Smazat

Co dělat?

Chtěla bych se vypovídat a poprosit vás o radu. Musím přiznat, že to je zvláštní se svěřovat na internetu, ale pojdˇme do toho :))) Samozřejmě je v tom chlap...

Seznámili jsme se přes net a 14 dní si vyměnovali snad 100 smsek. Poslední dva roky jsem byla samé zklamání a tady jsem tak nějak tušila, že by to mohlo být fakt fajn. Pak už schůzka nešla oddalovat, sešli jsem se, dali skleničku a večer to byl krásnej), měli jsem se o čem bavit, nasmáli se. Hned ten večer jsme napsali jak se na sebe už teď těšíme a já měla vážně skvělej pocit z toho všeho. I druhé randíčko proběhlo skvěle. Na třetí jsem šli už do restauračky na vínko a večeři, jsem toho vypila trochu víc a skončili jsme u mě...ráno po probuzení jsme se rozloučili a já šla znova spát - noc to byla opravdu náročná. Večer mi pak napsal, že to byla fakt moc hezká noc a že si to musíme co nejdříve zopakovat a že má už vybráno - tak jsem se tetelila blahem. Poté jsme si vyměnili ještě pár sms...no ale pak najednou jako když utne...2 dny se mi neozval, tak jsem mu psala já - jen tak nezávazně jak se má - odepsal hned, opět výměna pár hezkých sms, na poslední mi už tedy neodepsal. No právě a neodepsal mi už vůbec! Holky, mě jde o to, že po dlouhý době, jsem měla pocit, že jsem ho potkala a upřímně myslím, že to nebyl jenom muj pocit, řekl mi spoustu hezkých věcí, plánoval výlety - tak proč se sakra neozývá, když předtím výměna spousty smsek denně? Už to budou 4 dny. Já jsem zastáncem toho, že když chlap chce, tak se prostě ozve, ale řeknu vám už jsem fakt na drátkách mu napsat - PROTOŽE PROSTĚ NECHÁPU, co se stalo a nerozumím tomu. Kdyby tady nebylo to blbý pravidlo, že ať se chlap ozve sám.... - já tomu nerozumím. co byste udělali vy? Vydržely byste mu nepsat? Přitom jsem měla takovej ten vnitřní pocit, že jsme zblblí tím druhým oba..to jsem se asi spletla a zblblá jsem tu jenom já
 

Co sdělat?Nedělat už vůbec nic,byl to jeden
z řady zařézavačů.Užil si a ahoj.Jak už je to tu psané,
když má chlap skutečný zájem,vždy se ozve.Ber to jako
další zkušenost do života,sic nepříjemnou,ale poučnou.Příště
buď obezřetnější a na třetím rande s nikým do postele nelez.

arrow
profile_image
BillyJean
od 31. 10. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

no to ne ...právě nevím...chtěla bych v tom mít jasno a i když mi mozek jasně říká, nepiš mu...chtěla bych to od něj slyšet nebo napsat..já se pak cítím líp prostě a dokážu to tak víc považovat za ukončené..takhle pořád přemýšlím co tak asi stalo...:/ Vám říkám, normálně jsem se do něho bouchla a holky..se mi nestalo pěkně dlouho...dopr*ele..proč pořád jáááá?

arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji 77madonna: na třetím rande s nikým do postele nelez

... nebo lez, ale nic si od toho neslibuj
Možná vycítil z tvého esemeskování, že máš příliš velký a vážný zájem a raději se zdekoval
Nic mu nepiš, napiš to na papír a roztrhej, nebo tak něco. Případně si vymaž jeho číslo.
Jak už tu někdo psal, lepší, než kdyby si tě nechával jako záložní zdroj sexu.

arrow
profile_image
Zuziik mojeid
od 27. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji BillyJean: a že má už vybráno

Bohužel tím možná nemyslel Tebe

Cituji BillyJean: jeslti jsem mu nedala moc brzo

Jestli mu šlo jen o jedno, tak by z toho stejnak asi žádný vztah nebyl.

arrow
profile_image
BillyJean
od 31. 10. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Teda holky vy mi dáváte )))) nemáte tam pro mě něco pozitivního? ))) Já jsem mu psala po dvou dnech a ještě tak, jakoby se nechumelilo...nemám pocit, že bych vyvíjela nějaké tlaky...no nic, číslo vymazané a sms taky...já to zvládnu!

arrow
profile_image
Zuziik mojeid
od 27. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji BillyJean: nemáte tam pro mě něco pozitivního?

Třeba - takových jako on po světě běhá.
Ale pro příště přeju někoho s dlouhodobějším zájmem...

arrow
profile_image
Siiri
od 18. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji BillyJean: nemáte tam pro mě něco pozitivního?

zařizuje svatbu s tebou tak nemá čas....

arrow
profile_image
BillyJean
od 31. 10. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

no děkuju...ráda bych se už naučila oddělovat zrno od plev...to je pořád dokola, už jsem z toho unavená...mi přijde, že čím větší hajzl, tím pro mě lepší Asi zůstanu sama, naučim se plést a pořídim si aspoň 3 kočky a houpací křeslo a budu sledovat telenovely

arrow
profile_image
Zuziik mojeid
od 27. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji BillyJean: ráda bych se už naučila oddělovat zrno od plev

Základní předpoklad je, že těch zrn moc není

Ale zas když máš někoho potkat, tak ho potkáš bez ohledu na to, jak je to pravděpodobné.

arrow
profile_image
Vanily
od 27. 8. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Je mi líto, ale opravdu tě jen využil a teď už nemá zájem. Co můžeš udělat ty? - zkrátka pochopit to, že existují i takový hajzlové, který ti nalžou všechno možný a ty jim to naivně věříš, pak když tě dostanou, tak už na tebe kašlou. Ber to jako zkušenost a jdi dál rozhodně mu už nepiš! akorád si tím sama budeš ubližovat...

arrow
profile_image
horsey
od 19. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Kámošce se stalo prěsně to samé minulý týden- do puntíku.
Můj osobní názor je- dala jsi mu příliš brzy.
Já jsem ze staré školy a určo bych počkala aby měl čas se do mě zamilovat. Takhle už vše dostal na začatku a ztratil zájem- není co dobývat..
Jasně dneska je jiná doba a spí se na první schůzce- ale tohle mám sama vyzkoušené a vždy to tak platilo...
A ano - také se mi to stalo a také jsem si řikala kde se stala chyba...
Hodím příklad: balil mě ( každé ráno jsme spolu jeli v autobusu) jeden co se mi hrozně líbil taky- naše seznamování trvalo asi 2! měsíce- romantika jak Brno , pak konečně schůzka ( na Valentýna) na druhé schůzce sex a konečná.
Úplně se změnil. Chlad, sms přestaly-a dokonce se mi začal vyhýbat.
Já zabouchlá a uřvaná..nic jsem nechápala. Psala jsem mu dopisy, sms... Nezájem.
Dokonce kámoška mu naběhla a prý na mě nemá čas atd a že je hrooozně zaneprázdněný.
A týden předtím mi vyprávěl jak je hrozně štastný že mě potkal a že může být se mnou.
Radím zapomenout.

arrow
profile_image
Aleopa
od 22. 4. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji horsey: Můj osobní názor je- dala jsi mu příliš brzy.

Cituji horsey: A ano - také se mi to stalo a také jsem si řikala kde se stala chyba...

Cituji horsey: Úplně se změnil. Chlad, sms přestaly-a dokonce se mi začal vyhýbat.

to samé znám, souhlasím

jinak u mně ještě perlička - dva z těch, co se mi přestali ozývat se mi ozvali nezávaznou sms cca po půl roce, jestli bych nezašla na skleničku, že si máme co vyříkávat a tak takže to je fakt klasika, vyspí se s tebou, pak je to psaní sms a celkově nucený zájem přestane bavit, tak neodepisují a doufají, že tě to přestane bavit taky....no a tvé číslo si nechají v záloze a až budou natolik líní chodit balit kočky do baru, tehdy se ti ozvou a budou doufat, že tě opět zblbnou.

Zapomeň na něj.

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ono je vcelku jedno, jestli se s dotyčným vyspíš hned, či za měsíc. Sběrači skalpů si klidně počkají, ale zatím mají rozjednáno x dalších.. Toť moudro od kamaráda.

Taky se mi stala stejná situace a nejde o nic jiného, že jsou ti muži prostě haj_zlíci, co si chtějí užít, no. Zapomeň na něj, budou další.

 

Váš příspěvek

Co dělat?

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené