Vyšperkujte svou pokožku

Úspěšná dermatologická společnost BELUPO přišla na trh s novinkou, ke které se váže slogan „Vyšperkujte svou pokožku“. Slogan je velice trefný, jelikož unikátní přípravek BELCURA® obsahuje částice mikrostříbra.

BELCURA® s mikrostříbrem

Základními složkami BELCURA® emulze ve spreji jsou částice mikrostříbra, díky čemuž má emulze unikátní antibakteriální účinky. Pomocí obsažených hydrofobních a hydrofilních výživných látek zůstává pokožka hydratovaná a chráněná před vnějšími vlivy prostředí. Mimo to BELCURA® podporuje regeneraci pokožky, zklidňuje podráždění a zmírňuje kožní problémy.

BELCURA® emulze ve spreji je určena ke každodenní péči a mohou ji používat dospělí i děti již od šesti měsíců. Složení přípravku je natolik jedinečné, že působí pozitivně na suchou, citlivou i podrážděnou pokožku. BELCURA® emulze ve spreji neobsahuje žádné konzervanty, barviva, lanolín, parfemace ani alkohol. K tomu všemu je BELCURA® vhodná také pro pokožku postiženou mírnou až středně závažnou atopickou dermatitidou.

3 hlavní výhody přípravku BELCURA®

V BELCURA® emulzi ve spreji je obsaženo 0,2% vysoce čistého mikrostříbra, které má protizánětlivé a antibakteriální účinky s prokazatelně dlouhodobým působením. Pokud vás trápí suchá přecitlivělá pokožka nebo záněty způsobené bakteriemi, je BELCURA® emulze ve spreji tou správnou volbou. BELCURA® pomůže zabránit vracejícím se zánětům (mikrostříbro), podporuje obnovu struktury pokožky (ceramidy a kyselina mléčná) a udržuje pokožku hydratovanou (kombinace hydrofilních a hydrofobních výživných látek).

zoom
  • Podpora obnovy struktury pokožky
  • Zamezení vracejícím se zánětům
  • Dokonale hydratovaná pokožka

Soutěžte o BELCURA® emulzi ve spreji

Chcete BELCURA® emulzi ve spreji vyzkoušet?  Přípravek koupíte v každé dobré lékárně za doporučenou zaváděcí cenu 328 Kč nebo si o ní můžete zahrát v naší SOUTĚŽI a získat tuto novinku ZDARMA!Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
DOPORUČUJEME
Tipy a triky: nová sekce Omlazení startuje

Tipy a triky: nová sekce Omlazení startuje

Životní styl

První ze série článků o novinkách na Omlazení v roce 2016. (Další dva se budou věnovat Přátelům a E-shopu.)

NOVÉ
10 zajímavostí o říčních perlách: Tohle jste dosud netušili!

10 zajímavostí o říčních perlách: Tohle jste dosud netušili!

Životní styl komerční článek

Na počátku jen zrnko písku a ve výsledku zázrak přírody. Ano, to jsou perly! První zmínky o nich pochází z Číny, Egypťané ve starověku se s nimi nechali pohřbívat a Islám je pokládá za symbol dokonalosti. A jaké další tajemství perly skrývají?NOVÉ
Tekutý lifting vs. Chirurgický facelift – které ošetření zvolit?

Tekutý lifting vs. Chirurgický facelift – které ošetření zvolit?

Plastická chirurgie

Tekutý lifting vs. Chirurgický facelift – které ošetření zvolit?Toužíte vypadat o pár let mladší? V případě, že je Vám mezi 35–60 lety, nabízí se Vám celá řada estetických ošetření. Vhodnost těchto zákroků je ovlivněna především kvalitou kůže, hloubce a rozsahu vrásek. My se dnes spolu podíváme, jaké výhody a nevýhody přináší tekutý lifting a chirurgický lifting.