Máte po létě pár kilo navíc? Dejte jim sbohem pomocí diety v krabičce

Shazování nabraných kil je klasickým scénářem období po vánočním cukroví, před letním oblékáním plavek a také po letních dovolenkových měsících.

Pokud se pro letošek rozhlížíte po nějaké doposud nevyzkoušené metodě hubnutí, příjemnou variantou bude krabičková dieta, která nabízí kromě snížení hmotnosti i celou řadu dalších výhod, díky kterým se jí možná nebudete chtít vzdát ani v době, kdy budou již nadbytečná kila dávno pryč.

Ať už jste si v létě dopřávali grilovací party, večírky s alkoholem, all inclusive zájezdy nebo jednoduše hřešili prostřednictvím dobrot, vaše postava pravděpodobně dostala opět zaoblenější linie. Zatočit s nimi můžete snadno pomocí změny jídelníčku, zapomeňte ale na další knihu o dietách, pořady o vyvážené stravě i hodiny strávené v obchodě a u sporáku. Sáhněte raději po kvalitní krabičkové dietě Dietavkrabicce.cz, která zahrnuje pět denních jídel vařených z čerstvých surovin vybíraných podle pokynů nutričního poradce a zpracovávaných podle přísných norem certifikátu HACCP.

S krabičkovou dietou snadno docílíte pravidelnosti stravy, vaše jídlo bude plnohodnotné i vyvážené a v neposlední řadě si ušetříte hodiny času a energie, které by jinak padly na vymýšlení jídel, nákupy potravin i vaření. Mimo to si navíc můžete vychutnávat i nová neznámá jídla a užívat si luxus obsluhy i servisu, kdy vám kurýr v chladícím voze přiveze na vámi uvedenou adresu každé ráno hotové celodenní jídlo v pěti krabičkách. Pokud si ale chcete jídla vyzvedávat sami, ani to není problém. Můžete si vybírat ze sítě odběrných míst po celé Praze.

Výsledky krabičkových diet jsou vynikající a při dodržení pouze krabičkové stravy a pravidelných intervalech jídel je měsíční úbytek na váze od pěti do sedmi kilogramů. Kromě varianty HUBNU zaměřené na redukci váhy navíc Dietavkrabicce.cz nabízí i variantu ŽIJU ZDRAVĚ, která je udržovací a jsou v ní tudíž zařazena i jídla s vyšším obsahem kalorií, což představuje skvělé řešení pro všechny, kterým krabičky vyhovují a chutnají, bez ohledu na touhu hubnout. Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
NOVÉ
Přejídáte se? Riskujete zdravotní potíže

Přejídáte se? Riskujete zdravotní potíže

Životní styl komerční článek

Časté přejídání není úhlavním nepřítelem pouze pro vaši postavu, ale také pro vaše zdraví!

NOVÉ
Těšíte se na léto? Zkraťte si dlouhé čekání s voňavými novinkami!

Těšíte se na léto? Zkraťte si dlouhé čekání s voňavými novinkami!

Kosmetika

Objevujte nové země, navštivte historická města, nebo se jen vydejte na jarní procházku rozkvetlým ovocným sadem či květinovou zahrádkou. Probuďte v sobě správnou letní náladu s pomocí zbrusu nových vůní od světových značek. Představujeme vám nejoblíbenější novinky letošního roku.NOVÉ
Nové trendy v péči o miminko inspirované přírodou

Nové trendy v péči o miminko inspirované přírodou

Životní styl

Z vyprávění se k vám možná dostaly různé trendy v péči a ve výchově, které naše maminky v dobré víře zastávaly, když jsme byli ještě děti. Doba se ale mění a s tím i to, jak o naše nejmilejší pečujeme. V dnešní době si můžete najít plno rozporuplných informací – někdo vám může tvrdit, že bio produkty a zdravý životní styl jsou pouze marketingovým trikem a někdo naopak zastává názor, že tyto produkty prospívají našemu tělu. Možná je dobré si najít svou cestu a naslouchat sobě samé a svým dětem. Co je ale možné vypozorovat, tak rostoucí počet těch, kdo se zajímají o přírodou inspirované produkty. A jak se tento trend může promítnout v péči o vaše miminko?