Smazat

Dárek od expřítele

Ahoj holky, zajímal by mě váš názor na situaci, kterou nevím,jak si vyložit. Jedná se o dárek od ex-přítele, který mi koupil k Vánocům, v době cca 5 měsíců po konci vztahu.

V létě se se mnou ex-partner rozešel - ono to ani nebylo chození, on se do vtahu nehrnul, "randili" jsme cca 3 měsíce. Bylo to bolestivé pro oba, ale asi jsem chtěla něco,na co on se v té době necítil. Vím, že mě má rád a také pár měsíců po rozchodu řekl,že toho někdy lituje a že vlastně neví (co chce/dělat. No prostě moje nervy Každopádně, jak to taky bývá, tak si čas od času neodpustím opilé smsky, ani ne výlevy citů, ale taková sms ve 2 ráno řekne dost. Na Vánoce jsem jeden takový výbrk měla, ze kterého ale šlo cítit, že ještě nejsem ok. A na druhý den mi napsal,že má pro mě dárek na Vánoce. Což mi přijde docela kruté, když věděl/ví, že jsem nebyla ještě přes něj přenesená. No a nedávno mi napsal,že mi už konečně musí dát ten dárek.

Nevím,jak si to vyložit. Já osobně pálím mosty a nikdy by mě nenapadlo dávat ex dárek a už vůbec ne, pokud bych cítila, že není ještě ok.

Co si o to myslíte? Měla bych ten dárek přijmout?
 
arrow
profile_image
Frederique
od 2. 2. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Maria:

arrow
profile_image
kopretina90
od 3. 4. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Dárek nebrat, spálit mosty.

arrow
profile_image
lva
od 23. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Som myslela že to má byť tá skapatá myš. Ale on na mňa znovu len poslal policajtov.
Pch, žiadna invencia.

arrow
profile_image
mau-mau
od 14. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

No Marcipáne, když se tváříš, že pálíš mosty, tak mu asi ani v největší opilosti nemůžeš psát smsky. Tím totiž dáváš najevo, že pořád ještě v něco doufáš. Čili se nediv následným reakcím. On teď jenom využívá situace, protože cítí, že kdyby chtěl, tak má otevřenou cestu. Na dárku samotným bych nic špatnýho neviděla, ale radši se zamysli nad svým přístupem.

 

Téma Dárek od expřítele je vyřešené (ukončené) - nemůžete do něj již přispívat. Tohoto stavu téma obvykle dosáhne, pokud nastane některé z následujících situací:

  • Příspěvky (rady, řešení) se v tématu začínají opakovat.
  • Příspěvky se začínají stáčet jinam, účastníci diskuse se původního tématu nedrží.
  • Téma je příliš široké, nově příchozí mají problémy se v něm orientovat.
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené