arrow
profile_image
Danik
od 14. 7. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Erin, Maria
jak jsem to tady zběžně pročítala, tak hodně o kosmetice víte.Ale je tu toho tolik, že se to nedá vše pročíst. Chtěla bych vás poprosit o radu. Je mi 44 let a mám pleť smíšenou s drobnými jizvičkami po akné a rozšířené póry. Není to sice tak hrozné, ale kdysi jsem uvažovala o výbrusu pleti laserem, ale to mi bylo vymluveno, že bych mohla špatně skončit.Prý moje pleť není zas tak špatná a podstoupit tak razantní zákrok je vždy risk.
Tak chci zkusit pleť trochu zlepšit kosmetikou. Nevím, zda zkusit tady zmiňovaný Strivectin nebo jít do Dr.Brandta.
Zkoušela jsem transdermulní kolagen od fy Collagenbeauty,ale nepozorovala jsem nijaké změny.Ti také tvrdili, jaký je to zázrak. No, už jsem vyhodila za kosmetiku dost peněz.Raději nepočítám. Budu vděčná za každou radu. Díky moc

arrow
profile_image
Maria
od 9. 12. 2006
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Danik,
moje pleť je asi totéž v bleděmodrém, ale suchá- druhotně, po Roaccutanu. Výbrus laserem nedoporučuji, přesně, jak píšeš. Mně pomáhá Retin A, dávám si ho 1x týdně a teď na dovolené si udělám kůru- plež se sloupne a pod ní bude nová, krásná...neopaluji se, dávám si "sun block", na to make up a ještě klobouk. Nedělají se mi pigmentace na obličeji, naštěstí. Další tip je laser, takový ten neablativní, co se jeho energie absorbuje POD kůží. Zvyšuje tvorbu kolagenu v podkoží / údajně.../, póry jsou viditelně menší. Já chodím na N Lite. Ale mám zálusk na fraxel laser, viz příslušná diskose. Taky velmice uvažuji o Strivectinu. Kdesi jsem čerla, že kolagen má příliš velkou molekulu na to, aby se vstřebal nějak hlouběji do kůže.
Zatím ahoj Maria
Apropos, co používáš za make up? Díky M.

Maria, chtěla jsem Ti poslat zprávu do soukromé schránky, ale máš překročený limit nebo co, tak takto: můžeš prosím Tě popsat trochu ten N-lite konkrétněji? Co přesně řeší, jak pleť reaguje, jestli je bezprostředně podrážděná apod.? Já potřebuji řešit právě póry, tak přemýšlím o nějakém zákroku na podzim, fotorejuvenaci nebo N-lite, kliniky inzerují různé "zaručené" zákroky a přístroje, vůbec se v tom nevyznám. Díky.

arrow
profile_image
Danik
od 14. 7. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Maria,
na N-litu jsem byla minulý rok, pleť se mi zdála o něco lepší, ale zase to nebyl až tak velký zázrak. Známá byla na čelo a nebyla spokojená.Na ni to vůbec nezafungovalo a říkala, že pár tisíc bylo za moment fuč. Na někoho to holt zabere a na někoho ne. Make up používám obyčejný od Loreal - Ideal Balance. Zvykla jsem si na něj. Už bych si koupila i kvalitnější, ale nabídka je tak široká a nechtělo se mi zbytečně vyhazovat peníze. Ráda si ale nechám poradit.

Danik, pokud jde o peníze vynaložené za kosmetiku, která měla být účinná, jsem na tom podobně. Sice mi není líto investovat peníze do péče o sebe, ale přeci jenom pečlivěji už vybírám a nemusím mít všechno, stačí dva tři kvalitní produkty. S těmi póry: jestli ti za ta léta žádná kosmetika nepomohla, myslím, že na to nestačí. Mimochodem, na ten kolagen jsem se svého času nechala nachytat taky. Takže uvažuji o nějakém zákroku na podzim, myslela jsem právě na ten N-lite nebo fotorejuvenaci, jak ji tu popisovala Erin. Na všechno prostě kosmetika nestačí, možná i za ten Strivectin bys vyhodila peníze a byl by bez efektu, vzhledem k té částce bych nejprve zkusila vzoreček.

