Pusťte lípu do své koupelny!

Začínající podzim je období, kdy má před sebou naše kosmetická výbava nelehký úkol. Revitalizovat pleť po náročném létě a dostat pokožku do kondice na dlouhou zimu. Základem podzimní péče je perfektní čištění, dokonalá hydratace a řádná dávka výživy. Unikátní podzimní kolekce Lípa posílí vaše ruce, opečuje unavené rty a doslova napumpuje hydratací vyčerpanou pokožku.

Příroda nás nikdy nepřestane překvapovat. Naše babičky a prababičky znaly na každý neduh bylinku, strom nebo květinu, která ulevila. A možná i díky moudru těchto dam se stala právě lípa národním stromem. Když je lípa hrdým strážcem země, která právě slaví kulaté sté narozeniny, pak jistě není lepší volby pomocníka pro podzimní boj s výživou naší pleti. Díky protizánětlivému účinku extrakt z lípy pokožku dokonale uklidňuje a zároveň posiluje stěny malých cév, čímž zabraňuje jejich popraskání. Obsažené silice, slizy, glykosidy a látky blízké vitamínu E zase zvyšují pružnost a elasticitu unavené pleti. 

Naše tipy na lipové produkty, které si k podzimní péči o pokožku zamilujete: 

zoom Zvětšit

Pleťový balzám s lípou

Výjimečný ochranný pleťový balzám s lípou, meruňkovým olejem a panthenolem zamezí ztrátě potřebné vláhy, předchází podráždění a poskytuje pleti pocit skutečné pohody. Kromě podzimní regenerace najde tento balzám místo i v zimní výbavě. Chystáte se na hory či dlouhou procházku přírodou? Nakrémujte sobě i dětem tváře právě tímto balzámem – snadněji odolají větru a drsnému počasí. Jedinečná receptura na bázi pravých přírodních ingrediencí využívá výtažku z lipových květů, meruňkového a jojobového oleje, bambuckého másla, panthenolu, ovesného beta-glukanu a vitamínů A, E a C. 

zoom Zvětšit

Krém na ruce se zjemňujícím výtažkem z lípy

Regenerační krém na ruce se zjemňujícím výtažkem z lípy, výživným mandlovým olejem, ovesným výtažkem a zklidňujícím panthenolem napomůže udržet naše ručky svěže mladistvé, hebké a krásně provoněné. Předejděte s tímto úžasným krémem podzimnímu vysušení a pocitu napnutí pokožky! 

I přesto, že hezké pěstěné rty jsou bezesporu okrasou každé ženy, dělá nám právě tato partie na podzim pěknou neplechu. Chladné a sychravé měsíce, které nám již brzy zaklepou na dveře, však mohou způsobit vysušení a popraskání rtů. Vysoce pečující balzám na rty s lípou, meruňkovým olejem, bambuckým máslem, vitamínem E a včelím voskem je ideální koktejl živin, který naše rty ochrání a zvláční. 

img

Kolekce Lípa

Kompletní sortiment této báječné podzimní kolekce Lípa od české značky Manufaktura najdete zde. 

https://www.youtube.com/watch?v=B6BEaoPji7M&feature=youtu.be



Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.




NOVÉ
Sex pozitivně ovlivňuje zdraví - víte jak?

Sex pozitivně ovlivňuje zdraví - víte jak?

Životní styl

Pravidelná sexuální aktivita prospívá zdraví i duševní pohodě. Jaké zdravotní benefity můžete od milování a sexuálních hrátek očekávat? Neostýchejte se a přečtěte si článek. Zjistíte, že kvalitní sex dokáže mnohdy víc než celá hrst léků.

DOPORUČUJEME
3 tipy k lepšímu spánku

3 tipy k lepšímu spánku

Životní styl komerční článek

Průměrný člověk stráví spánkem až jednu třetinu života. A aby to byl čas strávený kvalitně, je potřeba tomu v některých případech trošku pomoci. Řadíte-li se mezi spáče, kterým zdlouhavé usínání nebo noční buzení nic neříká, máte vyhráno, ovšem pokud patříte do té druhé skupiny, inspirujte se v našem článku, jak docílit lepšího spánku a konečně si pořádně odpočinout.



DOPORUČUJEME
To Tap: Alternativní parfumerie, která okouzlila Brňany

To Tap: Alternativní parfumerie, která okouzlila Brňany

Kosmetika komerční článek

Na začátku stála myšlenka dopřát zákazníkům i ty nejluxusnější parfémy za přijatelné ceny. Mladý pár z Brna se proto rozhodl otevřít parfumerii, kde budou zákazníci vybírat čichem a nikoliv podle značky a vzhledu flakónku. A zabralo to.