Smazat

Co je se mnou špatně?

Tenhle krátký text je pro všechny, kteří pociťují samotu, zoufalství, ubíjí je promarněné dny nebo jen s takovými soucítí. Je to má niterná zpověď. Jestli se cítíte stejně, vězte nejste v tom sami. Máte mou sounáležitost.

Je mi 24 a nikdy jsem neměl vztah a ani intimní zážitek se ženou. Žiju spořádaným životem. Mám vzdělání, docela dobrou práci, pravidelně sportuji a jsem soběstačný. Jsem i velmi společensky aktivní. Neustále vyhledávám společenské akce jakéhokoliv zaměření a když mě zrovna žádná taková akce nezaujme a je pátek večer, tak prostě vyrazím sám obrážet bary. Nejsem zrovna extrovert, ale nemám problém jít mezi úplně cizí lidi a byvit se s nimi. Když vedu rozhovor se ženou, která se mi líbí, nemám problém se jí zeptat na kontakt. Okolí mě považuje za zábavného, schopného a celkem atraktivního. Většinou slýchávám rady, že se mám víc snažit, nebo chodit mezi lidi.

A v tom je ten problém. Nesedím s rukama v klíně. Neustále se snažím, abych měl co nejbohatší společenskný a karierní život. Vynakládat stále více úsilí a času, snad už ani nejde. Jako správnej zoufalec jsem přečetl x knih o osobním rozvoji. Odpověď jsem hledal i v náboženství. Zkouším nové životní styly a hledám takový, který by mi nejvíc vyhovoval. Mám tolik časově náročných zájmů a koníčků, že už ani skoro nespím.

Jeden čas jsem četl i PUA(pick up artists) příručky. To jsou prostě návody na balení. Vím, že pár kamarádum to pomohlo. Já v tom našel pár dobrých rád, ale nic převratnýho. Z 90% je to strašný odpad. Jediný co jsem nezkusil, je balení na ulici. Jednomu kamarádovi to funguje, ale já na tom nemám povahu a myslím, že to není ani úplně etický (fakt nechci obtěžovat ženy na ulici).

Je mi jasný, že můj největší problém je moje duševní stránka. Mám dost mizerný sebevědomí a jsem úzkostlivej. Docházím už k druhýmu psychoterapeutovi. Jeden čas jsem bral antidepresiva, ale moc mi nesedla. Možná, že kdybych se zbavil úzkostí a zapracoval na sebevědomí, šlo by mi to od ruky. Lidi mi říkaj, že kdybych chtěl mohl bych mít každou (to mi fakt nepomáhá). Jenže jak má být člověk sebevědomý a šťastný, když je neustále sám a má za sebou tisíce neúspěšných pokusů.

Asi chápete mé zoufalství "normální" lidi dokážou někoho sbalit v řádu pár týdnů, případně střídaj partnerky každý pátek. I můj obézní asociální a líný spolužák ze střední teď někoho má.

Nečekám žádnej instantní návod na štěstí, na ty už dávno nevěřím. Ani sem nemusíte psát prázdné optimistické fráze. Píšu to hlavně pro sebe a každýho, kdo to má podobně. Pokud to chcete komentovat, buďte prosím upřímní. Snesu vše a budu rád za každej projev pochopení.




 
arrow
profile_image
Zoufalec
od 22. 5. 2022
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Edit: asi jsem vložil špatný obrázek

arrow
profile_image
Candy86
od 13. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Řekla bych, že se snažíš právě až moc. Neustále vyhledáváš akce nebo aspoň obrážíš bary, máš tolik koníčků, že skoro nespíš, máš za sebou tisíce neúspěšných pokusů... Věnuj se koníčkům, které tě baví a přinášejí ti radost. Stýkej se třeba s menším okruhem lidí, ale ať to jsou lidé, se kterými se cítíš dobře. Se ženami se bav i jen tak, aniž by ses je pokoušel balit. To zkus třeba až se s nějakou líp poznáš a budeš mít dojem, že sympatie jsou vzájemné. Jestli budeš všechno podřizovat snaze si někoho najít, tak to asi fakt nevyjde.

 

Váš příspěvek

Co je se mnou špatně?

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené