Máte po létě pár kilo navíc? Dejte jim sbohem pomocí diety v krabičce

Shazování nabraných kil je klasickým scénářem období po vánočním cukroví, před letním oblékáním plavek a také po letních dovolenkových měsících.

Pokud se pro letošek rozhlížíte po nějaké doposud nevyzkoušené metodě hubnutí, příjemnou variantou bude krabičková dieta, která nabízí kromě snížení hmotnosti i celou řadu dalších výhod, díky kterým se jí možná nebudete chtít vzdát ani v době, kdy budou již nadbytečná kila dávno pryč.

Ať už jste si v létě dopřávali grilovací party, večírky s alkoholem, all inclusive zájezdy nebo jednoduše hřešili prostřednictvím dobrot, vaše postava pravděpodobně dostala opět zaoblenější linie. Zatočit s nimi můžete snadno pomocí změny jídelníčku, zapomeňte ale na další knihu o dietách, pořady o vyvážené stravě i hodiny strávené v obchodě a u sporáku. Sáhněte raději po kvalitní krabičkové dietě Dietavkrabicce.cz, která zahrnuje pět denních jídel vařených z čerstvých surovin vybíraných podle pokynů nutričního poradce a zpracovávaných podle přísných norem certifikátu HACCP.

S krabičkovou dietou snadno docílíte pravidelnosti stravy, vaše jídlo bude plnohodnotné i vyvážené a v neposlední řadě si ušetříte hodiny času a energie, které by jinak padly na vymýšlení jídel, nákupy potravin i vaření. Mimo to si navíc můžete vychutnávat i nová neznámá jídla a užívat si luxus obsluhy i servisu, kdy vám kurýr v chladícím voze přiveze na vámi uvedenou adresu každé ráno hotové celodenní jídlo v pěti krabičkách. Pokud si ale chcete jídla vyzvedávat sami, ani to není problém. Můžete si vybírat ze sítě odběrných míst po celé Praze.

Výsledky krabičkových diet jsou vynikající a při dodržení pouze krabičkové stravy a pravidelných intervalech jídel je měsíční úbytek na váze od pěti do sedmi kilogramů. Kromě varianty HUBNU zaměřené na redukci váhy navíc Dietavkrabicce.cz nabízí i variantu ŽIJU ZDRAVĚ, která je udržovací a jsou v ní tudíž zařazena i jídla s vyšším obsahem kalorií, což představuje skvělé řešení pro všechny, kterým krabičky vyhovují a chutnají, bez ohledu na touhu hubnout. Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
TIPY A TRIKY
Jak na sluncem unavenou pokožku

Jak na sluncem unavenou pokožku

Kosmetika

Teplé počasí, slunění se na pláži a koupání v moři... Léto dělá s lidskou psychikou divy, jenže naše tělo volá naopak o pomoc. Nepodceňujte v létě kosmetickou péči – na pláži ani doma.

NOVÉ
Minimální jizva, přirozený tvar a doživotní záruka – to jsou silikonové implantáty Motiva

Minimální jizva, přirozený tvar a doživotní záruka – to jsou silikonové implantáty Motiva

Plastická chirurgie

S příchodem implantátů Motiva na český a slovenský trh se klientkám otevřely zcela nové obzory. Augmentace, tedy zvětšení prsou, je mnohem bezpečnější, bez pooperačních komplikací a rovněž s minimální jizvou. A nejen to.NEJČTENĚJŠÍ TIPY A TRIKY
4 podzimní beauty trendy

4 podzimní beauty trendy

Kosmetika

Kosmetické trendy se mění rychlostí blesku, prozradíme vám, které jsou teď na podzim velkým hitem a stojí za to, je vyzkoušet.