Vlasové trendy jaro-léto 2012

Nadcházející jarní sezóna vybízí nejen ke koupi nových trendy kousků do vašeho šatníku, ale také ke změně účesu. Předtím, než se chopíte hřebenu, fénu a vlasových přípravků, nebo se svěříte do rukou svého kadeřníka, nechte se inspirovat účesy, které ovládly přehlídková mola.

img

Vyzkoušejte nové vlasové trendy

Jednoduchý culík 

zoom Zvětšit

Culík je jednoduchý a slušivý.

Dlouhovlásky to mají letos jednoduché. Moderní účes vykouzlí hravě - stačí jen sčesat vlasy do pevného culíku. Hladké culíky s pěšinkou i bez jsou trendy již několik sezón, dodají glanc a vždy působí upraveně, šik a elegantně. Navíc přísně utažené culíky působí jako okamžitý lifting. Trendy budete s vysoko posazeným culíkem i s vlasy svázanými na zátylku. Culík můžete stáhnout obyčejnou gumičkou nebo ho ozdobit zajímavou vlasovou sponou. Jednoduché culíky zdobily modelky na přehlídkách Balmain, Derek Lam nebo Donna Karan. 


Pěšinka uprostřed nebo po straně 

zoom Zvětšit

Zkuste jestli vám sluší pěšinka spíše uprostřed....

Pěšinky oproti loňskému roku trošku zjemnily, už nepůsobí tak dominantě a přísně, stále však zůstávají hlavním vlasovým trendem.

Sofistikovaný look vám dodá pěšinka po straně, bohémsky a nespoutaně budete působit s pěšinkou uprostřed hlavy.
zoom Zvětšit

...nebo postranní.


Pěšinky lépe vyniknou v hladkém a staženém účesu, rozpuštěným vlasům pak dodají upravenost a tvar.

Nepřehlédnutelné postranní pěšinky slušely modelkám u Anna Sui, Christian Dior a Prada, pěšinky uprostřed byly k vidění na přehlídkách Givenchy, Chloé a Michael Korrs.


Mokrý vzhled

zoom Zvětšit

"wet look" není pro každého.

„Wet look“ neboli mokrý vzhled patří mezi lehce kontroverzní styly. Nesluší každé ženě a mnohdy působí až příliš androgynně. Ulíznutý účes, který snadno vytvoříte pomocí gelu na vlasy, nechyběl na přehlídkových molech ani tuto sezónu. Jestli máte odvahu, můžete gel použít po celé délce mokrých vlasů, zaplést do copů a nechat uschnout (Alexander Wang). Nebo si pomocí gelu vytvořte postranní pěšinku (Chanel) a jedním účesem tak zabijete dvě mouchy, lépe řečeno dva trendy, jednou ranou. 


Copánky a motánky 

zoom Zvětšit

Letí zaplétání na milion způsobů.

Zaplétací a motací mánie pokračuje i letos, a tak můžete vesele plést, zaplétat, motat a obtáčet co hrdlo ráčí. Jste-li trochu zručná, nebo máte-li trpělivou kamarádku, vytvořte si umělecké dílo v podobě vosího hnízda z copánků, nad kterým žasli diváci na přehlídce Alexander Wang. Klasický pletený cop obmotaný kolem hlavy vlasové experty asi hned tak neunaví - svatozář ze silného copu jako z ruských pohádek nosily modelky u Moschino, jemnější a velmi romantickou variantu z francouzského copu vytvořili vlasoví mágové pro Valentino. 


Foukaná a objemné účesy

zoom Zvětšit

Letos jsou v kurzu objemné účesy.

Tento trend nám velí uložit žehličky na vlasy do šuplíku a vytáhnout zaprášené obří kartáče pro vytvoření dokonalé foukané. Čerstvě vyfoukané vlasy od kadeřníka má ráda snad každá žena a tento glamour look je evergreenem mezi účesy. Tuto sezónu se však foukaná dostala i na přehlídková mola mezi hlavní vlasové trendy (Anna Sui, Versace, DaG). Spolu s foukanou jsou v kurzu i další objemné a vysoké účesy, které vykouzlíte pomocí tupírovacího hřebenu. Vyzkoušejte vysoké drdoly ve stylu 60tých let (Diane von Furstenberg) nebo "vajíčkový" look po vzoru Rochas.Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
NOVÉ
Pomsta je sladká. Je to pravda?

Pomsta je sladká. Je to pravda?

Životní styl

Proč máme potřebu se druhému mstít? Je to proto, že nutkání pomstít se je jeden z nejhlubších lidských instinktů? Co přesně to znamená a jaký to má vliv na náš život?

TIPY A TRIKY
Jak na sluncem unavenou pokožku

Jak na sluncem unavenou pokožku

Kosmetika

Teplé počasí, slunění se na pláži a koupání v moři... Léto dělá s lidskou psychikou divy, jenže naše tělo volá naopak o pomoc. Nepodceňujte v létě kosmetickou péči – na pláži ani doma.NEJČTENĚJŠÍ
Kam v září na dovolenou

Kam v září na dovolenou

Životní styl

Léto se pomalu chýlí ke svému konci a i když nás podle meteorologů ještě pár tropických dní čeká, teplé večery na zahrádce a koupání si už moc neužijeme. Pokud si chcete léto prodloužit, sbalte kufr a jeďte v září na dovolenou. Nabízí se exotika i evropské destinace.