Ušetřete za svůj oblíbený parfém, aniž byste slevili ze svých nároků

Pojem rozlévané parfémy je již řadu let známý po celé Evropě. Především pak v jižní části se těší velké oblibě a v každém větším městě takovouto parfumerii zaručeně potkáme.

Není tedy překvapením, že si tento koncept získává oblibu i u nás, v České republice. V samém srdci Brna již pátým rokem právě takováto parfumerie funguje. Jmenuje se to Tap, což se dá volně z angličtiny přeložit jako stáčet či čepovat. Tedy stáčírna parfémů. 

to Tap

Tato brněnská parfumerie leží v obchodním domě Omega přímo na hlavním brněnské náměstí, náměstí Svobody. Prodejnu vlastní pár, který také přímo z Brna pochází a sami v obchůdku prodávají. V průběhu pěti let, co parfumerie funguje, již mají s vůněmi spoustu zkušeností a tak Vám bez váhání poradí, ať už vybíráte parfém přímo pro sebe a nebo jím chcete někoho potěšit. Voňavky jsou svým poměrem vonných olejů na hranici parfémované vody až parfému a proto jsou přívětivé nejen cenou, ale také kvalitou.

Cena parfémů je jednotná, což je jasný záměr. Účelem je, aby jste si vybírali opravdu a pouze podle Vašeho čichu, aby jste nemuseli hledět na rozdílné ceny nebo různé dizajny flakonů. Proto i ty jsou všechny stejného vzhledu.

Při výběru parfému je ideální skončit u dvou favoritů, které si nejdříve vyzkoušíte na svoji pokožku, tím nejlépe zhodnotíte, která vůně Vám více sedne. Takto navonění z prodejny odcházíte a po rozhodnutí se teprve vrátíte pro případný nákup.

Nejlepší pro Vás totiž je, aby jste parfém na své pokožce nechali v klidu rozvonět a opustili prodejnu, která Vás už potom může mást, jelikož sama o sobě voní směskou všech zkoušených parfémů.

Pokud máte parfém vybraný lze si ještě zvolit velikost, a to 10 ml (149 Kč), 30 ml (339 Kč) a nebo 50 ml (399 Kč).

Co je praktické a nadčasové je skutečnost, že flakony všech tří velikostí se dají následně doplňovat. Tedy po vypotřebování vůně nemusíte flakon vyhazovat, můžete se s ním vrátit do to Tapu a tam Vám jej opět doplní za zvýhodněnou cenu. Jedná se tedy zároveň o styl bezobalové kosmetiky.

Provoň si

Mimo parfémy lze pořídit v tomto brněnském obchůdku také vůni do auta a vůni do bytu pod konceptem provoňsi. Bytové vůně majitelé vyrábí sami, jedná se buďto o interiérové vůně z vonných olejů nebo z olejů přírodních. Tento výběr záleží pouze na Vás. 

zoom

Vůně se v prostoru uvolňuje prostřednictvím tyčinek, které jsou ponořené do skleněného flakonu s vůní. Tento styl není nijak neobvyklý, avšak součástí jsou speciální tyčinky pro nasáknutí a to tyčinky látkové se 100% bavlnou, ta si oleje nasaje a udrží lépe než samotné dřevo, které bývá nejčastěji používáno.

Nabídka je opravdu široká a to jak dámských, pánských a unisex parfémů, tak i právě vůní do bytu či auta. Celá nabídka je tedy pro přehled i na e-shopech, kde lze klasicky také zboží objednat a nechat si jej doručit přímo k Vám domů.

www.totap.cz a www.provonsi.czFotogalerie

 

Komentáře

Kamila Veverková
Používám parfémy od Aristei, pro mne nejlepší imitace známých parfémů za pár korun.
NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
ABSOLUTNÍ HIT TIPY A TRIKY DOPORUČUJEME
Šmejdi chtějí vydělávat na koronaviru

Šmejdi chtějí vydělávat na koronaviru

Životní styl

Nahlaste prosím všechny podezřelé inzeráty, tedy ty, které nabízejí respirátory a roušky, případně dezinfekční gely.

TIPY A TRIKY
Tipy na vánoční dárky pro muže

Tipy na vánoční dárky pro muže

Životní styl komerční článek

Taky máte každý rok pocit, že Vánoce se blíží nezastavitelným tempem? Nákupní centra jsou již o víkendech zaplněná lidmi a přichází čas, kdy si opět budeme lámat hlavu nad tím, jaké dárky pro své nejbližší vybrat.DOPORUČUJEME
To Tap: Alternativní parfumerie, která okouzlila Brňany

To Tap: Alternativní parfumerie, která okouzlila Brňany

Kosmetika komerční článek

Na začátku stála myšlenka dopřát zákazníkům i ty nejluxusnější parfémy za přijatelné ceny. Mladý pár z Brna se proto rozhodl otevřít parfumerii, kde budou zákazníci vybírat čichem a nikoliv podle značky a vzhledu flakónku. A zabralo to.