Tipy při používání samoopalovacích přípravků

Patříte mezi milovnice či milovníky bronzové pokožky? Nechcete se vystavovat škodlivému slunečnímu nebo UV záření? Naučte se správně používat samoopalovací krémy a můžete se  celoročně chlubit krásným opálením bez nevzhledných skvrn.

img


Samoopalovací krémy zanechávají na suché pokožce velice často nevzhledné skvrny. Pokud chcete nerovnoměrnému vzhledu opálení po použití samoopalovacího krému zabránit, aplikujte si od hlavy až patě peeling bez obsahu olejů. Ideální je například tělový peeling H20 Sea Moss Black Sand Body Scrub s mořskými extrakty a černým pískem. Přípravek vaši pokožku vyhladí, revitalizuje a celkově rozzáří. Teprve po aplikaci tzv. scrub použijte samoopalovací krém.

zoom Zvětšit

H2O Sea Moss black sand body scrub

Budete-li na sebe nanášet samoopalovací prostředek, věnujte pozornost loktům a kolenům. Také tato místa mají tendenci k většímu zabarvení. V tomto případě je ideálním pomocníkem hydratační krém. Stačí, když nanesete jeho tenkou vrstvu na místa, která by se mohla zabarvit tmavěji než ostatní části vašeho těla. Obvykle se jedná o lokty, kolena, nárty i klouby na rukou.

Tip pro samoopalovací nováčky

Nemáte se samoopalovacími prostředky žádné zkušenosti? V tom případě vám doporučujeme zvolit samoopalovací pěnu. V této formě se samoopalovací prostředek mnohem lépe nanáší. Jak na to? Aplikujte si na dlaň malé množství pěny a krouživým pohybem ji rozetřete podle křivek vašich svalů.

Za zmínku stojí také použití dětského pudru. Než se obléknete, naneste si na místa, na kterých se nejvíce potíte (podpaží, stehna, vnitřní strana kolen apod.) dětský pudr. Pudr udrží vaši pokožku v suchu, čímž zabrání vzniku „barevných“ vrásek.

Jde-li o tvář, pak méně je vždy více

Při aplikaci samoopalovacího krému na obličej mějte stále na paměti, že méně je více. Na obličej vám doporučujeme aplikaci samoopalovací krému o velikosti hrášku. Pokud se vám bude zdát, že odstín neodpovídá vašim představám, opakujte tento postup dva až tři dny. Vyvarujte se však aplikace většího množství samoopalovacího krému na obličej najednou. Později byste mohli bojovat s nevzhlednými skvrnami.

Jak si opálení co nejdéle udržet 

Máte obavy z toho, že si své krásné bronzové opálení smyjete? Než půjdete do sprchy, pořiďte si vodotěsnou ochranu. Naneste si na celé tělo tělový olej. Olej působí jako ochranná bariéra proti vodě, takže vám opálení vydrží déle, i když si dopřáváte sprchu i několikrát za den. Chcete-li svou bronzovou barvu dokonale ochránit, změňte také váš sprchový gel. Ten by měl být co nejjemnější a s vyrovnaným pH. Tvrdých mýdel se zbavte. Mají vysoké pH a při jejich používání dochází ke sloupávání kůže a tím i barvy.

zoom Zvětšit

Než půjdete do sprchy, pořiďte si vodotěsnou ochranu.

Dalším trikem, pro co nejdelší zachování bronzového vzhledu, je pravidelné používání hydratačních krémů pro přirozené opálení. Tyto krémy obsahují pouze malé množství samoopalovací složky, díky čemuž si své opálení udržíte a zároveň to s barvou nepřeženete. Pro opravdu přirozený vzhled bez skvrn se doporučuje aplikace hydratačních krémů pro přirozené opálení denně po dobu tří dnů vždy s jednodenní přestávkou.

Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
ABSOLUTNÍ HIT
Malé královny krásy aneb parodie na dospělé ženy

Malé královny krásy aneb parodie na dospělé ženy

Životní styl

Výrazný make-up, falešné vlasy, uměle opálená pokožka, luxusní šaty – vizáž jako panenka, ve skutečnosti se však jedná o živé bytosti. Kdo z vás někdy viděl známou reality show Malé královny krásy, bude okamžitě vědět, o co se jedná. Ostatní čtěte, ovšem na vlastní riziko.

DOPORUČUJEME
Tipy a triky: nová sekce Omlazení startuje

Tipy a triky: nová sekce Omlazení startuje

Životní styl

První ze série článků o novinkách na Omlazení v roce 2016. (Další dva se budou věnovat Přátelům a E-shopu.)TIPY A TRIKY
Tipy na vánoční dárky pro muže

Tipy na vánoční dárky pro muže

Životní styl komerční článek

Taky máte každý rok pocit, že Vánoce se blíží nezastavitelným tempem? Nákupní centra jsou již o víkendech zaplněná lidmi a přichází čas, kdy si opět budeme lámat hlavu nad tím, jaké dárky pro své nejbližší vybrat.