arrow
profile_image
terca
od 5. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Muj manžel držel dělenou stravu před 15 lety a je fakt, že tehdy zhodil 15 kg během 2 měsícu. Potom ale přestal, začal jíst normálně a dnes má 110 kg. Stále mu to připomínám, koupila jsem i speciální dělenou kuchařku, ale bohužel.

Sivčule
Zdravím tě, snad se ti to taky povede, já mám za měsíc dole 7 Kg, tak snad to půjde ještě níž

terca
No jo holt chlap je člověk pohodlný, to máš těžko, pokud mu neteče do bot

Já s váhou bojuju dá se říct od malička. Vyzkoušela jsem snad všechno. Co jsem zhubla hned jsem zase nabrala. A po dětech je to ještě horší. Tak poslední pokus. Horší to bude s vařením. Manželovi a dětem musím vařit hutný jídla, ty by potřebovali zpíš přibrat. Ale ať sní co sní jsou jak proutek. To má ale někdo štěstí!

arrow
profile_image
terca
od 5. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

kamculenka
No právě že teče. Začíná mít zdravotní problémy a doktor říkal, že musí schudnout, ale kde není vule, tam není cesta.

Sivčule
No tak to je můj chlap... tež převlíkat by se za topolem mohl ale nepřibere ani za ... a já jsem přibrala po lécích, takže taky šup dolu...

Tak teď jsem tomu dala. Snědla jsem skoro čtvrtku melouna. To asi není dobrý co, samej cukr. Když já jsem měla hlad. Dneska jsem snědla jen tři celozr. rohlíky a jedno jablko, neměla jsem nějak hlad až teď. Co takhle večer jíte když vás přepadne hlad a chuť.

arrow
profile_image
radana
od 14. 9. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

tak z toho se absolutně nevěš, protože já pravidelně od začátku léta každé odpoledne nebo navečer si dopřávám čtvrtku nebo půlku melouna a s váhou jsem v pohodě, takže buď v klidu, ten má tolik vody v sobě,že ten cukr je zanedbatelný. R.

Sivčule
No, pokud to budeš takhle flinkat a nebudeš jíst pravidelně nezhbneš ani deko... Jíst tak co 3 hodinky a je to...snídaně, sváča oběd sváča večeře nebo i druhá večeře... pak tě nehoní mlsná a nesežereš půl ledničky... u mě to funguje..celej den jsem nic nejedla a pak jsem se napráskala... teď jím pravidelně a nemám ani chutě, nic...

arrow
Neprodává v Bazaru

Krásné ránečko holčínky
Chci se zeptat, jak měníte dny ?
Jeden den živočišný a druhý den rostlinný ? A co ovoce a zelenina, kdy to zařazujete do jídelníčku?
Já kdysi kombinovanou stravou zhubla 15 kg.. ( rok už se držím na váze )..

díky
M

Misinkass
já má po+st+pá kvítka a út+čt+ víkend masový...
ovoce jen dáno při rostlinách a zeleninu můžeš kdykoliv

Dneska se budu snažit. Ráno jsem měla celoz. rohlík s medem a kafčo, teď rajče a k obědu si dělám bezv. nudle se špenátem a soj. masem. Tak snad to pujde. Zítra hodím zvířátka. Nikde nemůžu sehnat ty soj. paštiky a tofu. Zdrav. výživu kterou jsme měli u baráku jak na potvoru teď zrušili. Byla jsem v Bille, v Lídlu a v Hypce a nic. Dneska ještě skusím zelenou lékarnu.

arrow
Neprodává v Bazaru

Kamcí..
tak já dneska ráno celozrn. rohlík, teď zase kousíček pečivka, oběd fazolky s rajčátkem, pak asi zase pečivko, no a večer bych si dala asi tofu..

zítra a čt teda masíčko, a o víkendu taky maso, pač jsem na chatě

arrow
Neprodává v Bazaru

sivčule.. já mám doa bezvadné čistě soj. paštiky a skvělou soj, majonézu na salátek.. a taky skvělou brokolicovou pomazánkul.. všechno kupuju v obchodě VEGA

Jak je to s tím kakaem a hoř.čok. Kakao v neutrálu hořký klasik nebo se může granko a tak. A kdy ta čok.

arrow
profile_image
katyahla
od 26. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj všem, jsem tu poprvé a jak pročítám Vaše příspěvky, tak jste mně uplně nabudily a začínám si věřit, že to zvládnu. Dnes jsem si teprve stáhla z webu tabulku co smím jíst a kombinovat při dělené stravě. S váhou jsem v minulosti problémy neměla, při výšce 173cm jsem vážila tak 57kg, ale po porodu (synovi je teď 3,5roku) jsem zůstala na 59kg a minulý týden jsem vlezla na váhu a 62,5!!! To mně málem trefil šlak. Řekla jsem si, že zkusím dělenku, od minulého čtvrtku jím pravidelně, malé porce hljídla + 2x svačinka, od 18,30hod nejím už nic. Ale kombinovala jsem trochu špatně, třeba dnes jsem si dala na oběd bramboru v alobalu se zeleninou a k tomu tzatziky, to je asi špatně... Ale ještě jsem neměla tu tabulku, takže od zítřka se do toho "opřu". Zatím jsem nesundala ani deko a to už se šest dní hlídám... Tak mi držte palce a já vám dám vědět jak jsem na tom. Jo a ještě jedna věc, jak jste tu psaly o těch paštičkách a karbanátkách z tofu, fazolí, soji atd.., tak moje sestra je kupuje v Globusu, tak se tam zkuste podívat. Já pro ně zítra zajedu a dám si pozítří na snídani celozrný chlebíček a paštičku z fazolí. Jo a ještě jedna věc, můžu pít víno? Alkohol obecně moc nemusím, ale dobré víno miluju! Tak papa, Kačka

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené