Smazat

Dobrá rada nad zlato.Aneb někdy toho mám opravdu dost a přemýšlím jaké by to bylo ...vím i ostatní t

Najednou nevím jak dál....... Všechno se ke konci roku najednou v mém životě pomalu ,ale jistě něják hrotí....a já nevím jak dál ...Jak se mám zase vrátit

Za začátku roku jsem začala školu zcelkem pěknými známky.Pololetí se blíží a já jsem za měsíc dokázala své známky typu 1,2,3 dostát tak ,že mi teď z předmětů vychází 3,4.Budu ráda ,když projdu.

Poslední dobou je toho něják hodně.Moje máma stratila práci a dost ji to sebralo.Pořád od ní slýchávám ,že by nejraději umřela .Už nevím ,co na to mám říkat.Mám vlastně na to, něco říkat.Strašně mě to mrzí a bolí ,ale vůbec už nevím jak dál.

Bohužel ,aby toho nebylo málo.Otec mě už od mých šesti let vyhání z domu.Poslední tři roky, je to ještě horší.Otec jde každý den do hospody a jeho návrat nás všechny spíše děsí.Když není doma jako by jsme žili(máma,bratr a já) a když je doma jako by naše část umírala.Máma říká,že by už dávno odešla ,ale že nemá kam.Otec nám pořád stále všechno vyčítá a přitom od něj dostanu jednou za rok nějaký dárek pokud se zmrzlině ,kterou nemám ráda dá řici dárek....Vůbec neví co mám ráda a co ne ...vůbec nás nezná ....

Máma má tedy kromě starostí jak nás s bráchou uživí i to jak vydrží s otcem až se to dozví.Mámu všechno trápí můj otec,práce a co s námi bude...chtěla bych jí pomoct ,aby došla na jiný myšlenky .Hlavně ,aby neříkala ,že už by tu nechtěla být.Před 1,5 rokem jí umřel bratr (můj strýc) měl 40 roků .Hrozně nás to sebralo.

Také nám teď ve škole odešla třídní učitelka a my tedy od září máme novou třídní.Učitelku ,která když něco potřebujeme nám apsolutně nepomůže.Dostali jsme ji na češtinu.Češtinu jsem měla vždy ráda.Známka se s jedničky dostala taktak na 4 poslední dobou,protože s těch hodin se spíš zamotávám než chápu.Máme také nového učitele na angličtinu a on po nás chce 7lekcí slovíček a stoho vybere 10 slovíček a postupně se dobíráme k tomu ,že lekcí je víc a víc .(každá lekce má 50slovíšek) a mnoho dalších cvičení a testů.A já něják nevím jak stíhat všechno to učení.Domů přicházím v 17hod.Čas na učení mám od 20-22hod.Stávám v 5hodin.

Každý den když příjdu domů mám depku.Ze školy ,která mě poslední dobou ničí a doma mi taky není nejlépe.Všechno na mě padá....Všechny mé vzdušné zámky se zničily.

Chtěla bych tedy požádat o radu .Jak se dokážete naučit na další den do školy ?
Př. píšeme 7stránek do např,ekonomiky a pak slovíčka do angličtiny a ještě zvládnout test z občanky.(4stránky)

Omlouvám se psáno ve spěchu....
 

Kolik ti je? 16-17?

arrow
Neprodává v Bazaru

To, co píšeš o rodině, je smutný. Ale to, že máš ráda češtinu a měla jsi z ní dobré známky, tak sorry holka, ale zas se nás nesnaž opít rohlíkem.
Co studuješ, obchodku? Tipuju podle těch předmětů... Dyť na tom neni nic těžkýho. Relativně teda. Já na učení moc nebyla, respektive vůbec. Obchodka se dá zvládnout i bez toho. Jediný, co jsem teda nepobírala, byla matika, ale o to jsem se ani nesnažila.
Co se třeba učit s nějakou kámoškou? To by nešlo?

arrow
profile_image
Aleopa
od 22. 4. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já ti nevím, trošku mi to přijde jako výmluvy. Ono totiž spousta lidí to má doma dost složité, ne všichni spolu vychází, někde je normální i "násilí" a já nevím co všechno, jsou různé podmínky a domácnosti...A co? žijí a zvládají to. Někteří lépe, jiní hůře..ale ve výsledku je to tvůj život. Takže se prostě pokus zatnout zuby a i když je to pro tebe teď dost složité a náročné (což chápu a nijak to nezlehčuju), zaměř se víc na sebe, snaž se sama pro sebe a dělej věci pro sebe...Bez toho aby sis připouštěla, jak moc na tebe má vliv prostředí okolo. Měj radosti z malých věcí, donuť se zlepšit školu..nemysli negativně , ale mysli na to, co udělat pro to, abys byla v něčem lepší. Takže nejde ti teď čeština? A byla jsi za profesorkou se zkroušeným výrazem, že tě to trápí a brala bys i doučování, kdyby byla ochotná? Není ochotná? A ptala ses už spolužáků? Prostě nevymýšlej proč to nejde, ale zamysli se nad tím, jak by to šlo - a to neplatí jen o škole

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Domů přicházím v 17hod.Čas na učení mám od 20-22hod.Stávám v 5hodin.
Já sama jsem chodila domů i později a hold jsem musela obětovat spánek...chodila jsem spát po půlnoci, vstávala v 5 a ještě před školou chodila do práce, abych měla z čeho žít.. hold 4 roky, ale dalo se to přežít. Jinak s tím, že ti čeština jde nějak nemohu souhlasit. Zatni zuby a školu dodělej, život není o známkách.

 

Váš příspěvek

Dobrá rada nad zlato.Aneb někdy toho mám opravdu dost a přemýšlím jaké by to bylo ...vím i ostatní t

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené