arrow
profile_image
noeud
od 17. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj, jakou příčinu může mít velmi častá náměsíčnost spojená s vyděšeným křikem? Znáte člověka s problémem s náměsíčností nebo jej máte sami? O náměsíčnosti jsem toho moc nenašla a když už, tak se články týkaly malých dětí. Mně se však jedná o dospělého člověka.
Četla jsem článek, kde bylo, že náměsíční lidé mohou ve spánku i napadnout ostatní nebo dokonce zabíjet.
Máte nějaké rady, jak náměsíčnost "vyléčit" a co ji ovlivňuje?

Náměsíčnost je porucha, při níž chybí fáze hlubokého spánku. Je to dost často dědičná záležitost a v dospělosti většinou vymizí. Pokud se objeví až v dospělosti, jedná se o neurologický problém a člověk by měl navštívit odborníka a ten ho pošle do spánkové laboratoře.
Náměsíčný je spíš nebezpečný sám sobě, než druhým.

arrow
profile_image
michelle.s
od 1. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj já trpím ,,náměsíčností,, asi už od 14 let nijak jsem to zatím neřešila, protože jen chodím po bytě a otevírám všude dveře, nebo sedím na posteli ale nestává se mi to pravidelně.

arrow
Neprodává v Bazaru

Taky jsu náměsíčná.Stane se mě to tak dvakrát do roka.Mám to od mala.Chodím po bytě a buď prý lezu po čtyřech nebo otvírám skříně,jako bych něco hledala.Přítel říkal,že i mluvím u toho nesmysly.Ale jakmile na mě promluví on,tak se vzbudím.

arrow
profile_image
nickisek
od 7. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Také jsem náměsíčná, náměsíčná byla i moje matka, tak možná fakt hraje roli genetika. Nestává se mi to moc často a nijak to neřeším. Je nepříjemné když ráno zjistím, že jsem si vypnula budík a zaspím, ale to se nedá nic dělat. Nijak mě to neomezuje, jen doma se mi smějí

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já mám spíš problémy s nočními můrami a s křikem kdy opravdu vyděsím celý byt i sousedy. Částečně mi pomohla kineziologie, zkus po tom zapátrat

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené