Smazat

Dárek k narozeninám + k narození miminka

Budu ráda za každý nápad a tip :)

Ahoj všichni!

Nenašla jsem v diskuzích žádné odpovídající téma této otázky, tak píšu do deníčku. Snad to nebude vadit..

Kamarádka (37 let) má zanedlouho termín porodu a zároveň i narozeniny. Budu jí přát k obojímu najednou, jelikož není možnost se vidět dřív.

Ráda bych se vešla do 1000 Kč za oba dárky a koupila jí něco pěkného. Jednak k narození miminka a také něco hezkého, co užije k narozeninám Kromě parfému a nějakých oblečků na mimi..

Napadá Vás něco? Budu ráda za jakékoliv tipy
Děkuji.
 
arrow
profile_image
VeronikaEma
od 2. 9. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já bych jí dala dva dárky - pro ni a pro mimčo. Od tý doby, co jsem se stala maminkou, tak na svoje narozeniny, svátky, Vánoce apod. dostávám věci pro malou. Malou miluju jako nikoho a pořád jí něco kupuju a dělám jí radost. Ale mrzí mě, že ostatní už neudělají radost jen mně. Přitom mě by tak potěšila třeba poukázka na masáž - to by byl takovej relax! Nebo poukázka do obchodu s botama, oblečením, ke kadeřníkovi, na kosmetiku apod. Pro miminko je spousta věcí - jen poradím nekupovat věci pro úplné miminko (takových kravinek jako jsou kousátka, chrastítka, dudlíky...) těch se dostává k narození tuna a pak na nic nejsou.

arrow
profile_image
Phaeton
od 14. 1. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Za sebe bych nedávala nic pro miminko - pouze pokud víš, že opravdu něco potřebuje, to pak jo.

Ale dala bych nějakou poukázku - pedikúra, kosmetika, kadeřník, masáž a pak třeba drobný šperk podle toho, co nosí. Já dávám kamarádkám za miminko třeba stříbrný náramek. Nezruinuje tě to (už kolem 300 se dá koupit nádherný náramek) a vypadá to luxusně.

arrow
Neprodává v Bazaru

K porodu bych maličkost koupila, třeba 2 bodýčka vel. 56 a ponožky - mám dvě děti a věř mi, že to využije, kojenci se neustále ublinkávají a spotřeba je obrovská. Hezké mívají třeba v HM, Nextu, Lindexu.

Kamarádce kup něco, co vůbec nesouvisí s mateřstvím, čímž jí vlastně řekneš, že mimino nemimino jsi ji nepřestala vnímat jako autonomní bytost jak tu psala VeronikaEma, ten nešvar kupovat už navždy všechno jen pro děti je hrozný. Mě by určitě potěšila napínavá knížka nebo i kosmetika. S těmi masážemi a podobnými poukazy pozor, protože mívají obvykle půlroční platnost a bohužel některé děti jsou prvních pár měsíců těžko odložitelné, tak aby nepropadl. Vlastně mě jako fajn dárek napadá nějaká luxusnější sada na vlasy. Po porodu skoro všem vlivem hormonů vypadávají, tak ať se jí ten zbytek pěkně leskne

 

Váš příspěvek

Dárek k narozeninám + k narození miminka

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené