Smazat

Děkuji moc za nějaké nápady a zkušenosti.

Fialové fleky na nohou. Někdy zmizí a jindy naberou opravdu razící barvu. Někdy nohy i otečou a pak brní a bolí. Jindy ale nic nebolí ... Žádné boule jen fleky.

Vím, že přítele hned pošlete k doktorovi. Jenže tam už byl a doktorka neví čím to je. Dělali mu vzorky kůže, brali krev a nic nenašli, při prvních setkáních mu píchala nějaké kortikoidy. Snad to píšu dobře. Poslala ho kolem 14.7. na nějaké revmatologické vyšetření, nebo tak nějak. Dneska u ní byl opět, že už nemůže čekat, že ho to při chůzi opravdu bolí a v práci jen chodí. Taky se ptal zda to nemůže být alergická reakce. Na to mu odpověděla, že to nemůže vyloučit, ale že mu přece to vyšetření nedělali. ) Tak se ohradil a bylo mu řečeno, že to případně udělají na revmat. vyšetření... Od 17.7. máme jet na dovču, to jsem fakt zvědavá jak tohle dopadne. Neustále si to mazal dvěma mastičkama, dneska dostal třetí a žádná změna. Googlovala jsem na netu a našla jsem nemoc zvanou Erythema Nodosum. Jsou různé případy. Tudíž se chci zeptat zda nemáte někdo s tímhle zkušenost ?
 
arrow
profile_image
Regynna
od 26. 6. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj, moje mamka něco takového měla a občas mívá . Její noha vypadala dost podobně. Nateklo to, bolelo, pálilo,.... Diagnoza - růže. Dají ji vždycky antibiotikum. A příznaky má taky takové.
Nemívá přítel zvýšené teploty? Nebo alespoň příznaky zvýšené teploty? Jak to má dlouho?
Ja bych zašla ještě jinam a to hodně rychle... Mamka byla u kožního. Kde byl přítel?

arrow
profile_image
Maria
od 9. 12. 2006
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Erythema nodosum jsem viděla asi dvakrát a vypadalo to jinak. Ale opravdu to vypadá jako nějaká vaskulitida, něco z oboru revmatologie. Když tak dej vědět, co to nakonec bylo.
Růže vypadá taky jinak. Kdysi se tradovalo. že diagnóza v revmatologii se dělá několik let. Chce to nějakou velkou ambulanci, dobrá je třeba ve FN Olomouc, ale nevím, odkud jsi.
Nepřipadá mi to jako vyloženě kožní záležitost, takže se nedivím, že mastičky nezabírají.

arrow
profile_image
toffe
od 3. 3. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Chudák. :/ Nieje to tá"Ruža"? Neviem ako sa to volá odborne ale to sa väčšinou vyskytuje na nohách. Mala to maminka mojej kamarátky a bolo to dosť podobné. Musíš si to hodiť do google ako"ruža choroba" snažila som sa vygoogliť ako sa to volá odborne ale nemala som na to pozerať tie obrázky. Je mi to moc ľúto a želám skoré uzdravenie.
Jáj až teraz čítam ostatné príspevky a u Vás sa to tiež volá ruža.

arrow
profile_image
chachar1922
od 22. 4. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Regynna: Teploty vůbec nemá ...

arrow
profile_image
chachar1922
od 22. 4. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Regynna: Teploty vůbec nemá ... :-/ Já už si nepamatuju kde říkal, že lítal. Nejdříve u své doktorky, tam mu odebrali vzorek kůže, teď byl na revmatologickém kde mu vzali krev a myslím, že zase 2 týdny budeme čekat na výsledky. Jeho mladší bratr má alergii na alkohol, a projevuje se to tak, že dostane něco jako epileptický záchvat. Přemýšleli jsme, že kdoví, zda nemůže mít taky alergii na alkohol, akorát že by se mu to mohlo projevovat takto. Zvláštní je, že pozorujeme, fleky se objeví většinou po vypití piva a nebo po namáhavých dnech v práci. Ale není to právě vždy takhle.. Jednou tak, po druhé zase tak.

arrow
profile_image
chachar1922
od 22. 4. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Maria: No jenže, páni borci doktoři mu tu vaskulitidu vyloučili ... Pořád dokola samé čekání a žádné novinky.

 

Váš příspěvek

Děkuji moc za nějaké nápady a zkušenosti.

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené