Smazat

Co dělat, když mne přítel / manžel podvádí?

Máte ( měli jste) zkušenost s přítelem či manželem,který vás podvádí? Jak se s tím vypořádáváte a prohlížete mu mobil či email? Jak se zachovat? Poraďte prosím
 
arrow
profile_image
lucis
od 31. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

tak asi vykopnout, ne?

arrow
Neprodává v Bazaru

tak určitě bych nikomu nelezla do mobilu ani emailu. pokud tě podvádí tak je nejlepší rozchod..nevěř, že se ten dotyčný změní. Podvede jednou, podvede poduhé..

arrow
profile_image
Icy Rose
od 4. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Vykašlat se na něj? Já nevím jak to máš nastavené ty, ale zhruba toto je můj názor: vztah by měl být založený na vzájemné důvěře, respektu a toleranci... ovšem vše má nějaké hranice únosnosti. Co bys podle mě měla udělat? Vykašlat se na něj... protože ti za to jednoduše nestojí

Je to těžké. Pokud ho miluješ a to je asi ta nejhorší varianta, můžeš mu pro jednou odpustit a pokusit se na nevěru zapomenout. Ale jak říkám, je to těžké. Pokud jsi s ním jen kvůli materiální stránce, uvědom si, že rozchodem /rozvodem/ přijdeš o dost výdobytků a pokud máte děti i o určitý klid s financema. Pokud jste si lhostejní, asi by neměl být problém vztah ukončit a pokusit se začít jinde. A taky se Ty sama zamysli, proč Tě podvedl. Chlapi to mají jinak než my ženy. Oni nepotřebují lásku a zamilovanost. Jsou to "lovci" a mají tím pádem potřebu si pořád něco dokazovat. A bohužel tam patří občas i nějaké to vybočení. Takže pokud nenarušuje váš společný vztah tím, že by se s milenkou předváděl nebo Tě jinak zesměšňoval a jak jsem psala výše miluješ ho, zkus si s ním o tom promluvit a pokusit se o záchranu vztahu.

Jinak ještě dodatek. Je velmi málo mužů i žen /zejména těch, kteří jsou přesvědčeni o své atraktivnosti/, kteří by za celý život zůstali striktně monogamními. Nástrahy číhají všude a je těžké odolat. Jak říkala moje babička: " Když čuba nechce, pes nenaskočí " Hodně štěstí

arrow
profile_image
jiituulee
od 1. 9. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj, já myslím , že je na to těžké odpověď. Sama jsem si říkala a každé kamarádce vždy radila,ať ho nechá plavat. Ale když se to týká Vás,realita je jina
Jinak co se týče kontroly emailu, chápu tě. Je to pro Tebe takové ujištění a dozvíš se i to,co třeba nevíš. Chápu,že pokud máš dostatek informací, rozhodování je snažší. Pokud chceš,napiš mi email. Znám někoho kdo by ti pomohl zjistit heslo k emailu.
Držím palce!

arrow
profile_image
Metusína
od 26. 4. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na ani.ka: Jediné možné řešení nevěr Tvého přítele je okamžitý rozchod. Je docela s podivem, že se na tak jasnou záležitost vůbec ptáš a že s ním ještě jsi. Je sice fakt, že nevěrní chlapi bývají z pravidla fyzicky atraktivní, mají husté vlasy, jsou řasnatci, většinou mají i dobrou postavu, ale zůstávat s ním kvůli jeho fyzické kráse a zavírat oči před jeho nevěrami se nevyplácí. Mohl by Tě taky nakazit nějakou nepříjemnou chorobou, když je Ti nevěrný, to není žádná legrace.

arrow
profile_image
daniela.k
od 9. 8. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já bych se ho zeptala, proč mi je nevěrný. Kde se stala chyba. Pokud by to byla řešitelná věc (např. postelová) zkusila bych mu navrhnout řešení. Pokud by v tom byly city k jiné ženě, sbalila bych mu kufry. Důvod nevěry nepíšeš, ale většinou to bývá proto, že se chlap zamiluje do jiné nebo pro to, že mu to se ženou neklape v posteli a začne to hledat jinde. Hodně štěstí

arrow
profile_image
Frederique
od 2. 2. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Metusína: Je sice fakt, že nevěrní chlapi bývají z pravidla fyzicky atraktivní, mají husté vlasy, jsou řasnatci, většinou mají i dobrou postavu,

Tak já si myslím, že je úplně fuk jak ten chlap vypadá, ale asi jak to umí s ženskýma. Paradoxně znám nevěrníky, kteří naopak nejsou atraktivní. To jsou takové ty předsudky. Hezká holka - davajka, Hezký kluk - nevěrník. Realita je většinou často jiná a když chce chlap souložit, tak je mu jedno, jestli je dotyčná miss, ale zajímá ho, co má dotyčná mezi nohama..

Celkově mám na nevěru benevolentnější názor. Hodně by záleželo na situaci, ale ani já v tomto nejsem andílek a neumím si představit, že do konce života spím jen s jedním chlapem. Současnému příteli jsem nevěrná nebyla a zatím ani nemám důvod. Každopádně chlap podvede i když je zamilovaný a vztah který má mu vyhovuje. Nehledala bych za tím vždy vinu u sebe a ještě se mu doprošovat, i když znám pár žen u kterých se nedivím, že jim chlap zahnul. Sice to zní hnusně, ale já to tak vnímám. Kdyby se to stalo mě v manželství, tak pokud by to nebyla jeho citová záležitost, tak bych asi hned do rozvodu nešla. Spíše bych si zhodnotila ty výhody vztahu a jestli jsem jinak s manželem spokojená. Věrnost podle mě není ta nejdůležitější priorita dlouhodobého vztahu. Jistě, že by se mi nelíbilo, kdyby mi chlap proháněl každou sukni a ještě by to dělal naoko okolí, ale kdyby se to stalo výjimečně, tak to asi zkousnu, kdyby mi na něm záleželo. Kdyby mi byl jedno, tak bych si občas také někde skočila a nebo šla od něj, pokud bych viděla v okolí někoho zajímavějšího a bylo tam toho špatného ve vztahu více.. Sama nejsem dokonalá Někdy je nevěra chybou komunikace, stereotypu a nebo zkrátka proto, že dotyčný chce být nevěrný, protože prostě musí..

arrow
profile_image
sarlotka1
od 31. 7. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ach jo, to je těžká otázka. Nezbývá než se s tím nějak vyrovnat a zachovat si přitom vlastní důstojnost. Nejlepší proto asi by byl rozchod/rozvod, ale někdy se to dá překonat. Mělo by to být ale o důvěře, měl by se přiznat, skončit s tím, nejenom slibovat nebo lhát.

 

Váš příspěvek

Co dělat, když mne přítel / manžel podvádí?

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené