Módní trendy pro podzim zimu 2015/2016

Krásné horké léto je u konce. Naštěstí i na podzim je na co se těšit, alespoň co se módy týče. Pojďme si představit nejvýraznější módní trendy nadcházející sezóny.

Kalhoty a sukně s vysokým pasem 

img

Pas se u většiny modelů už několik sezón významně posunuje směrem nahoru nad pupík a tento look má velmi pozitivní schopnost celkově zeštíhlit figuru, prodloužit a zeštíhlit nohy a vykouzlit svůdné ženské křivky. Vysoko do pasu se nosí nejen sukně, ale také kalhoty nebo kraťasy. Štíhlý pas můžete ještě více zvýraznit páskem, letos se nosí spíše úzké pásky ve stylu sedmdesátých let.

Punk s puncem gotiky 

img

Překvapivé množství módních návrhářů letos odhalilo světu svou temnou stránku a módní mola tak zahltila lehce děsivá vlna černočerné tmy. Dobře známé punkové prvky z uplynulých sezón někteří návrháři vkusně zkombinovali s extravagantními gotickými detaily, jako jsou vysoké dramatické límečky, netypické kanýry a volány, černá krajka a spousta kůže.

Na vlně boho 

img

Bohémský retro styl se módních mol drží jako klíště už několik sezón a ne a ne se pustit. Snad pro své teplé výrazné odstíny a přírodní zemité barvy, které jsou typické pro sedmdesátá léta, se boho styl rok co rok objevuje v kolekcích pro zimní sezónu. Letos se tak opět můžete těšit na všechny základní prvky sedmdesátých let, jako jsou výrazné barvy v čele s oranžovou ve všech odstínech, kárované a etno vzory a kožešinové doplňky.

Lolita look 

img

Ne všechny ženy a dívky preferují dramaticky černou nebo uvolněný bohémský vzhled sedmdesátých let. Co tedy vyzkoušet sexy vzhled naivní dívenky? Na čistě ženskou strunu zabrnkali někteří návrháři při tvorbě sladkých ženských modelů, kterým vévodí panenkovské šaty a mini sukně áčkového střihu. Sladké pastelové odstíny, tolik typické pro letní sezónu, se tak letos ocitly i na podzimní módní paletě.Komentáře

Icy Rose
Prý gotiky
NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
NOVÉ
Nejmódnější kozačky této zimy

Nejmódnější kozačky této zimy

Oblečení

Klasikou v podobě černých nebo hnědých kozaček určitě nic nezkazíte, ale proč nevyzkoušet něco nového? Prozradíme vám, jaké typy kozaček jsou letos nejvíce in.

NEJČTENĚJŠÍ
Kam v září na dovolenou

Kam v září na dovolenou

Životní styl

Léto se pomalu chýlí ke svému konci a i když nás podle meteorologů ještě pár tropických dní čeká, teplé večery na zahrádce a koupání si už moc neužijeme. Pokud si chcete léto prodloužit, sbalte kufr a jeďte v září na dovolenou. Nabízí se exotika i evropské destinace.TIPY A TRIKY
Jak na sluncem unavenou pokožku

Jak na sluncem unavenou pokožku

Kosmetika

Teplé počasí, slunění se na pláži a koupání v moři... Léto dělá s lidskou psychikou divy, jenže naše tělo volá naopak o pomoc. Nepodceňujte v létě kosmetickou péči – na pláži ani doma.