Smazat

Co dělát, když potkáte zlého člověka?

Ahoj holky, já už nevím, jak dál. jsem taková psychicky slabá. Pracuju v jedné prodejně a tam se potkám se spoustou lidí, ale co jsem zažila dneska..ten člověk co tam nakupoval byl snad hodinu v prodejně(je to malá prodejna)..což o to to mi je vcelku jedno, jak tam je kdo dlouho, po hodině si začal vybírat..a už to začalo máte to nějaký drahý..já řikám ,máme stejné ceny jako ostatní..pak došlo na vážení se podíval na váhu a řiká je to 7kg ne je to 7,5 kdyby to bylo 7 bylo by to na 7 ne ne 7,5..pak byl zas problém s taškou když jsem mu jí tam nautovala, že se mu nelíbí...no hrozný..začal tam řvát..pak se mi začal klepat hlas..a když jsem přišla domu jsem začala hrozně brežet...já prostě nemám na zlý lidi..já vim, že takovejch ještě potkám..skoro se mi snad pak začali klepat i ruce..
 
arrow
profile_image
mikkýsek
od 29. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na susanet:

zlých lidí potkáš za život mraky. Nevjíc je člověk odzbrojí úsměvem fakt to pomáhá , nehandrkovat ani se s nimi nedohadovat ubližuje to stejně nejvíc jen tobě. Usmívat se a být milý . Zkus to a uvidíš .
Pokud člověk pracuje s lidmi musí se trošku obrnit tzv. jedním uchem dovnitř a druhým ven

arrow
profile_image
UsmejSe mojeid
od 18. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Jednou, když jsem měla brigádu na recepci, za mnou došli dva pánové a jeden začal rýpat do výrobků, které tam byly na prodej. Snažil se i rýpat do mě. Celou dobu jsem se usmívala a říkala, že pokud má zájem, můžu mu zavolat vedení a může jim sdělit své připomínky. Vůbec jsem nepomýšlela na to, že bych to měla brát nějak osobně. V duchu jsem se mu nejvíc smála, protože mně takoví ubožáci přijdou hrozně směšní. Je tak chudý snažit se kazit náladu druhým a mít z toho dobrý pocit. Podle mě je to nejlepší řešení. Myslet si v duchu svoje, navenek se nenechat rozhodit a tím potažmo odradit otravátora.

arrow
profile_image
vicky mojeid
od 12. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Mám stejný názor - úsměv dokáže ,,zlouna,, ještě více vytočit, ale já z toho vyjdu jako pohodářka. Když je to člověk, kterého nepotkávám často, dělám, že ani nevnímám. Nebo spolehlivá metoda je dát si sluchátka do uší Samozřejmě to nejde vždy, ale například v MHD nebo když nakupuji já.

arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji prskafka: si vždycky otvíraj hubu na prodavačku- ženskou a nejlépe mladou

Dovoluji si nesouhlasit, řidiči autobusů by mohli vyprávět ....
Naopak já mám špatných zkušeností z tohto prostředí velice málo, vlastně jenom jednu : na kruhovém objezdu mne nedal přednost a lehce naboural chlápek ve fordu a mladá maminka - cestující byla hned ochotna svědčit proti mne, že jsem prý jela jako hovado Naštěstí oba ostrouhali.

Zlému člověku podle mne nejde ani tak o to, aby se vyřval ale aby někoho nas*al a aby si jej někdo všiml a komunikoval s ním. Je často osamělý, zapšklý, chudý a jediné jeho společenské rozptýlení je interakce s prodavačkou, případně domácí smolení desetistranové stížnosti, když si prodavačka dovolí jej poslat někam. Myslím, že nejlepší řešení je lehce povýšený úsměv a neplýtvat zbytečně slovy.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

VIP

Když jsem začinala na as. lince pro motoristy, tak jsem se při prvním problému rozbrečela, jelikož jsem byla zoufalá, co ten klient chtěl -problém v zahraničí s autem + zahraniční partner nespolupracoval, jak měl - navíc kolegové neměli čas.
Ale časem to bylo lepší a lepší, až jsem to nijak neproživala.

Asi to chce trpělivost. Jsou lidi, co tohle dělají rádi. Jsou prostě rádi, když někoho vytočí.

 

Váš příspěvek

Co dělát, když potkáte zlého člověka?

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené