Vyšperkujte svou pokožku

Úspěšná dermatologická společnost BELUPO přišla na trh s novinkou, ke které se váže slogan „Vyšperkujte svou pokožku“. Slogan je velice trefný, jelikož unikátní přípravek BELCURA® obsahuje částice mikrostříbra.

BELCURA® s mikrostříbrem

Základními složkami BELCURA® emulze ve spreji jsou částice mikrostříbra, díky čemuž má emulze unikátní antibakteriální účinky. Pomocí obsažených hydrofobních a hydrofilních výživných látek zůstává pokožka hydratovaná a chráněná před vnějšími vlivy prostředí. Mimo to BELCURA® podporuje regeneraci pokožky, zklidňuje podráždění a zmírňuje kožní problémy.

BELCURA® emulze ve spreji je určena ke každodenní péči a mohou ji používat dospělí i děti již od šesti měsíců. Složení přípravku je natolik jedinečné, že působí pozitivně na suchou, citlivou i podrážděnou pokožku. BELCURA® emulze ve spreji neobsahuje žádné konzervanty, barviva, lanolín, parfemace ani alkohol. K tomu všemu je BELCURA® vhodná také pro pokožku postiženou mírnou až středně závažnou atopickou dermatitidou.

3 hlavní výhody přípravku BELCURA®

V BELCURA® emulzi ve spreji je obsaženo 0,2% vysoce čistého mikrostříbra, které má protizánětlivé a antibakteriální účinky s prokazatelně dlouhodobým působením. Pokud vás trápí suchá přecitlivělá pokožka nebo záněty způsobené bakteriemi, je BELCURA® emulze ve spreji tou správnou volbou. BELCURA® pomůže zabránit vracejícím se zánětům (mikrostříbro), podporuje obnovu struktury pokožky (ceramidy a kyselina mléčná) a udržuje pokožku hydratovanou (kombinace hydrofilních a hydrofobních výživných látek).

zoom
  • Podpora obnovy struktury pokožky
  • Zamezení vracejícím se zánětům
  • Dokonale hydratovaná pokožka

Soutěžte o BELCURA® emulzi ve spreji

Chcete BELCURA® emulzi ve spreji vyzkoušet?  Přípravek koupíte v každé dobré lékárně za doporučenou zaváděcí cenu 328 Kč nebo si o ní můžete zahrát v naší SOUTĚŽI a získat tuto novinku ZDARMA!Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
DOPORUČUJEME
Uzené maso a zdraví: Mýty versus realita

Uzené maso a zdraví: Mýty versus realita

Životní styl komerční článek

Pomalé uzení studeným nebo teplým kouřem představuje jednu z nejstarších forem konzervace masa. Přesto kolem něj panuje řada mýtů. Zjistěte, kde je pravda.

DOPORUČUJEME
K moři 2020 s úsměvem na tváři navzdory koronaviru

K moři 2020 s úsměvem na tváři navzdory koronaviru

Životní styl

Mnozí si nejspíš doteď pamatují neuvážené výroky o tom, že kvůli koronaviru se letos k moři nepodíváme. Později média přišla s tím, že budeme moct jedině do Chorvatska, nebo třeba že na plážích v Řecku nás čekají plexiskla. Z Itálie média udělala masový hrob. Na dovolenou by tam jel jedině šílenec! Jaká je skutečnost?NOVÉ
Last minute dovolená - dokonalý relax za ty nejlepší ceny

Last minute dovolená - dokonalý relax za ty nejlepší ceny

Životní styl

Podzim je tu a s ním i výhodná nabídka last minute dovolených od cestovní kanceláře Blue Style. Zaleťte si k moři, za památkami nebo dech beroucí přírodou!