Zázrak do kabelky

Také neustále zápasíte s nepořádkem ve své kabelce? Každá toho potřebujeme mít spoustu stále při ruce - telefon, který neusále zvoní, diář, žvýkačky, rtěnku, peněženku, klíče...

img

Luxury Bags nabízí skutečně luxusní organizér, který neudělá ostudu žádné kabelce

Kdykoli ovšem nutně potřebujeme některou z těchto "maličkostí" nahmatat na dni své kabelky, záhadně zmizí a objeví se až ve chvíli, kdy nám při tom zápasení kabelka vypadne z ruky a celá se vysype (nejlépe ještě před širokým publikem).

Jak je možné, že ať hledáme cokoli, je to vždy tou poslední věcí, která se nám po nekonečných minutách štrachání a přehrabování dostane do ruky? Záhada dámské kabelky se zdála být nevysvětlitelná a o co hůř, neřešitelná. Kdyby tak existovalo kouzlo, které by v kabelce dokázalo v mžiku objevit, co hledáme a ještě nám to přičarovat přímo do ruky...

Kupodivu stačil dobrý nápad a zázrak byl na světě! 

zoom

Organizér do kabelky od Luxury Bags

Šikovný organizér do kabelky, vyrobený z toho nejlepšího materiálu a nejkvalitnějších komponentů můžete zakoupit na www.luxurybags.cz. Tahle skladná věcička s velkým množstvím kapsiček a přihrádek, kterou snadno umístíte do téměř každé kabelky, Vám odteď může dělat společnost každý den a zjednoduší a zpříjemní Vám pobíhání po městě, vyřizování schůzek, či nakupování, zkrátka každou chvíli, během které potřebujete mít obsah své kabelky v pohotovosti. Luxury Bags nabízí skutečně luxusní organizér, který neudělá ostudu žádné kabelce, ba naopak, chrání její interiér před znečištěním či poškrábání. Navíc, díky jednoduchému přesouvání organizéru s celým obsahem, můžete snadno měnit kabelky, jak často jen budete chtít!

Organizér do kabelky je v současnosti dostupný ve čtyřech barevných provedení, přičemž černo šedá varianta je natolik decentní, že se hodí i pro pány. Dále je k dispozici luxusní šedá varianta tón v tónu ideální do světlejších kabelek a také šedá zdobená červenými zipy. Červený organizér s hnědými zipy byl pak speciálně navržen pro kolekci kabelek značky Louis Vuitton, se kterými barevně koresponduje a v interiéru zcela splyne. 

Luxusní organizér do kabelky je k zakoupení v obchodě Luxury Bags v Maiselově ulici na Praze 1 či na internetových stránkách www.luxurybags.cz za cenu 2490,- Kč.

Další kontakty:

kamenný obchod Luxury Bags, Maiselova 59/5, 110 00 Praha 1
tel. 728 81 81 55
email: info@luxurybags.czFotogalerie

 

Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
DOPORUČUJEME
Pravda o liposukci očima odborníka

Pravda o liposukci očima odborníka

Plastická chirurgie komerční článek

Liposukce je metoda, při které se odstraňují ložiska tukových buněk z problematických partií. Patří k nejoblíbenějším zákrokům plastické chirurgie vůbec, což ale neznamená, že je vhodná pro každého a pro všechny části lidského těla. Jaká je realita?

ABSOLUTNÍ HIT
Malé královny krásy aneb parodie na dospělé ženy

Malé královny krásy aneb parodie na dospělé ženy

Životní styl

Výrazný make-up, falešné vlasy, uměle opálená pokožka, luxusní šaty – vizáž jako panenka, ve skutečnosti se však jedná o živé bytosti. Kdo z vás někdy viděl známou reality show Malé královny krásy, bude okamžitě vědět, o co se jedná. Ostatní čtěte, ovšem na vlastní riziko.NOVÉ
Jak mi nevěra ničí šťastné manželství

Jak mi nevěra ničí šťastné manželství

Životní styl

Začalo to nevinně. Denisa si se svým kolegou z vedlejšího oddělení vyměnila pár esemesek. Nebylo na nich v podstatě nic špatného, ale Denisa už tehdy začala pociťovat zvláštní a příjemné napětí. Líbilo se jí, že si spolu píšou, ale na nevěru tehdy ani nepomyslela.