arrow
profile_image
mimona
od 24. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, a co třeba šátek uvázanej "na piráta"? To většině lidem sluší a překonala bys tak den dva než by sis hlavu zase umyla.

arrow
profile_image
bejbee
od 4. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mám stejné vlasy s řeším to tak, že je stáhnu čelenkou dozadu a dám buď do culíku nebo do drdůlku. Sponkama připevněná ofina se mi moc nelíbí a ani mi to nedrží, vždycky mi někde nějaké pramínky ulítávaly.

arrow
profile_image
Jayla
od 25. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, tak já zrovna řeším stejný problém. Za dva týdny jedem na vodu a mojí největší noční můrou jsou moje vlasy Jelikož nám bylo řečeno, že vlasy si možná budeme moct umýt jednou za 5 dní...kdyby to šlo třeba ten třetí den, tak jsem jakš takš v klidu, i když taky to není nic extra. Spíš furt dumám nad tím jestli si je budu moct vyfoukat nebo tam nebude zásuvka a tím pádem si je budu muset nechat volně uschnout, což je pro mě nepředstavitelný, protože už vidím splihlé vlasy bez tvaru, o ofině ani nemluvě a tím pádem zkažená celá zábava na vodě. A ještě aby toho nebylo málo, tak mně nesluší ani žádný účes, do kterého by se vlasy daly "schovat". Ani culík, ani drdol, ani když mám připnutou ofinu, čelenka, šátek, prostě nic, já musím mít vlasy rozpuštěné s ofinou, jinak vypadám děsně.
Takže neboj, nejsi sama Ono se to většinou vždycky nějak vyřeší samo, takže na to spolíhám

arrow
profile_image
sarkab
od 1. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj,
naprosto vás chápu, já se věnuju horolezectví a horské turistice a taky se mi rychle mastí vlasy. Největší extrém bylo 7 měsíců na Novym Zélandu povětšinu času s kempovací dodávkou jen v přírodě, nebo kempech bez koupelen a elektriky. Věřte nebo ne, pro mě nepředstavitelné - za celou dobu jsem použila fén jednou v sauně! A to se mi celkem rychle mastí vlasy a mám asimetrickou ofinu. Moje rada zní kombinovat následující: dobrý střih - prostřihané a setřihané vlasy nevypadají tak blbě a líp se upravujou, když jsou mastné, moc často nepročesáhat vlasy - rychleji se mastí, nebát se mýt si vlasy na extrémních místech - např. ofinu v umyvadle, když je nejhůř, v ledovém jezeře, řece atd (s ekologickým šamponem-moc neodmašťuje, nebo s nepatrným množstvím normálního). Na túře využít možnosti bazénů, sauny v penzionech atd. a použít místní sprchu. Na vodě si vydrhnout vlasy pod vodou při koupání třeba i bez šampónu, cca den to vydrží. Na extrémní sporty schovat vlasy pod helmu, termošátek, termočenenku (dávám i pod helmu na kolo a lezení), nebo čepici/kšiltovku. Já si prostě pořídila moc hezkou světlou BillaBong kšiltovku nebo měla do hor/na lezení hezkej termošátek sladěnej s oblečením(mají i holčičí barvy) a pod to ofinu a vlasy schovat. V mezní situaci použít suchý šampon, ale dlouho to nevydrží. Bez fénu to taky jde, zase, je potřeba kvalitní střih, po umytí vlasy vydrhnout ručníkem plus použít trošičku pěnového tužidla z minibalení, aby to drželo a dosušit prstama - zespoda vlasy sušit třením a skoro suché zafixovat silnější gumičkou nahoru horní část vlasů, dodá objem jako natáčka. A mastné vlasy do culíku, ofinu teda radši nechávám rozpuštěnou. Jinak se tim netrapte, ostaní nevypadají líp, navíc chlapy dřív smrděj, zarostou a krátké mastné vlasy jim trčí na všechny strany.

arrow
profile_image
Dandulinka
od 3. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Pendy:
Ano to se může stát, ale ve většině případech, např. u děvčat, které si každý den myjí vlasy jen proto aby je mohly zase vlnit, žehlit atd. to tak většinou dopadá Já mám vlasy dost suché a jedno období jsem je myla skoro každý den jelikož jsem jim pořád chtěla dodávat výživu, vlasy si na to zvykly a já je měla pak u hlavy jak polité olejem, naštěstí jsem se zase vrátila k mytí jednou za 3 dny a vše je v normálu Např. když má někdo pěkné vlasy a zatěžuje je častým mytím, tak je za pár let už opravdu musí mýt každý den, vlas si to vytvoří sám, je toho i dost na internetu, kdyby tomu někdo nevěřil, tak ale nechci sem zavádět téma týkající se jiné diskuze, byla to jen rada, jelikož co se týče účesu, tak s mastnými vlasy se toho moc bohužel nenadělá

arrow
profile_image
Sang
od 11. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Jayla: No prááávě. Nejde jen o omytí - jde taky o tvar, který je, hlavně u ofiny, bez vyfoukání příšerný. Rovněž mi culík, natož stažená ofina nesluší. Tak to jsem zvědavá, co za pochodu vymyslíš. Já jsem tedy v praxi vždycky dopadla stejně mizerně jako v představách. Nicméně si užij vodu

arrow
profile_image
Misy
od 25. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Dandulinka: No já nevím, já jsem si třeba doopravdy nezačala mýt vlasy každej den z nějakýho rozmaru, nýbrž proto, že během puberty se mi prostě začaly tak strašně mastit . Dřív jsem si je barvila nebo nechávala dělat melír, o kterým se tvrdí, že proti tomu pomůže, ale kulový... Teď mám vlasy svoje, žádnou přehnanou péči jim nevěnuji (jen šampón a nechat uschnout, občas teda vlny žehličkou, ale to až teď poslední dobou) a stejně se mastí furt stejně. Kolikrát stačí, když fouká venku vítr a moje vlasy jsou nepoužitelný .

arrow
profile_image
Adluska
od 3. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mě taky pomáhá francouzskej cop, do kterýho se dá pohodlně splést i ofina a drží celý den. Taky se mi víc mastí vlasy, ale pomůže i to vydrbání ve vodě v řece. Hlavně nedráždit šamponama na mastný a je to ok
Rozhodně bych si nenechala kazit vodu vlasama a jejich stavem. Hlavně se mi víc mastí, když je mám rozpuštěný a pořád do nich hrabu a masíruju kůži.

arrow
profile_image
Jayla
od 25. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Sang:
Přesně. No já myslím, že nedopadnu o moc líp, beztak budu mít culík a budu spolíhat na to, že jsem neviditelná Každopádně za dva týdny klidně můžu dát vědět, jak jsem to "přežila"

arrow
profile_image
Anethia
od 15. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Adluska: Mě taky pomáhá francouzskej cop, do kterýho se dá pohodlně splést i ofina a drží celý den.

Přesně to mě taky napadlo. Mě to vydrží i více dní.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené