Smazat

Druhé rande

Druhé rande - chybí mi smysl pro humor nebo se muž nechoval s úctou? Ahoj holky. Zajímá mě názor někoho jiného, jestli si druhé rande beru moc osobně a jsem vztahovačná.

Ahoj holky. Zajímá mě názor někoho jiného, jestli si druhé rande beru moc osobně a jsem vztahovačná. Měla jsem s jedním mužem druhé rande (během prvního byl úplně galantní) a během něj mi v podstatě oznámil, že můžu být ráda, že mě vytáhl ven. Jinak bych určitě seděla večer doma a pila víno. Potom mě normálně držel za ruku během večera, tak jsem si to spojila s jeho humorem. Po první puse se mě hned zeptal, proč mám hlavu tak rovně a prý mu překáží můj nos. S muži obecně problém nemám, ale toto byla trochu ťafka... vzala by to některá z vás sportovně?

Dík za názory....
 
arrow
profile_image
slimatko
od 5. 11. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Pokud bych toho člověka znala dlouho a věděla že má tento typ smyslu pro humor, tak možná. Třeba v případě dlouholetého kamaráda se kterým se takhle běžně špičkujete. V opačném případě je to neomalený blb. Si představ co si dovolí třeba po 10 letech.

arrow
profile_image
VeronikaEma
od 2. 9. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak to by mě teda urazilo. Já mám ráda smysl pro humor (ovšem inteligentní a tento má do inteligentního hodně daleko) a ráda si ze sebe udělám legraci, ale vocaď pocaď. Nehledě na to, že na druhém rande by se takový věci dle mého říkat neměly. Jak jsi na to prosímtě reagovala? Jsi se zasmála a dělala jako že nic nebo ses ho zeptala, co to má znamenat?

arrow
profile_image
Kikulina
od 28. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Na třetí rande by už nedošlo, buď si myslí, že je strašně "ftipnej", nebo se pokouší o revezní psychologii, nebo je to prostě de....ani o jedno snad nestojíš.

arrow
profile_image
Safirka30
od 25. 4. 2019
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj. No, nereagovala jsem na to. Zasmála jsem se, a dělala jakože nic. Spíše jsem pak přemýšlela, jestli jsem člověk bez humoru. Já mám také ráda humor ve smyslu, co to máš za lak na nehty, lepší by byl třeba tmavě modrý. A popichovat se. Ale dělat si srandu z ženy, že ve 30 se tak vlastně obecně čeká, že má sedět na zadku a pít víno mi už přišel vtip přes čáru. Něco jako, kdybych si z něj dělala srandu, jestli jako fakt nemá na to, aby holku pozval do pořádné restaurace... Tak nějak vtip přes čáru....

arrow
profile_image
Safirka30
od 25. 4. 2019
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Cituji VeronikaEma: Ahoj. No, nereagovala jsem na to. Zasmála jsem se, a dělala jakože nic. Spíše jsem pak přemýšlela, jestli jsem člověk bez humoru. Já mám také ráda humor ve smyslu, co to máš za lak na nehty, lepší by byl třeba tmavě modrý. A popichovat se. Ale dělat si srandu z ženy, že ve 30 se tak vlastně obecně čeká, že má sedět na zadku a pít víno mi už přišel vtip přes čáru. Něco jako, kdybych si z něj dělala srandu, jestli jako fakt nemá na to, aby holku pozval do pořádné restaurace... Tak nějak vtip přes čáru....

 

Téma Druhé rande je vyřešené (ukončené) - nemůžete do něj již přispívat. Tohoto stavu téma obvykle dosáhne, pokud nastane některé z následujících situací:

  • Příspěvky (rady, řešení) se v tématu začínají opakovat.
  • Příspěvky se začínají stáčet jinam, účastníci diskuse se původního tématu nedrží.
  • Téma je příliš široké, nově příchozí mají problémy se v něm orientovat.
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené