arrow
profile_image
imoen
od 22. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

holky, máte s tím některé zkušenost?

potřebuju zpevnit tělo a vyrobit si břišní svaly. protože mám ale páteř ne zrovna v pohodě, ideální by bylo cvičení s nějakou podporou, žádné sedylehy a podobně, kdy si leda tak vyhodím ploténku. tohle mě docela zaujalo, otázkou zůstává, je-li to k něčemu.

děkuji moc.

arrow
profile_image
Étoile mojeid
od 2. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já jsem byla asi 6x ve studiu na Pankráci. Mám problémy s krční páteří (blokace, migrény) a musim říct, že se mi po každým cvičení docela přitížilo, ač jsem si exponovaný místa podle instrukcí podpírala polštářkem nebo necvičila s krkem.

Kalanetika je i pro lidi, co mají problém se zády, ty cviky jsou trochu modifikované. Dá se cvičit doma a video se dá stahnout na ulozto.cz (video i kniha) nebo na aukru koupit knihu.

arrow
profile_image
imoen
od 22. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na gumidek:
jojo, to vím. díky já si právě říkala, že dám třeba deset lekcí něčeho pod vedením, třeba právě stolů, nebo jiného stroje, který mi záda celkově podepře, a navíc se na mě bude někdo individuálně koukat, a pak už budu cvičit doma, nebo budu chodit do pilates apod.

nemůžu se donutit posilovat břišní svaly tak jsem si řekla, že nějaká permanentka na deset vstupů na něco, co není pro začátek moc namáhavé, by mě třeba nakoplo. cvičit mi nevadí, ale na břicho jsem líná a mám ho hrozný a navíc se mi tím dál bortí páteř.

arrow
profile_image
Jenulinka
od 4. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Na tyto cvičící stoly jsem chodila a dle mého názoru je to nanic. Když se na to dnes zpětně dívám, tak je to pro lidi, co by rádi, aby někdo cvičil za ně. Nic ti to nedá. Je to jen relaxace. Jestli máš problémy s páteří, tak rozhodně doporučuji kalanetiku nebo pilates (na ten chodím a je to fakt mazec). Třeba moje lektorky na pilates si dávají na lidi s takovými problémy pozor, věnují jim speciální péči a cviky jim upravují tak, jak je potřeba. Jojo, bez práce nejsou koláče, musí se halt makat

arrow
profile_image
Míaček
od 25. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Zkusila jsem to a je to neúčinné a plotýnkám to ještě přitížilo. Operaci jsem se i tak vyhnula sportem. Pilates i kalanetika byl pro mě taky problém, protože cviky s jednostrannou záteží byly bolestivé a poté jsem nemohla týden chodit - bolest vystřelující z beder do konečků prstů u nohou. Plavání, kdy docházelo k natáhování těla a silovému záběru bylo také problematické. Nakonec jsem zabrousila k acquaaerobicu a nedám na něj dopustit, protože po 6ti měsících cvičení 2 x týdně, mohu fungovat jako každý zdravý člověk. Silové sporty stále nemohu, ale třeba zumbu naprosto bez problémů!

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené