WORLD OF BEAUTY & SPA v pražských Letňanech. 5. a 6. září

Dva dny plné půvabu a inspirace prožijí návštěvníci veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA v pražských Letňanech. 5. a 6. září budou ve společnosti módních návrhářů a známých modelek, které představí nové kolekce a módní tipy. Ukázky líčení nových trendů a povídání se zajímavými hosty.

„ Letošní podzimní sezona přeje pastelovým tónům v kombinaci s neutrálními barvami jako je šedá a přírodní tóny béžové a hnědé. Kombinacím různých textur materiálů jako je kůže, kožešina, semiš. Luxus se míchá s jednoduchostí a rafinovanými doplňky a dochází tak k jejich vrstvení“, řekl Pavel Bauer, jeden z nejznámějších českých vizážistů s bohatými zkušenostmi ze zahraničí

V podzimních trendech v líčení uvidíme metalické odlesky, přes barevnost líčení očních stínů a linek až po velmi nahé neutrální líčení pleti. Větší důraz bude na očích a řasách.

zoom Zvětšit

WORLD OF BEAUTY & SPA

„Pro denní líčení bych doporučil střídmost a vyváženost. Nepřehánět s podkladovým make upem a s barvami. Postačí lehký make up tvářenka, řasenka a rtěnka nebo lesk. Velmi populární jsou barevné kondicionéry. Není nutné také příliš pudrovat pokud nemáte mastnou pleť. Oční stíny si na den volte jemnější na večer pak můžete přidat i linky“, doporučuje dále Pavel Bauer. 

A protože je září také pro mnohé časem přijímacích pohovorů, nástupu do nového zaměstnání či školy, kurzů, přidává několik tipů: „je dobré zvážit barevnost a celkové sladění /harmonii/ s oblečením. Opět jednoduchost ale rafinovaně doplněna barevným akcentem může působit velmi pozitivně. Zapomeňte na velký make up a buďte více přirozená. Všeho s mírou. Tak abyste působila pěstěně, zdravě a sympaticky. Jde o Vaši budoucnost. Je třeba zaujmout osobností schopnostmi a ne líčením. Srovnáme-li líčení žen v ČR a v zahraničí, české ženy jsou více konzervativní a bojí se třeba červených rtěnek. Ale na druhou stranu jsou velmi kreativní a začaly používat v hojné míře kvalitní produkty. 

Pavla Bauera, dvorním vizážistou pořadů Star dance, X factor, Top star, Super star, Máme rádi Česko, Muži proti ženám, a dalších budou moci vidět 5. a 6. září návštěvníci 18. veletrhu kosmetiky, kadeřnictví a zdravého životního stylu WORLD OF BEAUTY & SPA v pražském veletržním areálu v Letňanech. Setkají se tam s dalšími populárními osobnostmi, mj. i vizážistkou Štěpánkou Podroužkovou, mistryní ČR a mezinárodní mistryni v make-upu 2002. Ta pro podzimní sezónu doporučuje jako jeden z trendů opět make-up v duchu klasického kouřového líčení, ale ne do černa, ale do hnědo vínova a velmi výrazný. Rty jsou k tomu světlé anebo klasické červené. 

zoom Zvětšit

WORLD OF BEAUTY & SPA

Dále pokračuje: „ U mladých dívek vyšších škol bych doporučila, pokud trpí akné, také kamufláže (korektory), které mají vysokou krycí schopnost, jsou voděodolné a je vhodné je zapudrovat fixačním pudrem. K tomu jen řasenku a lesk na rty popřípadě jemné pastelové oční stíny.“ 

Naopak u líčení do zaměstnání radí volit barvy očních stínů méně nápadné, přirozené tóny, které můžeme doplnit výraznější rtěnkou. 

Líčení je velmi individuální u každé ženy, proto Štěpánka doporučuje konzultaci u vizážistky, která poradí, jaké líčení je pro Vás vhodné ve volném čase a jaké do zaměstnání. Pro inspiraci zve na kosmetický veletrh WORLD OF BEAUTY AND SPA 5.-6.9. 2014, kde si se Štěpánkou Podroužkovou můžete vyzkoušet trendy nadcházející sezóny. 

Inspirující kolekce známého módního butiku předvedou nejkrásnější dívky- Miss ČR Lucie Křížková, 2.Vicemiss ČR Veronika Procházková, Taťána Makarenko a další. 

V pátek v poledne proběhne na veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA vyvrcholení charitativní akce na podporu Sportovního clubu Jedličkova ústavu pod názvem „Setkání šampionů a borců“. Jde o projekt charitativního kalendáře, kdy v hledáčku fotografa Roberta Vana byli naši olympionici společně se sportovci z Jedličkova ústavu. Robert Vano, olympionici, sportovci Jedličkova ústavu a další osobnosti, které projekt podporují, se setkají s návštěvníky v pátek 5.9 v poledne přímo na podiu veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA, kde si budou moci zakoupit kalendář, který je velice zdařilým projektem, zároveň si jej nechat podepsat přítomnými osobnostmi či získat pamětní foto. 

V Letňanech na přilehlém letišti bude také k vidění 6. září největší setkání historických letadel československé konstrukce, mnoho dalších strojů ve vzduchu i na zemi, akrobatické lety a seskoky padákem. Dalšími atraktivními veletrhy v areálu budou Sběratel, investor i Minerály a drahé kameny.Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
ABSOLUTNÍ HIT
Malé královny krásy aneb parodie na dospělé ženy

Malé královny krásy aneb parodie na dospělé ženy

Životní styl

Výrazný make-up, falešné vlasy, uměle opálená pokožka, luxusní šaty – vizáž jako panenka, ve skutečnosti se však jedná o živé bytosti. Kdo z vás někdy viděl známou reality show Malé královny krásy, bude okamžitě vědět, o co se jedná. Ostatní čtěte, ovšem na vlastní riziko.

NEJČTENĚJŠÍ TIPY A TRIKY
4 podzimní beauty trendy

4 podzimní beauty trendy

Kosmetika

Kosmetické trendy se mění rychlostí blesku, prozradíme vám, které jsou teď na podzim velkým hitem a stojí za to, je vyzkoušet.NOVÉ
Vánoce, Vánoce přicházejí

Vánoce, Vánoce přicházejí

Kosmetika

Vánoce, Vánoce přicházejí a s nimi čas na shánění dárků, stromečků a pečení vánočního cukroví. Také se tak těšíte! Miluju Vánoce, ale už méně ten předvánoční shon, kdy každý nechává kupování dárků na poslední chvíli.