Smazat

Dárek pod stromeček od přítele - zvětšení prsou

Ahoj holky už asi dva týdny projíždím diskuze o zvětšení prsou a čím víc se to blíží tím se zvětšuje i můj strach. Nejde ani tak o bolest ale spíš o výsledek...

Pořád jsem o tom básnila jak by bylo krásný mít pěkný prsa hlavně v tílku nebo v plavkách pořád nedusit ty moje "prsíčka" v push-upce. Až se mnou jel přítel do Brna na kliniku Bodyestet k panu Doktoru Menšíkovi. A odjížděla jsem s termínem operace na 18.12.2013. První dojem byl super. Pořád ty prsa chci opravdu mám komplexy, ale když jsem si četla všechny ty reakce najednou mám strach jak budou ty prsa vypadat doporučil mi na můj tvar kulaté. Všechno jsem mu to popsala a prosila ho že opravdu nechci aby moje prsa vypadaly jako ty umělé balónky. Řekl že implantát by umístil pod sval souhlasila jsem a vše jsem nechala na něm. Asi je to to nejlepší co jsem mohla udělat že? Ale teď už se mi v hlavě honí spousta otázek jestli se na to dá nějak připravit nebo jaké prášky si třeba sehnat proti bolesti. Přiznám se že začínám mít strach ale je to asi normální že?
 
arrow
profile_image
Candy86
od 13. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ohledně léků proti bolesti nebo toho, jak budou prsa vypadat, by ti měl vše říct lékař. Jestli máš nějaké pochybnosti, nestyď se ho na vše znovu zeptat.

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Spíš toho jak budou prsa vypadat...vím že musím být trpělivá několik týdnů možná i měsíců ale nechala jsem to vše na doktorovi.

arrow
profile_image
Tiakia
od 1. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Petra 22: Spíš toho jak budou prsa vypadat

Pokud nemáš prsa "žádná",tak to není moc velké riziko ohledně vzhledu po operaci jen se dá implantát a tvé malé prso bude vzhledově stejné,ale prostě větší.
Je to prostě rozdíl dělat prsa po odkojení dětí a nebo jen zvětšení u bezdětných mladých děvčat.
Pod stromečkem už budeš spokojená

 

Váš příspěvek

Dárek pod stromeček od přítele - zvětšení prsou

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené