Jak na sluncem unavenou pokožku

Kosmetika

Teplé počasí, slunění se na pláži a koupání v moři... Léto dělá s lidskou psychikou divy, jenže naše tělo volá naopak o pomoc. Nepodceňujte v létě kosmetickou péči – na pláži ani doma.

NOVÉ
Jak si udržet klid v situacích, které se zdají osobní. Praktické tipy

Jak si udržet klid v situacích, které se zdají osobní. Praktické tipy

Životní styl

Dělá vám potíže vypořádat se s kritikou na vaši osobu? Zraňuje vás to či dokonce na několik dní rozhodí? Zkuste naše tipy, jak se nenechat vtáhnout do negativních emocí a nebrat si urážky či podlosti od druhých osobně.TIPY A TRIKY
Holky sobě aneb proč je nejlepší jet do lázní s kamarádkou?

Holky sobě aneb proč je nejlepší jet do lázní s kamarádkou?

Životní styl komerční článek

Důvodů, proč se vydat na čistě dámský víkend, je hned několik. Pobavit se ve společnosti stejně nezadané kamarádky, relaxovat pár dní s maminkou či sestrou nebo oslavit rozlučku se svobodou. V lázních na vás bude čekat nespočet příjemných wellness procedur a navíc si užijete společnost spřízněných holčičích duší!