Pusťte lípu do své koupelny!

Začínající podzim je období, kdy má před sebou naše kosmetická výbava nelehký úkol. Revitalizovat pleť po náročném létě a dostat pokožku do kondice na dlouhou zimu. Základem podzimní péče je perfektní čištění, dokonalá hydratace a řádná dávka výživy. Unikátní podzimní kolekce Lípa posílí vaše ruce, opečuje unavené rty a doslova napumpuje hydratací vyčerpanou pokožku.

Příroda nás nikdy nepřestane překvapovat. Naše babičky a prababičky znaly na každý neduh bylinku, strom nebo květinu, která ulevila. A možná i díky moudru těchto dam se stala právě lípa národním stromem. Když je lípa hrdým strážcem země, která právě slaví kulaté sté narozeniny, pak jistě není lepší volby pomocníka pro podzimní boj s výživou naší pleti. Díky protizánětlivému účinku extrakt z lípy pokožku dokonale uklidňuje a zároveň posiluje stěny malých cév, čímž zabraňuje jejich popraskání. Obsažené silice, slizy, glykosidy a látky blízké vitamínu E zase zvyšují pružnost a elasticitu unavené pleti. 

Naše tipy na lipové produkty, které si k podzimní péči o pokožku zamilujete: 

zoom Zvětšit

Pleťový balzám s lípou

Výjimečný ochranný pleťový balzám s lípou, meruňkovým olejem a panthenolem zamezí ztrátě potřebné vláhy, předchází podráždění a poskytuje pleti pocit skutečné pohody. Kromě podzimní regenerace najde tento balzám místo i v zimní výbavě. Chystáte se na hory či dlouhou procházku přírodou? Nakrémujte sobě i dětem tváře právě tímto balzámem – snadněji odolají větru a drsnému počasí. Jedinečná receptura na bázi pravých přírodních ingrediencí využívá výtažku z lipových květů, meruňkového a jojobového oleje, bambuckého másla, panthenolu, ovesného beta-glukanu a vitamínů A, E a C. 

zoom Zvětšit

Krém na ruce se zjemňujícím výtažkem z lípy

Regenerační krém na ruce se zjemňujícím výtažkem z lípy, výživným mandlovým olejem, ovesným výtažkem a zklidňujícím panthenolem napomůže udržet naše ručky svěže mladistvé, hebké a krásně provoněné. Předejděte s tímto úžasným krémem podzimnímu vysušení a pocitu napnutí pokožky! 

I přesto, že hezké pěstěné rty jsou bezesporu okrasou každé ženy, dělá nám právě tato partie na podzim pěknou neplechu. Chladné a sychravé měsíce, které nám již brzy zaklepou na dveře, však mohou způsobit vysušení a popraskání rtů. Vysoce pečující balzám na rty s lípou, meruňkovým olejem, bambuckým máslem, vitamínem E a včelím voskem je ideální koktejl živin, který naše rty ochrání a zvláční. 

img

Kolekce Lípa

Kompletní sortiment této báječné podzimní kolekce Lípa od české značky Manufaktura najdete zde. 

https://www.youtube.com/watch?v=B6BEaoPji7M&feature=youtu.beKomentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
NOVÉ
Pod stromečkem překvapení, v novém roce uspokojení

Pod stromečkem překvapení, v novém roce uspokojení

Estetická dermatologie

Příští rok budeme zase o rok starší, to ale neznamená, že náš věk budeme mít napsaný na čele. To ne! Datum narození patří do občanky a tu nikomu zbytečně neukazujeme. Naštěstí jsou před námi Vánoce a my víme, kde Ježíšek naděluje. A až nám nadělí, tak se světu ukážeme. Anti – aging zákroky (nejen pro ženy!) a laserová epilace, to vše je nyní pro vás v Perfect Clinic exkluzivně cenově zvýhodněné. Přijďte si také pro voucher.

NOVÉ
Jak vzniká alkoholové okno a dá se mu vyhnout?

Jak vzniká alkoholové okno a dá se mu vyhnout?

Životní styl

Vzpomínáte si na to, jak jste se včera skvěle bavila? Tedy až na ten trapas, kdy jste zpívala karaoke v plném baru a pozvala na rande svého šéfa. Cože? Tohle že se stalo? Pokud vám je to alespoň trochu povědomé, pak jste pravděpodobně taky někdy zažila opileckou amnézii. A týká se to i mužů.NOVÉ
Nepodceňujte strečink. Proč ho do tréninku zařadit?

Nepodceňujte strečink. Proč ho do tréninku zařadit?

Životní styl

Na strečink existují různé názory, přičemž nejčastěji vznikají dvě skupiny lidí. Pro jednu z nich je strečink zbytečná ztráta času, pro tu druhou se jedná o nepostradatelnou součást sportovního výkonu a tréninku. Podle fitness trenérky Katky Hollerové bychom strečink vynechávat neměli, i když se nejedná o příliš oblíbenou činnost.