arrow
profile_image
Kety
od 3. 1. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Maria
Mário, máš plnou soukromou stránku. Ten Retin A, který používáš- je hodně agresívní a kde je ho možné koupit? Myslíš, že je to možné použít i na jemnou kůži v okolí očí?Dˇza info. Kety

arrow
profile_image
Laura28
od 5. 2. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Musím říci, že po několikatýdenním používání kosmetiky Erno Laszlo je moje pleť ve vážně skvělé kondici. Používám čístící a hydratační péči a této kosmetiky opravdu zůstávám. Jsem nadšená:-)

arrow
profile_image
erin
od 26. 8. 2006
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

amanda1:
s opalovacími prostředky mám nedobré zkušenosti/spálený obličej po krému s SPF 40/, takže osobně bych si dala maxim. Nubian 4, jinak nic.
Ale taková rada se Ti asi nebude líbit.
Koupila jsem své mamince Anthelios XL 50 na obličej.Je sametový, jemný, zlepšily se jí i pigmentace a jizvička od operace znaménka.Je to od LaRochePosay z lékárny.Docela jí to i zjemnuje pletˇ.
Dá se použít i místo denního krému, nyní na léto.
E

arrow
profile_image
erin
od 26. 8. 2006
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

xaranka:
Laser tight má přímo podporovat zdravou barvu v obličeji.Mám to s ním zkoušené- nevím, co v něm je, ale opravdu jsi probarvená.Je na den.Infinite moisture Dr.Brandt je na noc.
Vím, jsou to velké položky, ale když zvolíš krém jiné značky, tak to bude rozdíl tak o 500kč méně.A možná, že to nebudeš moci vrstvit.Tady, když Ti nebude stačit Laser t.,tak domázneš Infinitem M.
Hydrating booster je vodička- samostatně nelze používat.Opravdu voda, ale dobrá.Ale Gentle Soothing lepší.
E

arrow
profile_image
erin
od 26. 8. 2006
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Daník,
vzhledem k tomu/ a neuraz se/, že Ti je 44 let/mně taky bude za chvíli/ a cca po 40 kosmetika i sebelepší některé problémy nezvládá tak účinně jako v 35letech, tak bych vsadila na radikálnější zákroky.
Mám dělaný laser IPL RF, pletˇ je vylepšená- stálo mi to 10 090kč - 4 sezení vloni.Letos jsem byla na jednom- trochu to podpořit.
Před tím mi jinde byla nabízena konzervativní kúra ampulemi taky tak za 10 000kč.Vím, že výsledek by nebyl stejný.O těch ampulích bych dnes už ani nevěděla, že jsem je měla.
Kdežto vylepšení po laseru je znát.Pletˇ je svěžejží, vyrovnanější, jednolitá.Lépe se na ní nanáší líčidla a stačí jemně, žádné vrstvy- vlastně nic nemusím zakrývat.
Zase si na zimu něco vymyslím na oživení.
Za kosmetiku jsem už dala takové sumy, že bych musela být od základu předělána.A opravdu tak od 40, bylo používání kosmetiky málo účinné téměř nulové.Měla jsem jít na něco opravdu, když jsem viděla, že mi kosmetika přestává dávat viditelné účinky a ne se honit každou chvíli za jinými krémy v domnění, že ten je to pravé, co pomůže.E

arrow
profile_image
erin
od 26. 8. 2006
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Daník:
Neměla jsem ani jizvičky, ani fleky po akné, jen mírně rozšířené pory v malém množství na nose.Pletˇ jsem měla čistou.Pak se i těch pár porů zmenšilo, pletˇ vypnula a vyhladila.
První rok po laseru jsem měla pigmentace, ale naštěstí se udělaly tak, že jsem vypadala, jako bych trochu zpihovatěla.Nyní po roce je pletˇ zlepšená, pigmentace se schovaly za osmahnutí sluncem.
Dnes bych vůbec nezaváhala ani na chvíli- dala bych opět přednost laseru před kosmetikou.
Ta je pak dobrá jen na udržování, na víc v našem věku už bohužel není.A to dokonce ani taková, která je určená pro naší věkovou kategorii.Než dát za krém 9 000kč, tak raději atˇ se mnou odborník za ty peníze něco udělá.Bude to účinější než ten krém.
Erin

erin
co je ten laser IPL RF. Já jdu 7.8. na konzultaci na zlínské laser centrum, tak ať nevejdu do svatostánku blbá a nepoučená. Erin souhlasím s tebou, i když o Sisleyi za 8 tis mi tvrdili, že je to jako plastická operace, není to pravda, vrásky nevyhladí žádný krém ani za 20 tisíc.
Holky vím že na to jsou jiné stránky, ale snad mě administrátor nevyškrtne. Když jste některá šla poprvé na konzultaci, musíte už přijít s tím, že chcete restylan nebo víčka. Nebo prostě můžete přijít a říct, chci to vylepšit, co mi můžete navrhnout kromě kompletního face liftu? já fakt nevím

arrow
profile_image
erin
od 26. 8. 2006
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

eva1960:
Taky jsem tím krémem měla na mysli Sisleya global anti-age- 4x do roka.Ještě nyní bych si nafackovala.
Ten IPL RF je moc dobře popsaný na stránkách www.artmed.cz
Je to foto-omlazení.Tím přístrojem taky odstranují rozšířené cévky, depilují.Hluboké vrásky to neodstraní, ale pletˇ je celkově vylepšená.
Laserů je víc, nejdeš na ten odpařovací?- ten sundá vrchní vrstvu pleti.
Neboj se, oni Ti ten správný poradí.
No, ta konzultace je asi o tom, co by Ti navrhli oni a jakou máš představu Ty- popovídáte si, taky i o ceně, zeptají se Tě na nemoci,alergie atd.
Byla jsem objednaná na laser, nejdříve jsme to prokonzultovali, založila mi kartu, dala podepsat souhlas a dělala rovnou.
Příště už jen laserovala.E

erin
díky za podrobnosti, zatím nevím jestli mi navrhnou laser nebo jaký zákrok. Pokud laser, tak si asi na první konzultaci proberu, jaké druhy mají (teď měli nějaký laser na zapůjčení - noviku, ale fraxel to nebyl). Také od té konzultace očekávám, že si navzájem řekneme svoje představy a naplánujeme co se s tím dá dělat. Možná to bude chtít 2-3 věci a dělat postupně, já už nejsem hrr do všeho, abych dělala několik věcí najednou.
No a s tou sisleyou global anti-age jsem na tom byla stejně, za moc peněz výsledek jak u krémů o pár tisíc levnějších. Značka je to výborná, ale za tuto cenu už mám několik laserů, které budou mít viditelný výsledek.
e.

arrow
profile_image
janis
od 21. 6. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj děvčata, minulý týden jsem si pochvalovala oční krém od Hádka s růží. Byl příjemný, neosypala jsem se, dosti hutný. Říkala jsem si, že hned přeci nepropadnu panice a koupím nějaký drahý oční. Ejhle ! Po týdnu jsem si všimla /mazala jsem si jej večer a ráno/, že mám pěkně velké svěšené vaky pod očima. Úplné rýhy až do tváře. Byla jsem na šlaka. Tak jsem jej vysadila a po pár dnech se to zlepšovalo. Pak jsem si mázla jen trošičku gelu od ES.lAUDER 2 dny /mám jen vzoreček a gel na noc je na cestě/. Bylo to viditelně lepší a vracelo se to do původního stavu. Jak jsem si pročítala nějaké rady, tak se přikláním k jedné, kde kosmetička vysvětlovala vaky pod očima, že je to povadlé oční svastvo, které povolí a spadne dolů a tukové váčky nebo nánosy, které tam jsou se pak vyboulí a máme jakoby 2 tváře. Žádné pěkné kulaťoučké líčka.
Tak jsem na sobě pozorovala, že ty hutné oční krémy jsou nanic, protože ten tuk se vstřebá a je pak tato hrůza. Večer si dělám různé masáže obličeje, abych to nějak zlepšila. Tak se po téhle zkušenosti velice vyvaruji mastným očním krémům. Mám zbytek od L.WIDM., ten si dám párkrát jako masku a pak mně dojde ten EL a ten budu používat jen lehounce večer. Takže se přikláním k očním fakt lehoučkým, buď gel nebo nějakou esenci. Kde jsou ty časy, kdy jsem měla ISSIMU eye sérum. Teď o tom začínám zas uvažovat. Erin jestli toto čteš asi se pousměješ, že je to třebas blbost co tu píšu, byla bych ráda o Tvůj pohled.
Můžeš mně i nějaký lehoučký oční doporučit. Díky moc.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené