Jak na vrásky 2. díl – mastná pleť s póry

Spoustu žen trápí mastná pleť, což ovšem může znamenat, že je dehydrovaná. Kvůli tomu vznikají na tváři širší póry nebo cévky. Čím je to způsobeno? Podle vizážistky je odpověď vcelku jednoduchá. O svou pleť nesprávně pečujeme.

img


Na trhu se vyskytuje celá řada „zázračných“ přípravků, jenže jak poznat, který z nich je ten pravý pro mou pleť? Pokud jste vyzkoušely všechno možné i nemožné produkty, nabízí se řešení v podobě diagnostiky pleti. Odborníci na pleť za pomocí speciálních kamer zjistí, jak na tom vaše pleť skutečně je a poradí vám, které produkty jsou pro vaši pleť nejvhodnější.

zoom

Používejte speciální lehké make-upy určené na problematickou pleť

Jakou zvolit podkladovou bázi

Na mastnou pleť se doporučuje nanést zmatňující podkladovou bázi. Značku zvolte podle sebe. Někomu vyhovuje Dior či Chanel, někdo nedá dopustit na Sephoru a Dermacol. Co se týče make-upu, tak je obvykle nutné používat speciální lehké make-upy určené na problematickou pleť. Ověřili jsme pro Vás Double Wear Light od Estée Lauder. Pokud se chystáte do společnosti, můžete vyzkoušet verze Double Wear či Double Matte, které jsou ovšem o něco těžší.

Někomu pomáhá na mastnou pleť s póry podkladová báze pro smíšenou až mastnou pleť. Kvalitní výrobky má například Mary Kay. Na tento typ podkladové báze pak naneste dlouhotrvající make-up. Doporučujeme vyzkoušet make-up s výtažky z kaviáru od značky Dermacol.

Krémové versus pudrové tvářenky

Máte-li mastnou pleť, s největší pravděpodobností pro vás budou krémové tvářenky tabu. Na mastnou pleť se mnohem lépe hodí pudrové tvářenky. Na tekuté a mastné tvářenky si dávejte pozor. Pokud byste se bez nich neobešly, vždy je pečlivě rozetřete štětcem na make-up. Opatrné buďte také při používání bronzerů s perletí, jež se pro mastnou pleť absolutně nedoporučují.

Mějte na mysli, že základ pro mastnou pleť s póry tvoří vždy zmatňující báze nebo báze zmenšující póry, dále lehký zmatňující make-up a lehký fixační pudr.Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
TIPY A TRIKY
Chci zhubnout. Mám cvičit ráno nebo večer?

Chci zhubnout. Mám cvičit ráno nebo večer?

Životní styl

Je efektivnější cvičit z hlediska hubnutí ráno nebo to je lepší nechat až na večer? Dá se vůbec určit, jaká je ideální denní doba cvičení pro hubnutí?

DOPORUČUJEME
To Tap: Alternativní parfumerie, která okouzlila Brňany

To Tap: Alternativní parfumerie, která okouzlila Brňany

Kosmetika komerční článek

Na začátku stála myšlenka dopřát zákazníkům i ty nejluxusnější parfémy za přijatelné ceny. Mladý pár z Brna se proto rozhodl otevřít parfumerii, kde budou zákazníci vybírat čichem a nikoliv podle značky a vzhledu flakónku. A zabralo to.NOVÉ
Jak si udržet klid v situacích, které se zdají osobní. Praktické tipy

Jak si udržet klid v situacích, které se zdají osobní. Praktické tipy

Životní styl

Dělá vám potíže vypořádat se s kritikou na vaši osobu? Zraňuje vás to či dokonce na několik dní rozhodí? Zkuste naše tipy, jak se nenechat vtáhnout do negativních emocí a nebrat si urážky či podlosti od druhých osobně.